Strona główna > Polska > Tu jest Polska a nie Polin

Tu jest Polska a nie Polin

Polska nie Polin. Wygrana Krzysztofa Adamka w sądzie oświęcimskim z Muzeum Auschwitz

Jak podał w lipcu wprawo.pl, pan Krzysztof Adamek „usłyszał zarzuty nawoływania nienawiści na tle różnic narodowościowych (art. 256 § 1 k.k.), ponieważ 27 stycznia 2019 roku na terenie Muzeum Auschwitz – Birkenau zaparkował samochód z napisem „Poland not Polin” oraz „Polska to nie Polin”. Jak udało nam się ustalić, zawiadomienie do prokuratury złożyła dyrekcja muzeum, która z terenu Auschwitz próbuje uczynić żydowską enklawę.”

„(…) Cóż zatem nienawistnego jest w zwrocie: „Polska to nie Polin”? Nic. Ten zwrot po prostu burzy kłamliwą, filożydowską narrację o „Polsce dwóch narodów”. Burzy mit o Polsce, w której Żydzi mieli być społecznością asymilującą się i budującą polską państwowość. „Polska to nie Polin” to hasło, które winno bić w każdym polskim sercu, gdyż wyraża prawdę historyczną oraz burzy filożydowskie zachcianki mające na celu zbudowanie z Polski syjonistycznej kolonii, co ostatecznie – na przełomie następnych lat – ma być usankcjonowane uchwaleniem ustawy o Polsce „kraju dwóch narodów: polskiego i żydowskiego”, tak jak w roku 2018 w Palestynie uchwalono ustawę o „Izraelu, rasistowskim kraju Żydów”.”

https://wprawo.pl/2019/04/04/absurd-goni-absurd-napisal-na-samochodzie-polska-a-nie-polin-uslyszal-zarzuty/
Wczoraj Media Narodowe podały relację z Krzysztofem Adamkiem, który wygrał sprawę z Muzeum Auschwitz ( nie Oświęcim) w Sądzie w Oświęcimiu, który oczyścił Polaka z wszelkich zarzutów o antysemityzm i mowę nienawiści.
A więc Polska, to jeszcze nie Polin!
Proponuję rozglaszać ten fakt wszem i wobec na samochodach w całej Polsce, choć nie tylko na pojazdach – niektórzy noszą hasło „Tu jest Polska a nie Polin” na podkoszulkach.
W obecnej dobie, kiedy rząd okupacyjny, zwany dla niepoznaki polskim, z prezydentem Dudą na czele, co rusz wypowiada się na temat budowania wspólnoty państwowe, kulturowej, gospodarczej, etc. polsko – żydowskiej, kiedy prezydent opowiada dyrdymały o tysiącletnim współtworzeniu państwa Polskiego przez żydów razem z Polakami, o Rzeczpospolitej Przyjaciół – propagowanie tego hasła, oznajmienie tej prawdy wbrew okupantom, staje się patriotycznym czynem, formą nieposłuszeństwa obywatelskiego, które, w skrajnych sytuacjach, jest obowiązkiem każdego patrioty.
Tu jest Polska, a nie Polin!
Polska to nie Polin.
Póki my żyjemy.
©Lotna 2019.

3 thoughts on “Tu jest Polska a nie Polin

  1. Ponoć Jonny Daniels płakał jak usłyszał o wyroku. Szlochał jak małe dziecko które opuścił nawet święty Mikołaj. Ale to nic, Andrzej Duda się rozchorował, zaczął ssać kciuk i bić głową w ścianę swego gabinetu w pałacu prezydenckim mamrocząc cały zaśliniony: „Holocaust! Holocaust! Holocaust! Antysemityzm! Holocaust! Antysemityzm! Holocaust! …” i tak do czasu aż z pomocą zjawił się najlepszy psychiatra w stolicy. Natomiast premier Morawiecki zapowiedział już kolejną wizytę do Izraela. Starsi bracia w wierze mówią, że zrobią sobie z niego meksykańską piniatę, ale zamiast kijów będą używać maczety i piły łańcuchowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.