Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Tysiące Izraelczyków łączy się w internetowej kampanii nienawiści

Tysiące Izraelczyków łączy się w internetowej kampanii nienawiści

Tysiące izraelskiej żołnierzy i cywilów dołączyło do kampanii na portalach społecznościowych wzywając do mordowania Palestyńczyków, od czasu odkrycia trzech zaginionych izraelskich nastolatków w poniedziałek. Setki zdjęć wzywających do zemsty po zabójstwie trzech izraelskich nastolatków zostało zamieszczonych na kontach Facebook’a i Twitter’a.

Strona na Facebooku pod tytułem „lud Izraela popiera zemstę” zdobyła ponad 36.000 polubień w ciągu dwóch dni, przed jej usunięciem, co było skutkiem udostępniania na niej zdjęć Izraelczyków wzywających do zemsty.

Izraelscy żołnierze, którzy obecnie mogą służyć na terytoriach okupowanych, zamieścili nawołujące do uśmiercania Palestyńczyków zdjęcia:

a
„Pozwólcie nam ich zdjąć/położyć trupem”
a
„Nigdy nie zapomnimy i nigdy nie wybaczamy. Chcemy zemsty.”
"Zemsta"
„Zemsta”
"Krew = krew, chcemy zemsty. Daj wojsku szansę na zwycięstwo"
„Krew = krew, chcemy zemsty. Daj wojsku szansę na zwycięstwo”
a
Obrazek zaczerpnięty z Facebook’owej strony wzywającej Izraelczyków do zabijania co godzinę palestyńskich „terrorystów”.

Po zniknięciu trzech izraelskich nastolatków, 12 czerwca, 10.000 osób dołączyło do kampanii aby zabijać palestyńskich „terrorystów” co godzinę aż nastolatki wrócą do swoich rodzin.

W ostatni wtorek, palestyński nastolatek Muhammad Abu Khdeir został porwany w Shufrat a następnie jego ciało znaleziono w zachodniej Jerozolimie.  Podejrzewa się, że morderstwo jest aktem zemsty dokonanym przez izraelskich osadników.

a
https://www.facebook.com/ICAI2?fref=ts

a

W poprzedni czwartek setki Izraelczyków przeszło ulicami centrum Jerozolimy skandując „śmierć Arabom”.

Komentarz: Czyżby była to kolejna z niezliczonych „false flag”, aby w jej skutek terroryzować i mordować Palestyńczyków? 2.500 Palestyńczyków obecnie wtrącono do więzień, gdzie są torturowani, gdyż Izrael jest jedynym państwem na Ziemi, które ma zalegalizowane tortury. Zbombardowano Strefę Gazy. Na terytoriach okupowanych wyłapuje i zabija się Palestyńczyków. Mainstreamowe media milczą. Zgodnie z talmudycznym prawem nie nagłaśniają bo i nie zajmują się losem Gojów, „podludzi”. 

Tymczasem pamiętajmy, że Żydzi złożyli w ofierze kilka milionów swoich aby powstało to satanistyczne „państwo”. Poświęcą jeszcze wielu aby owe „państwo” mogło istnieć, a istnieje ono jedynie za sprawą terroru i gwałtu na rdzennej ludności.

Źródło (skrót): http://www.maannews.net/eng/ViewDetails.aspx?ID=709632

P.S. Suplement: Pokojowi osadnicy żydowscy w Hebronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *