Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Trzynastu apostołów Antychrysta

Trzynastu apostołów Antychrysta

„Chwasty Bergoglio.”-Trzynastu Apostołów Antychrysta. 

Kto jest trzynastym apostołem Antychrysta? Ten, którego różne Dextimusy nazywają Papieżem i Wikariuszem Chrystusa na ziemi.

Primus inter pares: „Jego Świątobliwość Papież Franciszek”, czyli „Namiestnik Jezusa Chrystusa, Następca Księcia Apostołów, Najwyższy Kapłan Kościoła Powszechnego, Prymas Włoch, Arcybiskup i Metropolita Prowincji Rzymskiej, Głowa Państwa Watykańskiego”, a tak naprawdę zagożały wróg Chrystusa Pana i Jego Mistycznego Ciała.
Primus inter pares: „Jego Świątobliwość Papież Franciszek”, czyli „Namiestnik Jezusa Chrystusa, Następca Księcia Apostołów, Najwyższy Kapłan Kościoła Powszechnego, Prymas Włoch, Arcybiskup i Metropolita Prowincji Rzymskiej, Głowa Państwa Watykańskiego”, a tak naprawdę zagorzały wróg Chrystusa Pana i Jego Mistycznego Ciała.

„Wzrost obojętności w [dziedzinie] religii oraz słabość władzy rozumującej, dzięki rozpowszechnianiu zmysłowych i subiektywistycznych filozofii od czasów Kartezjusza, powstrzymują ludzi od zauważenia pełnych konsekwencji żydowskiego sprzeciwu wobec Boskiego Planu co do społecznego porządku świata za pośrednictwem Mistycznego Ciała Chrystusa. Jako że tylko jeden jest świat i jeden dla tego świata Boski Plan, Mesjasz, którego wyczekują Żydzi musi być czysto przyrodzony. Jedność i pokój nadchodzącej ery mesjanistycznej muszą wobec tego być zaprowadzone poprzez podporządkowanie wszystkich narodów narodowi żydowskiemu. Tak więc marzą oni o ustanowieniu, na czysto przyrodzonym poziomie, unii, którą Bóg dąży do zaprowadzenia na nadprzyrodzonym poziomie Mistycznego Ciała z poszanowaniem cech narodowych i różnorodności narodowych powołań w Chrystusie. Żydzi sprzeciwiają się zatem całemu porządkowi świata, zbudowanemu na Boskości Chrystusa, a ich wpływ w każdej sferze, w masonerii i ruchach komunistycznych, w finansach, w prasie i świecie filmowym, będzie sprzyjał naturalistycznym celom masonerii i rewolucyjnych towarzystw, jednocześnie pchając je w kierunku państwa światowego, w którym rasa żydowska będzie najwyższa (ang. „supreme”). W związku z tym, gdy czytamy w przemówieniu transmitowanym przez głównego rabina Juliana Weilla (Radio Paris, 27 marca, 1931): «Żydowska Pascha … zwrócona jest ku przyszłości i stwierdza z ostatecznym i radosnym przekonaniem wyzwolenie mające nadejść oraz Mesjańską Paschę ludów świata», wiemy, co to oznacza dla tych, którzy wierzą w Boskość naszego Pana.” (o. Fahey C.S.Sp., Mistyczne Ciało Chrystusa w nowoczesnym świecie, rozdzial VI. Agenci rewolucji, przekład własny z The Mystical Body of Christ in the Modern World, ss. 73-74)

Ponowne sprowadzenie Kościoła katolickiego do katakumb i zastąpienie go w sferze publicznej modernistycznym neokościołem, którego „Papieżem” jest Bergoglio to jeden z ostatnich etapów zaprowadzania panowania przyrodzonego Mesjasza Żydów.

Pelagiusz z Asturii

Za: http://pelagiusasturiensis.wordpress.com/2014/01/21/chwasty-bergoglio-4/#more-3863

Data publikacji: 21.01.2014

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.