Strona główna > Bez kategorii > Twardogłowi od 9/11 i fundamentaliści fałszywych flag celują w Syrię i Amerykę

Twardogłowi od 9/11 i fundamentaliści fałszywych flag celują w Syrię i Amerykę

źródło: http://poorrichards-blog.blogspot.fr/2012/10/911-hardliners-and-false-flag.html

Nocny strażnik w cieniu sępów państwa terroru i wojny psychologicznej

Autor: Saman Mohammadi

Fundamentaliści spod znaku fałszywej flagi przejęli rządy w Ameryce w roku 2000. I nigdy ich nie oddali.

“Taka polityka zagraniczna stworzyła więcej wrogów niż udało się przy jej pomocy zwyciężyć” pisze senator Rand Paul w artykule wnoszącym powiew racjonalizmu do wizji polityki zagranicznej Romney’a i ogólnej debaty nad tym, co powinna zrobić Ameryka w sprawie Syrii.

Im więcej jest głosów w sprawie dyplomatycznego rozwiązania kryzysu syryjskiego, tym lepiej. Rosnący konflikt między Syrią a Turcją może w łatwy sposób wzniecić pożar w całym regionie i spowodować największą w tym wieku katastrofę humanitarną. Hillary Mann Leverett, były urzędnik National Security Council, powiedziała o gwałtownie pogarszających się stosunkach Turcji z Syrią na kanale Al Jazeera 10 października.

Bardziej prawdopodobna jest interwencja NATO niż atak turecki, Turcja otwarcie miesza się w wewnętrzny kryzys w Syrii i przebiegle prowokuje Syrię do podjęcia bardziej agresywanych działań. „Taki precedens już mieliśmy. NATO dosyć szybko zaangażowało się w Libii, a modele zaangażowania się w Syrii już są opracowane”, powiedziała Hillary Mann Leverett.

Jakie jest stanowisko USA w sprawie konfliktu syryjsko-tureckiego? Oficjalnie Waszyngton wspiera zagranicznych bojowników w Syrii, których ochrania Turcja. Historyk, Webster G. Tarpley mówi, że administracja Obamy “kieruje wszystkim zza parawanu” i używa swoich nacisków na Turcję, aby zmusić ją do zaatakowania Syrii i zadziałania wbrew swym narodowym interesom.

Turecki premier Erdogan wygląda na zadowolonego w odgrywaniu małej rólki, jaka zaspakaja życzenia amerykańskie. Wykorzystuje również obecny kryzys do prowadzenia swojej wojny z Kurdami w północnej Syrii.

Dlaczego USA używa Turcji do szkodzenia Syrii i wszczęcia wojny? To przecież nie „USA”, jak to wynika z oficjalnego stanowiska, prowokuje wywołanie wojny między Turcją a USA, lecz raczej tajni władcy globalistyczni, którzy kierują polityką zagraniczną i wewnętrzną USA. Nie biorą pod uwagę narodowych interesów Ameryki, gdy obmyąlają politykę, gdyż są tajnymi wrogami USA i ich narodowej niezależności. Ich plan dla Syrii i Ameryki jest ten sam: zniszczenie.

Infrastruktura narodowa Syrii jest niszczona poprzez wojnę, natomiast infrastruktura narodowa Ameryki niszczona jest głównie za pomocą środków gospodarczych. G. Edward Griffin mówi, że oligarchowie mający na własność Rezerwę Federalną, której nieograniczona niczym maszynka do robienia pieniędzy umożliwia Waszyngtonowi prowadzenie wielkiej polityki zagranicznej, nie zajmują się wcale interesami i dobrem narodu amerykańskiego. Są zainteresowani wyłącznie grabieżą i niszczeniem krajów, a potem zostawiają je w ruinie, bez nadziei na odbudowę.

Najlepszy sposób, żeby zniszczyć naród to proces prania mózgu jego obywateli oraz wysłanie jego wojsk na wojnę, jakiej nie da się wygrać, co się przecież dzieje w amerykańskich wojnach w Afganistanie i na Bliskim Wschodzie.

Dwie rzeczy należy zawsze pamiętać, gdy wchodzi w grę omawianie kwestii polityki zagranicznej USA: 1) tworzenie wrogów, a następnie ich zwalczanie, to zasadnicza idea stojąca za awanturnictwem związanym z operacją 9/11, 2) Waszyngton i al-Kaida są wrogami tylko z nazwy.

Decydenci w Waszyngtonie są skupieni na wojnie na Bliskim Wschodzie w najbliższej przyszłości. Mają niesamowicie silną determinację w utrzymaniu stanu wojny między Amerykanami a muzułmanami. Prowokują Amerykanów siejąc absolutnie fałszywą propagandę o 9/11 , a muzumałnów w tym samym czasie przy użyciu jeszcze głupszej propagandy, ostatnio 12-minutowym trailerem filmu zamieszczonego na youtube, „Niewinność muzułamanów”.

Film ma nawet prowokacyjny tytuł. Trzeba podnieść pytanie o niewinność. Czy muzułmanie są niewinni? Jakie zbrodnie islam wyrządził Ameryce? Czy Amerykanie są niewinni? Czy izrael jest niewinny? Czy Assad jest niewinny? Czy ajatollahowie są niewinni? Czy światowe media są niewinne? Czy Osama Bin Laden był czy nie był winny przestępstw z 9/11?

Dlaczego, ci którzy szukają prawdy i poszukiwacze sprawców są tylko skupieni na odkryciu, które grupy i narody popełniły 9/11? Ustalenie, kto jest winny w tej sprawie to rzecz najważniejsza i najpilniejsza, bowiem oficjalna opowieśc jest wciąż używana przez prezydenta USA do motywowania narodu, aby wspierałamerykański militaryzm i wojny. Z tej przyczyny, że wina nigdy nie została ustalona w oficjalnym procesie, światowa wojna z terrorem jest w rzeczywistości prowadzonym przez państwo polowaniem na czarownice.

Nie zaprzeczam cimenj stronie islamu i okrutnej natury jej religijnych oprawców. Niebezpieczeństwo islamskiego fundamentalizmu dla ludzkich wolności istnieje, ale to niebezpieczeństwo jest większe w Afganistanie, Pakistanie, Iranie, Arabii Saudyjskiej, czy innych krajach bliskowschodnich, gdzie brakuje tolerancji religijnej, ale nie wśród narodów świeckich, jak USA, Anglia, Francja, Dania czy Kanada.

Niebezpieczeństwo, jakie zagraża bezpieczeństwu Ameryki I wolnościom świata Zachodu pochodzi od twardogłowych od 9/11 i fundamentalistów fałszywych flag z CIA, Mossadu, MI6, czy NATO, którzy dokonali zbrodni 9/11 i 7/7.

Fundamentalizm fałszywej flagi jest plagą dla Ameryki i całego świata. Jego poplecznicy i obrońcy są wśród planistów wojskowych, firm korzystających z zamówień publicznych, naukowców z think-tanków, oficerów wywiadu, bankierów, przemysłowców, polityków, a także propagandystów medialnych.

W zeszłym miesiącu, fundamentalista fałszywej flagi, Patrick Clawson, dyrektor ds badań the Washington Institute of Near East Policy (WINEP), publicznie dowodził, że ukryte elementy rządów amerykańskiego i izraelskiego powinny zainscenizować nowe wydarzenie fałszywej flagi i pojść szybiej na wojnę z Iranem. To nie brawura, to szaleństwo.

Moce szaleństwa porwały w swe szpony Amerykę i cywilizację Zachodu, a Syria to ich nowa ofiara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.