Strona główna > Bez kategorii > Tytułem uzupełnienia apelu

Tytułem uzupełnienia apelu

W nawiązaniu do akcji: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/08/09/bardzo-wazny-apel-w-bardzo-waznej-sprawie-3/, poniższy tekst dedykujemy  nieprzekonanym:

Ambasador Stuart E. Eizenstat, specjalny doradca Hilary Clinton do spraw holokitu  wyraził „rozczarowanie” nie wdrożeniem do tej pory ustawy o restytucji mienia żydowskiego.

Wyraził nadzieję, iż polski rząd będzie „kontynuował działania, które tak wiele razy obiecywał i że zrobi krok naprzód w sposób, na który stać go finansowo, w sposób sprawiedliwy wobec społeczeństwa polskiego i tych polskich obywateli oraz osób o polskich przodkach którzy stracili własność zarówno w epoce komunistycznej, jak i nazistowskiej”.

Za tą nowomową kryje się 67 miliardów dolarów dla pasożytniczego lobby żydowskiego, złożonego z samozwańczych organizacji w USA, które wspólnie i w porozumieniu z rządem syjo-amerykańskim oraz kolejnymi następującymi po sobie przybudówkami żydowskimi w Polsce, usiłują okraść Polskę i Polaków.Aby dokonać tego wymuszenia rozbójniczego, przeprowadza się żydowskie akcje bojkotu Polski i Polaków, oskarżając nas o różne zbrodnie, w tym morderstwa żydów, kolportuje się z polecenia Radosława Appelbaum antypolskie książki przy użyciu ambasad i konsulatów naszego kraju zawłaszczonych przez żydowskich przestępców albo skur…onych szabes-gojów. Na propagandę antypolską (Inferno of Choices) środki wydaje się pełnymi garściami, na organizowanie wystąpień szmaciarzy i degeneratów intelektualnych w kolebce polskiej nauki, Akademii Krakowskiej, nie brak funduszy (Gross, lipiec 2012, konferencja na temat holokitu, Kraków).

W tym samym czasie, dokonuje się likwidacji polskiej prasy na Kresach i Radia Lwów.

A to są tylko najświeższe objawy bandyckich zamiarów. Nie miejsce tu, aby przytaczać archiwalne wypowiedzi całej hołoty żydowskiej z kraju i zagranicy w przedmiocie wykonania planu „restytucji”.

Weźmy pierwszy lepszy przykład: Menachem Rosensaft nowojorski prawnik, założyciel i przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Dzieci Ofiar Holokaustu:

Podczas gdy inne dawne kraje komunistyczne wschodniej i centralnej Europy podjęły znaczące, nawet jeżeli nie w pełni satysfakcjonujące działania, by zamknąć rachunki ze swoimi byłymi obywatelami, Polska powłóczy nogami przez ponad 20 lat, z kolejnymi prezydentami, premierami i innymi oficjelami obiecującymi wdrożenie ustawy, które to obietnice nigdy się nie materializują”.

Polskie władze muszą zostać zmuszone do zrozumienia, że to co urasta do wielkiego złodziejstwa i sprzeniewierzenia jako narodowa polityka ma konsekwencje. Dopóki Polska nie wdroży znaczącego prawa, które odnosi się do roszczeń majątkowych ofiar Holocaustu i ich potomków, wspólnota żydowska ogólnie oraz ocaleni i ich rodziny w szczególności powinny wstrzymać zasilanie polskiej gospodarki pieniędzmi z turystyki i w inny sposób. Moralna perswazja w sposób jasny nie zadziałała.

Może potraktowanie Polski w ten sam sposób w który ona traktuje Żydów i innych obrabowanych ze swojej własności okaże się bardziej skuteczne”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.