Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > (Turbo)Słowianie zostali stworzeni przez „żydowskich bogów z kosmosu” [wideo]

(Turbo)Słowianie zostali stworzeni przez „żydowskich bogów z kosmosu” [wideo]

Według Pawła Szydłowskiego (turbo)Słowianie zostali stworzeni przez obcą cywilizację nazywaną przez niego „Żydowskimi Bogami z Kosmosu”, ta  o miliony lat starsza cywilizacja z naszej galaktyki stworzyła (turbo)Słowian poprzez inżynierię genetyczną. Brzmi jak absurdalny żart ale niestety w te żydowskie banialuki uwierzyło tysiące Turbo-Słowian.

Paweł Szydłowski sam przyznaje, że swoje inspiracje czerpie z Kabały czyli żydowskiego mistycyzmu, który pochodzi z okresu niewoli babilońskiej i egipskiej, okresu w którym żydzi praktykowali wiele pogańskich wierzeń i kultów. Kabała to antychrześcijański gnostycyzm z którego wyewoluowało wiele wierzeń i sekt, jest ona także źródłem wszystkich masońskich rytów o czym wspominał w „Morals and Dogma” sam Albert Pike.

hqdefault

Co również interesujące na Pawła Szydłowskiego powołują się inni wybitni TurboSłowianie jak m.in Czesław Białczyński, który umieszcza na swoim blogu całą masę żydowskich opowiastek Pawła Szydłowskiego:

kolejne turbosłowiańskie portale, które powołują się na odkrycia Pawła Szydłowskiego:

Paweł Szydłowski jest również autorem książki, której motywem przewodnim jest podważanie wiary chrześcijańskiej w oparciu o żydowskie źródła:

poniżej 3 częściowy wykład Pawła Szydłowskiego o pochodzeniu (turbo)słowian:

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.