Strona główna > Bez kategorii > Tzw. Breaking News!!!….z hucpą w tle

Tzw. Breaking News!!!….z hucpą w tle

Jeszcze pył nie opadł i dymy się nie rozwiały, a już zidentyfikowano bombiarza-samobójcę, który wczoraj wysadził autobus z izraelskimi turystami w Burgas, w Bułgarii, a okazał się nim…, którzby inny, jak nie Islamista oczywiście!!! Bułgarskie media kak nastojaszczije kamunisty na polecenie z Pissraela dokonały identyfikacji sprawcy. Komsmolskaja Prawda (w artykule mowa o tzw. bułgarskich mediach, więc my nazwiemy je po imieniu, cokolwiek pojęcie prawda, jeszcze znaczy) wskazują jegomościa o następujących personaliach: Mehdi Ghezali, lat 33, z pochodzenia Algierczyk, urodzony w Szwecji. Okazuje się, że to wypisz wymaluj wręcz idealny materiał na terrorystę. Dżihadysta, który był torturowany przez 2 lata w bazie więziennej w Guantanamo Bay, po tym jak został aresztowany w walkach w Afganistanie. Potem go wypuścili, a w 2009 r. nieugięty bojownik znów trafił do paki na granicy z Pakistanem. Zwolnili go ponownie, żeby w końcu ten nieudacznik mógł wreszcie dopiąć celu i wywalić jakiś autobus w powietrze na chwałę Pissraela, żeby ten mógł obszczekać Iran. Cosik nierozgarnięty był ten zamachowiec, nawet prawo jazdy z Michigan, USA ze zdjęciem zostawił na miejscu. Logika Arystotelesa się musi ugiąć pod wrażeniem tych doniesień.

Link: http://blog.alexanderhiggins.com/2012/07/19/bulgarian-suicide-bomber-identified-cia-tortured-detainee-149381/

Nie to jest jednak aż tak szokujące. Na marginesie tych “WSTRZĄSAJĄCYCH ODKRYĆ” okazuje się, że Hitlery Killington aka Clinton, po krótkim pobycie w Egipcie, gdzie poczęstowano ją butami i pomidorami, a gdzie udało jej się ubić geszeft z nowym „preziem” Egiptu ( Egipt nie odblokuje duszącej się Strefy Gazy w zamian za furkę zielonych od amerykańskich podatników ), ruszyła z pilnym meldunkiem do przełożonych w myckach, a tu masz ci babo…ostrzelali ją podczas wizyty w Pissraelu na drodze między Tel Aviv a Jerozolima.

Najpierw zawyło żydowskie radio i Reuters, ale tylko na krótko, bo potem zapadła tajemnicza cisza. Wkrótce po tych koszernych doniesieniach, irańskie media opublikowały ten raport, ale został on całkiem zbojkotowany przez żydowskie agencje od szerzenia propagandy.

Link: http://corporatemediaexposed.com/breakingconfirmed-sec-clinton-assassination-attempt-in-israel/

W tym wypadku już nawet logika paradoksalna zaczyna zawodzić. Tak się pogubili w tych „fałszywych flagach”, że niebawem Bibi będzie musiał palnąć sobie w łeb, żeby zdobyć upragniony pretekst do wszczęcia kolejnej żydowskiej orgii mordu i niszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.