TV Schizofrenia

Czy żydzi z Polski mogą przyczynić się do wywołania wojny domowej na Ukrainie?

a

Oglądanie telewizji Republika może mieć niebezpieczne skutki. Człowiek słucha, ogląda i ma poczucie popadania w schizofrenię. Widzę przeto relację z Ukrainy, w których to relacjach Republika wyjątkowo się lubuje. I widzę przemawiającego płomiennie Wildsteina i uczepioną jego boku Stankiewicz. Fakt, średnio fajny widok, ale to nie wszystko. Bo ten Wildstein mówi między innymi coś takiego:

UKRAIŃCY nie PODDAWAJCIE się, WALCZCIE DALEJ, bo MOŻECIE być WOLNYM KRAJEM, tak jak WOLNYM KRAJEM jest POLSKA“.

O kurcze, myślę sobie, źle słyszałem, albo słyszę tak jak chcę słyszeć. Przeto raz jeszcze ze szpiega ten fragment przywołuję. No, nie ma bata, tako prawi Wildstein i nie chce być inaczej. I to jest właśnie ta schizofrenia.

Bo przecież na okrągło słyszę, od tegoż Wildsteina, od tej Stankiewicz, kiedy tylko nie są w Kijowie, a także od ich rozlicznych przyjaciół, tłumnie zaśmiecających studio Republiki, że Polska to kraj w skrajnej niewoli, który o niepodległość ze wszech sił musi walczyć, że gorzej tu niż za komuny, a może nawet gorzej niźli za zaborów bywało.

A tu nagle w tym Kijowie Polska wyjątkowo wolnym krajem się mieni, z którego nawet Wildstein jest dumny. No, przecież jak na dłoni widać, że coś tu nie gra. A co nie gra nie chce pisać, bo na bank Salon to ocenzuruje.

Za: http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/26/tv-schizoferenia/

Źródło: http://revelsteinpost.salon24.pl/563627,tv-schizoferenia

Suplement:

Ambasada Ukrainy – list otwarty do prezydenta Janukowycza

W związku z tym, że w imieniu Polaków, w sprawach dotyczących Ukrainy, wypowiadają się wrodzy Ukraińcom obywatele polscy, którzy nie reprezentują polskiej racji stanu, 2 grudnia 2013 wysłaliśmy list otwarty do prezydenta Ukrainy. 11 grudnia 2013 spotkaliśmy się w Warszawie pod ukraińską ambasadą. Niestety tuż przy ambasadzie odbywały się jakieś prace, włączane były głośne urządzenia i możemy przedstawić tylko kilka fragmentów tego zdarzenia. List otwarty można przeczytać w całości na stronach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.