Strona główna > NWO > Uber bogaci chcą nam podarować rasową wojnę domową

Uber bogaci chcą nam podarować rasową wojnę domową

Trendy portal Zero Hedge miał ostatnio artykuł gościa o banksterach popychających nas w kierunku rasowej wojny domowej by dać sobie przykrywkę kiedy upadnie dolar. Autor zacytował scenariusz Gry Wojenne Pentagonu 2009, w którym umiera amerykański dolar. Ci z nas którzy rozumieją pieniądz od 1913 mówią, że Rezerwa Federalna istnieje by okradać nas z pieniędzy. Charles Lindbergh Sr powiedział, że Rezerwa Federalna będzie kreować serie inflacji i depresji. Teraz idziemy w kierunku najgorszego kryzysu w historii. Setki milionów ludzi na świecie umrze z głodu jeśli nie zreformujemy systemów bankowych i monetarnych.

a

Jak powiedziałem wcześniej, Ameryka doświadczy ogólnokrajowych zamieszek z powodu żywności. Każde miasto będzie spalone jeśli nic nie zrobimy. Według mojego zrozumienia planu establiszmentu, przygotowywali się do rasowej wojny domowej na kilku frontach. W Europie zalali kraje muzułmańskimi imigrantami. A Żydzi przejęli prawo sprzedając nienawiść rasową wobec muzułmanów. Ale to Żydzi domagają się nieograniczonej imigracji. W Ameryce Żydzi domagali się nieograniczonej i nielegalnej imigracji.

Żydzi okupują środkowy teren między rasami. W Ameryce mówią Murzynom, że rasizm mogą praktykować tylko Biali. I że oni są biedni i dzięki rasizmowi Białych nie wiedzie im się w życiu osobistym.

Żydzi kontrolują prasę. Colin Flaherty musiał napisać książkę zatytułowaną „Biała dziewczyna obficie krwawi” [White Girl Bleed A Lot] żeby pominąć media i poinformować białych Amerykanów o tym jak przeciwko nim jest skierowanych dużo brutalnych przestępstw.

a

Poprzez fundacje i szkoły Żydzi mówią Meksykańczykom, że ta ziemia należy do nich i Biali im ją ukradli.

Wojny rasowe i domowe tylko służą interesom uber bogatych. Musimy się zjednoczyć by położyć kres wszystkim wojnom za Izrael, aresztować bankierów i przejąć ich aktywa. Musimy anulować wszystkie długi świata, skończyć z frakcyjną rezerwą bankową i emitować bezdłużny pieniądz taki jak Zielone [Greenback].

Prawda jest taka, że oryginalnie ziemia należała do amerykańskich Indian. I że Biali są mniejszymi rasistami niż inni. Zawsze mówię Murzynom, że Biali lepiej traktują Murzynów niż inni Murzyni. Na pewno lepiej traktujemy Murzynów i Meksykańczyków niż Żydzi. To Żydzi byli właścicielami 90% statków które przywiozły Afrykańczyków jako niewolników do Ameryki północnej i południowej. To Żydzi zmusili żydowski rząd jego Królewskiej Mości do walki w 2 wojnach opiumowych z Chinami by stworzyć niewiarygodnie ogromne fortuny na sprzedaży narkotyków. Dzisiaj banki piorą więcej trylionów dolarów rocznie ze sprzedaży nielegalnych narkotyków i broni.

Ameryka ma 1.4 mln uzbrojonych i niebezpiecznych członków gangów odpowiedzialnych za 80% brutalnych przestępstw. Było ich tylko około milion kiedy urząd przejął Obama. CIA importuje narkotyki do Ameryki samolotami od czasów wojny wietnamskiej. W rzeczywistości jednym motywem zabójstwa Kennedy’ego były zyski jakie mogli zrobić na sprzedaży narkotyków dla Białych. CIA sprzedaje narkotyki swoim ulubionym gangom i sprzedaje im broń, tak samo jak gangom w Ameryce Łacińskiej. Uważam, że prawdziwa liczba Meksykańczyków zabita w ostatnich 6 latach wojny CIA z Meksykiem wynosi ponad 80.000. W ogóle nie wierzę w statystyki rządowe. Za bardzo kłamią.

Kiedy banki doprowadzą do upadku dolara, funta, euro i yena, to wywołają zamieszki o żywność na całym świecie i dwie wojny rasowe w Ameryce. Murzyni będą podpuszczani przez uber bogatych do okradania każdego kto nie jest Murzynem. Meksykanie i inni Latynosi, którzy są dużo liczniejsi od Murzynów, będą podpuszczani do okradania Białych i zabijania Murzynów. Latynosi mają silnych zagranicznych sojuszników w meksykańskich gangach np. Zetas, którzy są dobrze wyszkoleni militarnie.

Miejskie bojówki ćwiczą ochronę bogatych żydowskich dzielnic i przedmieść przed biednymi ludźmi. Rząd USA rozlokuje idiotów z TSA uzbrojonych w pistolety kal. 40 w ewakuacyjnych punktach kontrolnych by przeszukiwać ponad 100 mln uchodźców wylewajacych się z amerykańskich miast. Miasta zostaną spalone w ciągu 10 dni od wycięcia kartek żywnościowych, czy to z powodu upadku społecznego czy hiperinflacji. TSA nie przetrwa długo przeciwko realnemu oporowi. Wyzywam TSA by wysłała 5.000 czy nawet 10.000 ludzi do południowej części Chicago w sobotę by przeszukali wszystkich na narkotyki i broń. Chciałbym zobaczyć jak podchodzą do spacerujących band Murzynów na ulicach i ściskają bardzo mocno ich genitalia jeśli nie wykonają szybko i z szacunkiem ich rozkazów.

Rząd nie ma wystarczająco dużo żywności by nakarmić 100 mln uchodźców. To prowadzi mnie do wniosku, że Żydzi nie planują przetrwania większej liczby Murzynów, Latynosów i Białych. Oni są poważni co do Paneli Śmierci w Obamacare.

Autor tego opiniotwórczego artykułu na Zero Hedge pisze, że Biali szanują Konstytucję. Ich najnowszy protest polityczny to była Tea Party zainicjowany przez zwolenników przeciwnego wojnom Rona Paula, który chciał zatrzymać wykupy [bailouts] i wydatki rządowe przywracając Kartę Praw. To po części wspieraliby Murzyni, Latynosi i liberałowie. Ale Tea Party przejęli Żydzi.

Żydzi z SPLC (Southern Poverty Law Center) demonizowali Białych, konserwatystów politycznych i weteranów wojskowych. Prasa pełna jest historii o weteranach, którym bez powodu odbiera się pistolety i dzieci. Niektórych otwarcie zabierających głos straszono lobotomią chemiczną.

Ten artykuł mówi także, że Biali posiadają większość pistoletów. 500.000 białych mężczyzn uzbrojonych w karabiny kal. 50 mogą eliminować agentów TSA z odległości 400 m. Ponad 800.000 ma takie zapasy pocisków, że to pozwoli im strzelać z AR-15 i AK-47 automatycznie. Amerykanie kupują 40% rosyjskich AK-47. W Ameryce są 8-letnie dziewczynki, które rutynowo potrafią strzelać w cel z AR-15 z odległości 100m. Mamy 21 mln łowców jeleni, którzy mogą rutynowo trafić w cel z 300 m.

Żydzi wiedzą, że to nie byłaby walka gdyby rozpętali wojnę domową. Ale mają plan zapasowy, np. zamknięcie wody i prądu by zmusić do ewakuacji ośrodki oporu. I mogliby uwolnić kilka plag.

Trzeba zrozumieć jedno: rząd może wyjść w jakąś noc i zacząć aresztować Białych wspierających Kartę praw. Ale nie pozwoli im się robic tego w drugą noc. Słyszałem zbyt wiele dyskusji o tym co by się wydarzyło gdybyś wiedział, że przychodzą po Ciebie. Oni już maja listę celów. Jedni mogą odciąć prąd do Waszyngtonu DC i Nowego Jorku. Możesz przemyśleć co mogłyby zrobić setki tysięcy ciężko uzbrojonych białych weteranów wojny wietnamskiej, gdyby postanowili usunąć tak wielu wrogów republiki jakby się dało. Gdyby rząd nie poddał się szybko, byłby przewrót wojskowy zatrzymujący tę bezsensowną wojnę z Ameryką, i Ameryka straciłaby tak wielu agentów IRS, że nie mogliby ściągnąć podatków. I to wykończyłoby Okupowany przez Bankierów Rząd [Banker Occupied Government = BOG].

Dużo lepszym rozwiązaniem jest to bez przemocy. W Ameryce nie możemy mieć uczciwych i sprawiedliwych wyborów. Kryzys ekonomiczny, mam nadzieję, może doprowadzić do pokojowej transformacji, gdyby wojsko ustanowiło rząd przejściowy.

Źródło: https://vidrebel.wordpress.com/2013/11/11/the-uber-rich-want-us-to-have-a-racial-civil-war/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 4