Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Tysiące koczowników usiłuje zostać Dolnoślązakami

Tysiące koczowników usiłuje zostać Dolnoślązakami

Info z regionalnego żydowskiego brukowca (po naszych kosmetycznych korektach), ale śmiertelnie poważne. To nie jest błaha sprawa, gdy do Polski walą drzwiami i oknami hordy bandyckich psychopatów, koczowników z izrahella. Na ubożeniu Polaków koczownicy robią biznes – tak można w skrócie naświetlić historię III RP. Z jakimi „biznesami” ma związek obecna inwazja? 

Do dolnośląskiego urzędu wojewódzkiego wpłynęło w tym roku 1800 wniosków od izrahellczyków, którzy albo po wojnie, albo w latach 60. opuścili Polskę, ale teraz chcą uzyskać potwierdzenie polskiego obywatelstwa. Z roku na rok przybywa osób, które chcą mieć paszport z orłem w koronie (masońskim herbem, gwoli ścisłości/a303).

W powojennej Polsce mieliśmy do czynienia z dwiema falami wyjazdów do izrahella – tuż po wojnie oraz na przełomie lat 60. i 70. W PRL-u, zgodnie z wytyczną partii, tym, którzy uznawali izrahell za swoją ojczyznę, urzędnicy gotowi byli wydawać emigracyjne paszporty. Warunkiem było zrzeczenie się obywatelstwa polskiego.

Ale zgodnie z obecnie panującym prawem, wymaganie to nie było legalne. Dlatego osoby, które wtedy wyjechały do izrahella, mogą się starać o potwierdzenie polskiego obywatelstwa – wystarczy, że złożą odpowiednie dokumenty w konsulacie. Stamtąd papiery trafiają do odpowiedniego wojewody.

Jeśli starający się o potwierdzenie podaje jako ostatni adres zamieszkania na Dolnym Śląsku, decyzję wydaje nasz wydział spraw obywatelskich i cudzoziemców.

Na podstawie: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/1004433,tysiace-izraelczykow-chca-zostac-dolnoslazakami,id,t.html

koczownicy wiadomości polska
Koczownicy jadą kolonizować Polskę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.