Strona główna > NWO > U zaczipowanych zmienia się DNA i grupa krwi

U zaczipowanych zmienia się DNA i grupa krwi

U ZACZIPOWANYCH ZMIENIA SIĘ DNA I GRUPA KRWI… Kremlowski Pierwszy Program przygotowuje Rosjan do czipowania. List do redakcji. (video)

a

a

LIST DO REDAKCJI (III Rzym):

Bóg zapłać za Waszą pracę. Niski ukłon dla Was.

Mój brat opowiadał mi, że zna osobiście oficera ze służby czynnej z Sankt-Petersburga, u którego zmieniła się grupa krwi po czipowaniu. Mówił on, że specjalistów w Federacji Rosyjskiej czipuje się, że nie mają oni w zasadzie danych biometrycznych, a dokumenty, które są, wystawione są na inne nazwiska, a nie na ich własne.

Razem oddawali oni krew i oficer ten bardzo się zdziwił, że zmieniła się u niego grupa krwi z 1-ej na 3-cią. A RH (rezus) pozostał taki sam. Ponadto memu bratu znajomy z pracy powiedział, że wojskowi skarżą się na to, że zmienia się u nich grupa krwi. Czy może coś wiecie na ten temat, czy słyszeliście lub publikowaliście materiały na ten temat? Czy są to przypadki masowe, czy też nie? Nie wiem, jak chip wpływa na DNA, ale ponieważ istnieją fakty takich zmian, oznacza to, że chip jest zdolny zmienić zarówno ciało, jak i duszę.

Służebnica Boża. Jelena

OD REDAKCJI:

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie! Jest to absolutna prawda, że niektóre kategorie funkcjonariuszy służb specjalnych podlegają obowiązkowej czipizacji. I dokonuje się to bynajmniej nie od roku.

Kilka razy w ciągu ostatnich 3 lat byliśmy informowani o zmianach grup krwi u funkcjonariuszy resortów siłowych, którzy zostali zaczipowani. A mówi to o tym, że w wyniku wpływu wszczepionego chipa lub wraz z jego implantacją następuje zmiana w genetyce człowieka, zmienia się jego DNA. Jak to się dzieje, nie możemy powiedzieć, ponieważ nie mamy znajomych genetyków.

Ale fakt pozostaje faktem! Podczas czipowania następuje mutacja człowieka od korzeni: zarówno pod względem fizycznym, jak i duchowym. Jest kontrolowany on przez sługi Antychrysta nie tyle z zewnątrz, co od wewnątrz. Oto dlaczego ludzie, którzy otrzymali znaki Bestii i czipy (a to, że będą je wszczepiać wraz ze znakami – nie ma wątpliwości) – już nie będą w stanie się nawrócić (pokutować). Nawet jeśli zrozumieją, że są niewolnikami i sługami Antychrysta, nie będą mieli oni sił duchowych, aby wyrazić skruchę, ponieważ pozwolili na wszczepienie sobie „żelaznego demona” i naniesienie znaku Bestii.

Łaska Boża opuści takich ludzi! Po wyrażeniu ich zgody na przyjęcie cyfrowego imienia Antychrysta, dokumentów elektronicznych i, w końcu, chipa oraz znaku nie będą już mieć sił, by oprzeć się szatanowi i powrócić do Boga. Kto przyjmie to wszystko „ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych Aniołów i wobec Baranka. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia”.

(Obj. 14: 10-11)

Ten, kto ma rozum, niech zrozumie! Panie, zmiłuj się!

P.S. O niezmienności grupy krwi w ciągu życia

„Grupa krwi należy do tych cech genetycznych, które kształtują się jeszcze przed urodzeniem dziecka. Jest ona uważana za niezmienny czynnik krwi w życiu osoby. W ciągu życia człowieka zmieniają się liczne parametry jego zdrowia i kondycji. Grupa krwi jest tym wskaźnikiem, który pozostaje niezmienny. Przecież kombinacja antygenów, powstająca w rozwoju wewnątrzmacicznym, nie może się zmienić.”

KREMLOWSKI PIERWSZY PROGRAM PRZYGOTOWUJE ROSJAN DO CZIPIZACJI

W ubiegłym tygodniu w programie informacyjnym Pierwszego Programu wyemitowano wątek, opisujący wygody i radości technologii cyfrowych i w którym opowiadano o anulowaniu papierowego obrotu pieniędzy, papierowych zawiadomień o karach i tak dalej – na korzyść aplikacji internetowych i strony usług państwowych.

Film video: Za pomocą elektronicznych serwisów można zapłacić za mieszkanie, zapisać się do lekarza, sprawdzić dziennik (w szkole…) (3:42)

Film o technotronicznym raju, w którym wszystkie korzyści będą dostępne bez wychodzenia z domu, kończy się opowieścią o pewnym programiście z Tiumenia, który wszczepił sobie chip do ręki.

„Programista Konstantin Poliakow z Tiumenia uważa, że w najbliższej przyszłości również smartfon będzie się wydawał niepotrzebnym drobiazgiem”. „Chroń rękę, Kostia” – mówią mu przyjaciele. Czy to żart, wszycie sobie pod skórę tego, czego my zawsze szukamy w portmonetkach i kieszeniach. Dzięki chipowi w dłoni płaci on za przejazdy w autobusie. Konduktorzy na początku się oburzali, potem przyzwyczaili się. A w firmie transportowej obiecali, jeśli takich ludzi z przyszłości w chwili obecnej pojawi się wielu, to umieszczą automaty dla obsługi podskórnych pasażerów. Przytknął dłoń, wpierw tę, zawierającą kartę transportową. A następnie tę, z kartą bankową. I to wszystko. Żadnych zbędnych ruchów”, – radośnie wieszczy reporter spoza ekranu.

Dodajmy, że w moskiewskim metrze zaczęto sprzedawać pierścionki, breloczki i bransoletki o nazwie „Trojka” („Trójka”) z wbudowanym czipem. W najbliższej przyszłości nakład tej produkcji zostanie zwiększony. A w moskiewskich szkołach, w których działa system „Przejście i odżywianie”, na prośbę rodziców szkolne karty dzieci wymienia się na silikonowe bransoletki „Москвёнок” (pol. – Moskalik).

W świetle ostatnich wypowiedzi szefa Sbierbanku Hermana Grefa o rychłej rezygnacji z kart plastikowych i przejściu na biometryczną identyfikację klientów, można wyciągnąć wniosek o tym, że Rosjan stopniowo uczy się, aby elektroniczne urządzenie z chipem było „bliżej ciała”, w ideale – żebyśmy się z nim nie rozstawali w ogóle. A jest to możliwe do zrealizowania tylko za pomocą jednego sposobu – poprzez wszczepienie identyfikatora – auswajsa do „bioobiektu”, to znaczy do ciała człowieka.

Film video: Niezwykła Trójka pojawiła się w moskiewskim metrze (0;59)

Źródło:

У ЧИПИРОВАННЫХ МЕНЯЕТСЯ ДНК И ГРУППА КРОВИ… Кремлевский Первый канал готовит россиян к чипированию. Письмо в Редакцию. (ВИДЕО)

http://3rm.info/main/69460-u-chipirovannyh-menyaetsya-dnk-i-gruppa-krovi-kremlevskiy-pervyy-kanal-gotovit-rossiyan-k-chipirovaniyu-pismo-v-redakciyu-video.html

7.11.2017 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

8.11.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *