Strona główna > Świat > Uchodźcy powinni szukać schronienia w synagogach. Gilad Atzmon

Uchodźcy powinni szukać schronienia w synagogach. Gilad Atzmon

Wczoraj Niemcy obróciły się przeciwko Brytanii z powodu kryzysu uchodźców. Do końca roku Niemcy spodziewają się przyjąć 800.000 szukajacych azylu. Brytania również przygotowuje się na rosnacą katastrofę uchodźców – zamknęła swoje bramy. Muszę przyznać, że wezwanie Niemiec ma sens. W końcu Tony Blair i jego lejberzystowski rząd rozpoczęli zbrodniczą wojnę, która doprowadziła do tego globalnego kryzysu humanitarnego. Ale Blair nie był sam. W rzeczywistości był tylko szabes gojem.

a

Kiedy Blair zabrał Brytanię do Iraku, jego głównymi zbieraczami funduszy byli Lord Levy z Lejberzystowskich Przyjaciół Izraela. Autorzy z Jewish Chronicle: David Aaronovitch i Nick Cohen byli głównymi zwolennikami niemoralnych interwencyjnych wojen w brytyjskich mediach i nie tylko. Od tego czasu widzieliśmy żydowskie lobby jawnie naciskające na więcej wojen (Syria, Iran, Libia  etc.). We Francji byli to CRIF i Bernard Henri Levy, którzy naciskali na interwencję w Libii, która z M. Śródziemnego zrobiła śmiertelną pułapkę.

Nie wiem ilu uchodźców mogą ulokować w swoich gościnnych pokojach Lord Levy, Bernard Henri Levy i David Aaronovitch. Ale uważam, że żydowska społeczność powinna natychmiast stanąć na czele każdego humanitarnego wysiłku dla uchodźców. Po pierwsze dlatego, że Żydzi uważają, że wiedzą więcej o cierpieniu niż każdy inny. Ale głównie dlatego, że to żydowska agresywna polityka i syjonistyczny globalny lobbing wywołały ten ogromny kryzys z uchodźcami.

Gilad Atzmon

Źródło: http://www.gilad.co.uk/writings/2015/9/2/refugees-should-seek-refuge-in-synagogues

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.