Tym wariatkowem rządzą lunatycy

Wertowałem listę cytatów o Żydach, niektóre z nich to szczególnie obciążające oskarżenia nt. ruchów którym przewodzili i zachowań jakie demonstrowali na przestrzeni wieków. Wiele z tych cytatów pochodzi po prostu od wybitnych Żydów uczciwych w ocenie swoich, a to co ujawniają mówi wiele. Przyznają, że zbrodniczy syjonizm i judeocentryczne myślenie ukształtowały i zdeformowały nasz świat. Ale poniższe cytaty są szczególnie niepokojące:

Oto co o Żydach mówi Jewish Encyklopedia:

” Idiotyzm i głupota występują stosunkowo częściej wśród Żydów niż nie-Żydów … Mongolski typ idiotyzmu jest również bardzo często obserwowany wśród Żydów… Zaobserwowano również bardzo wysoką proporcję obłąkanych … Żydzi są bardziej podatni na ciężkie psychozy od wczesnego wieku niż nie-Żydzi.” [The Jewish Encyclopedia, t.IX, (1905), s. 225]

a

Ten fragment pochodzi ze stron Żydowskiej Encyklopedii, zbioru tomów, w których Żydzi chwalą się swoją nikczemną przedsiębiorczością i potwierdzają to, co wielu światłych Gojów od dawna podejrzewało nt. Plemienia. Widząc jak to jest napisane przez Żyda, nie można tego w ogóle nazwać „antysemickim.”

Jeśli rzeczywiście Żydzi są nadreprezentowani w szeregach chorych psychicznie, cierpiących na psychozę i schizofrenię, to z pewnością wiele by to wyjaśniało. Wyjaśniałoby, ale nie uzasadniało ich szalonego kompleksu boga jako narodu. Rzucałoby to również światło na to, dlaczego nie będą dyskutować ze swoimi krytykami, ale tylko zalewać ich bluźnierstwami najbardziej przykrego rodzaju, wulgaryzmami, które wywoływałyby grymasy na twarzach wielu kierowców ciężarówek, oraz dlaczego starają się wsadzać swoich antagonistów do więzienia, karać grzywnami, a w przypadku Związku Radzieckiego, strzelać w stylu egzekucji w głowę, lub więzić w obozie pracy. Dlaczego większość Żydów wydaje się zupełnie niezdolna do dialogu, a są gotowi do demonizowania zamiast angażowania swoich przeciwników?

Kiedy spojrzysz na Amerykę, jest tam wiele symptomów tego, że to lunatycy rządzą tym azylum. Osobnicy do których należą nasze media czują patologiczną nienawiść do białych, chrześcijan i każdej innej grupy, która według nich im zagraża. Przyjmując za możliwy fakt, że wielu z tych magnatów medialnych może być poważnie chorych psychicznie, nie czyni ich mniej szkodliwymi, ale może przynajmniej częściowo tłumaczyć ich obsesję na punkcie zniszczenia naszego kraju i naszego dziedzictwa.

a

Ostatnio dowiedziałem się jak zwariowani są niektórzy Żydzi. Za jedynie powiedzenie prawdy nagrodzono mnie obelgami, których można by oczekiwać od uczniów 3 klasy szkoły podstawowej. Zdrowa wymiana ciosów i racjonalny argument jest niemożliwy z wysuniętymi z zawiasów i psychicznie upośledzonymi pośród żydowskiego narodu. Wiem że są Żydzi, którzy nie należą do tej pokręconej kategorii. Ale takich jeszcze nie spotkałem.

Patrick Grimm

The Lunatics Are Running the Asylum

http://www.honestmediatoday.com/lunatics_are_running_the_asy.htm

Tłumaczenie Ola Gordon

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *