Strona główna > Rosja > Tupeciarze…Oto do czego dożyliśmy, my prawosławni !!!

Tupeciarze…Oto do czego dożyliśmy, my prawosławni !!!

Od Redakcji portalu www.3rm.info: Drodzy bracia i siostry, posłuchajcie tego bezczelnego żyda, który napisał „Ewangelię Sołowiowa”. Przy czym on otwarcie oświadcza, że jest żydem, jakby rzucając wyzwanie prawosławnym Rosjanom. Ale on jest nie tylko żydem, jest także judejczykiem (wyznawcą judaizmu).

Oglądanie i słuchanie tego jest bardzo przykre i upokarzające. Do czego nas, Rosjan, doprowadzono, na naszej własnej ziemi rodzinnej, w naszej Ojczyźnie, o którą tysiąc lat walczyli z wrogami nasi chwalebni przodkowie.

a2

I teraz ten judeomason, członek elitarnego klubu judeomasońskiego, prezydium Żydowskiego Kongresu Rosji, cudzoziemiec i innowierca, głównie antychrześcijanin, siedzi i publicznie bluźni naszej Wierze, naszej Cerkwi, naszej historii, naszym świętym, naszej chwalebnej Ojczyźnie.

On, judaistyczny żyd, obraża i poniża miliony prawosławnych obywateli Rosji, którzy wystąpili przeciwko filmowi „Matylda”, podpisując oficjalne apele skierowane do deputowanej i prokurator Natalii Pokłonskiej.

Oto do czego dożyliśmy! I całe to judaistyczne chamstwo i poniżenia stały się możliwe właśnie za rządów Putina. Sołowiew takimi swoimi oświadczeniami zaprawdę  roznieca etniczne i religijne konflikty w kraju. Ale jakoś nie widać działań struktur siłowych w stosunku do niego!

Sołowiew, ty jesteś zatwardziałym , pełnym nienawiści wrogiem Chrystusa i twoja nienawiść do prawosławnych Rosjan jest oczywista i zrozumiała. Dodatkowo to sądzisz, że prawosławni znowu położą uszy po sobie i przemilczą. Dlatego właśnie bluźnisz naszym prawosławnym świętym. Dziwnie jakoś nie krytykujesz muzułmańskiego Mahometa. Dlaczego? Ano dlatego, że świetnie wiesz, że rozwiązanie tej sprawy będzie szybkie, radykalne i bardzo bolesne.

Mówisz coś o szabacie w Rosji ale ty i twoi współplemieńcy już ostatecznie stracili poczucie rzeczywistości i powrót do niej może być bardzo bolesny. Rosja jeszcze nie jest Izraelem chociaż wszystkie sektory władzy znajdują się w żydowskich łapach. I nie będzie! Czytaj prawosławne proroctwa a nie tylko swoją szatańską kabałę!

Drodzy bracia i siostry, skierujemy nasze bolesne, pokutne modlitwy do Pana naszego Jezusa Chrystusa! Zwrócimy się do Niego z prośbami o wybawienie umęczonego, bożego narodu rosyjskiego z szatańskiego jarzma! Panie, ześlij nam Cara! Chwała Bogu za wszystko! Amen.

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia video.

a22

UWAGA! SUPLEMENT KU UWADZE KABALISTYCZNYCH JUDEOSATANISTÓW

Orthodox European countries orthodox brothers.

Za: http://3rm.info/main/68921-oborzevshie.html

Data publikacji: 16.09.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.