Strona główna > Polska > Tusk – polityczna prostytutka, klęcząca na Majdanie.

Tusk – polityczna prostytutka, klęcząca na Majdanie.

„Ukraińcy są inspiracją dla nas wszystkich. Kiedy potrzeba, są bohaterscy. Kiedy indziej — są pragmatyczni i twardo stąpający po ziemi” napisała na  Twitterze polityczna prostytutka, „president” D.Tusk. 

Należy zapytać, co tak urzekło D.Tuska w czasie jego wizyty na Majdanie, w 5 rocznicę antypaństwowego zamachu  stanu w Kijowie, sfinansowanego przez USA ? Czy ów pragmatyzm ukraiński wyrażał się w bestialskim mordowaniu polskich kobiet, dzieci i starców? A być może przejawem  wprawiającego  Tuska w zachwyt, twardego stąpania po ziemi, było odrąbywanie głów polskim mężczyznom siekierami i ćwiartowanie ich ciał za pomocą pił?
Należy zapytać D.Tuska, co tak urzekającego jest we współczesnych politykach ukraińskich, gdy ich poczynania wypędziły z bogatej, żyznej Ukrainy miliony jej obywateli na ekonomiczną i cywilizacyjną emigrację?
Być może ów zachwycający  ” prezydenta Europy” pragmatyzm współczesnych hybrydowych  banderowco- syjonistów wyraża się w niezwykle skutecznym pustoszeniu Ukrainy i tworzenia na jej zgliszczach miejsca dla żydowskiej diaspory, szukającej miejsca dla swej nowej ” ziemi obiecanej”?
Najgorsze, że psychopatyczni banderowco-syjoniści zakreślają z rozmachem”pragmatycznie i twardo stąpając po nie swojej ziemi”  granice „Wielkiej Ukrainy” i włączają w jej obszar południowo-wschodnie granice Polski.
Donald Tusk, to kolejna na liście persona non grata w Polsce. Bardzo się ów klęczący niedojda stara!
PZ
Za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/02/19/d-tusk-polityczna-prostytutka-kleczaca-na-majdanie/
19.02.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *