Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Trzymając się za ręce z Franciszkiem

Trzymając się za ręce z Franciszkiem

UWAGA! PRZYGOTUJCIE SIĘ WSZYSCY

„Homoseksualne lobby”

Jorge Bergoglio z Luigi Ciotti  —  czyż nie uroczy widok?!

Przygotujcie sięwszyscy: strona  The Call Me Jorge blog (Jorge zadzwoń do mnie) — odsłania kolejne szokujące informacje dotyczące homo-szwindli w posoborowym Watykanie.

Zapewne słyszeliście powiedzenie „mafia papieża” Franciszka” — ale na pewno jeszcze nie słyszeliście, że „papież” Franciszek  w dniu 21 marca 2014 roku udał się na modlitwę do kościoła  św.  Grzegorza w Rzymie w towarzystwie drugiego „kapłana” — trzymając się z nim za ręce —  i to nie byle jakiego „kapłana”.

Oto krótki wideoclip i zdjęcia przedstawiające ich razem inaczej:

Kim jest ten „kapłan”,  z którym Franciszek trzymając się za ręce jest tak szczęśliwy?

Nazywa się Luigi Ciotti, — pro-homoseksualny aktywista,  przyjaciel iadmirator skandalisty Fr. Andrea Gallo (1928-2013), jawny pederasta,  zwolennik modernizmu i komunizmu.

Poniżej: zdjęcia i filmy z Call Me Jorge: Compassionate Francis? Bergoglio holds Hands with Pervert Supporter:           

                           

Jest to rewelacyjna publikacja — najbardziej odkrywcza i szokująca wiadomość. Dla pewności przeczytaj i obejrzyj  filmy w całości.  Worek foliowy pod ręką przydatny.

Przechodząc teraz do Franciszka: —  może pamiętacie, że kiedy udzielił pierwszego wywiadu w samolocie podczas  lotu powrotnego ze Światowego Dnia Młodzieży w Rio de Janeiro,  w dniu 28 lipca 2013 roku,  —  zapytany olobby gejowskie” w Watykanie, — co wyszło na jaw podczas pontyfikatuBenedykta XVI —  Franciszek niefrasobliwie i nieszczerze odpowiedział:

— Tyle się pisze o lobby gejów. — Nic nie wiem na ten temat. — Osobiście, jak dotąd, nie znam nikogo w Watykanie z wpisanym w dowodzie osobistym gay”.  —  Mówią, że są tam tacy.

Wierzę, że kiedy masz do czynienia z kimś takim,  — musisz rozróżnićfakt, że osoba jest gejem oraz fakt kogoś tworzącego lobbygdyż nie wszystkie lobby są dobre.  — To nie jest dobre.

Jeśli ktoś jest gejem i szuka Pana, i ma dobrą wolę, — to kim ja jestem,aby go sądzić?

Katechizm Kościoła Katolickiego wyjaśnia to w piękny sposób, mówiąc...  Poczekaj chwilę, jak to powiedzieć  jest napisane:

— „Nikt   nie   powinien marginalizować tych osób,  dlategoże muszą być zintegrowane ze społeczeństwem.

Problemem  nie jest owa tendencja, nie, — musimy być braćmi i siostrami dla siebie,  — a nie,  że, to jest jedno,  a to jest jedno.

Problemem jest robienie lobby tej tendencjilobby skąpcówlobbypolitykówlobby murarzy, — tak wiele lobby. — Dla mnie to jest większy problem”.

Konferencja prasowa w samolocie podczas powrotu ze ŚDM, 28 lipca 2013 roku: Press Conference during WYD Return Flight.

Mamy tu do czynienia z prawdziwym nastawieniem Franciszka wobec sodomitów i ich sojuszników: — w rzeczywistości nie sprzeciwia się sodomii lub sodomitom nie przyczyniają się oni bowiem do lobby, 

 ale tylko… watykańskiemu lobby homoseksualistów…

Innymi słowydla Franciszka problem nie są homoseksualiści, ale  — rzekomo, —   ci z nich, którzy tworzą lobby…

Tak więc, równie dobre jest trzymanie za rękę  jednego z nich.

 Być może, ostatecznie, w końcu on sam zacznie wystawiać własne karty identyfikacyjne.

Jak mówi powiedzenie:  po prostu nie ma takiej rzeczy, której nie możesz zrobić!

***

Jorge Bergoglio opierając głowę na ramieniu Juan Francisco Taborda.

Francis & don Luigi Ciotti trzymając się za ręce.

Najlepsi przyjaciele na śmierć —  don Ciotti w uściskach Don Gallo 

Don Gallo przewodniczy Novus Ordo Missae w intencji Hugo Chaveza

Don   Gallo   z   zaciśniętą   w   komunistycznym   geście   pięścią  i czerwonym szaliku 

Vladimir „Vladi” LuxuriaDon Gallo i Franco Grillini na homo-paradzie

Don Gallo i don Ciotti w Genui na rewolucyjno-komunistycznym proteście.

Poniżej:  Don Gallo śpiewając Bella Ciao” hymn rewolucjonistów i komunistów we Włoszech wymachuje czerwoną flagą podczas  sprawowanej przez siebie Novus Ordo Missae.

Zwróć uwagę na czerwoną flagę położoną na trumnie Don Gallo.

https://www.youtube.com/watch?v=XY9c6urHvxw

————————————————————

W pierwszą rocznicę śmierci ks Gallo  —  ks.  Ciotto w kościele San Benedettouczcił 43. rocznicę wspólnoty założonej przez Don Gallo — Było to wŚwięto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w neo-KościeleVaticanum II traktowanym jako Wspomnienie….

— Czy jest lepszy sposób, aby uczcić Maryję niż śpiewać, jak się domyślaciehymn włoskich komunistów i rewolucjonistów „Bella Ciao?

Modernistyczny gmach Chiesa di San Gregorio VII Papa Al Gelsomino

Wszystko to prowadzi nas z powrotem do dnia, w którym Franciszek i donCiotti, — trzymając  się za ręce — weszli do Chiesa di San Gregorio VII Papa Al Gelsomino.

Franciszek udał się tam,  aby w dzień pamięci o ofiarach mafii,  — wygłosić homilię na temat zła, jakim jest mafia,  — dla członków stowarzyszenia „Wolność” (Associazione Libera L’)

— stowarzyszenia promującego homoherezję, którego założycielem jest don Ciotti — inicjator obchodów dnia pamięci o ofiarach mafii.

Tego samego dania, po południu, na rzymskim Kapitolu odbyła się uroczystość z udziałem prezydenta Carlo Azeglio Ciampiego,  podczas której odczytano  639 nazwisk ofiar włoskich organizacji mafijnych.

Zobacz video poniżej, aby obejrzeć obchody dnia pamięci o ofiarach mafii w całościWarto zacząć od 15-tej minuty — wcześniej jest oczekiwanie na Franciszka, który już wita się z zebranymi przed kościołem.

—————————————————-

Kościół San Gregorio VII Papa al Gelsomino — wszędzie widzimy trójkąty, foto: tiscalinet.it

Niedziela, 8 grudnia 2013 — „starsze chłopaki”:  zdjęcie z zawodów  piłki nożnej organizowanych przez oratorium działające przy kościele San Gregorio VII Papa al Gelsomino  / foto: sangregoriovii.org

——————————————————-

Katechizm Jana Pawła II — znanego powszechnie jako „Katechizm Kościoła Katolickiego” KKK 2358 / za: http://www.teologia.pl/m_k/kkk1s20.htm

„ Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie.

— Powinno się traktować te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. — Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji.

Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.”

Filipiny  styczeń 1995 –  JPII odbiera dary od nagiego tubylcy  podczas jednej ze swoich mszy /Point de Vue/traditioninaction.org

Ps.

Posoborowie wydaje owoc obfity: — właśnie kończąc ten artykuł usłyszałam, że „katolicka” Irlandia w głosowaniu powszechnym (referendum) opowiedziała się za ” małżeństwami jednopłciowymi” — a „wielu głosujących na „nie”, — gratulowało zwolennikom równych praw”... „biskupi” podobno apelowali…

Zobacz: Dominikanin uwikłany w homoherezję konsultorem Rady Iustitia et Pax

————————————————————————————

W   wigilię  Zesłania Ducha Świętego i Maryi Wspomożycielki Wiernych — 23 maja 2015

m. jasińska

Źródła:

http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2014/04/compassionate-francis.html

http://gazetawarszawska.com/antykosciol/395-bergoglio-i-pederasci

 http://www.rmf24.pl/fakty/news-wlochy-dzien-pamieci-ofiar-mafii,

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2015/05/23/trzymajac-sie-za-rece-z-franciszkiem/

Data publikacji: 23.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *