Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Turcja zapłaci wysoką cenę

Turcja zapłaci wysoką cenę

kolaboracja ze złem

erdogan-saronWysoką cenę zapłaci każdy, kto kolaboruje ze złem i stanie się to wcześniej, czy później. Turcja niebawem doświadczy prawdziwości działania tej zasady na sobie, ponieważ zło terroryzmu, jakie dziś wspiera, jutro obróci się przeciwko niej.

W wywiadzie dla tureckiej telewizji Halk, prezydent Assad nazwał tureckiego premiera Erdogana „fanatykiem” i powiedział, że Turcja pozwala terrorystom przenikać przez swoje terytorium do Syrii, aby atakować armię i syryjskich cywilów.

Nie jest możliwe, aby wsadzić sobie terroryzm do kieszeni i użyć go jako karty w grze, ponieważ jest on jak skorpion, który nie zawaha się ukąsić cię przy pierwszej okazji„, powiedział Assad według transkryptu opublikowanego na stronie internetowej Halk.

W najbliższej przyszłości terroryści będą mieli wpływ na sytuację w Turcji i Turcja zapłaci wysoką cenę za te działania„.

Turcja, która ma 900 km granicy z Syrią i drugie co do wielkości siły zbrojne wśród państw NATO, jest jednym z zaciekłych krytyków Assada i zdecydowanym zwolennikiem opozycji, choć zaprzecza, że zbroi bandyckich rebeliantów.

Ostatnio wzmogły się niepokoje o wzrastanie podziałów wśród rebeliantów i pogłębiający się wpływ radykalnych islamistów na bojówki walczące w Syrii.

Podczas wywiadu Assad powiedział również, że jeszcze jest za wcześnie, aby powiedzieć, czy będzie starał się o reelekcję w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Powiedział, że „obraz będzie wyraźniejszy” w ciągu najbliższych czterech lub pięciu miesięcy, ponieważ Syria będzie przechodzić „szybkie” zmiany wewnętrzne.

Assad jest prezydentem Syrii od 2000 roku, a jego druga siedmioletnia kadencja kończy się w połowie 2014 roku. Pomimo ciągłej wojny, wciąż cieszy się on szerokim poparciem wśród społeczeństwa.

źródło: http://theuglytruth.wordpress.com/2013/10/04/assad-turkey-will-pay-heavily-for-backing-syrian-rebels/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.