Strona główna > NWO > TRZY TYSIĄCLETNIA ZAGADKA: Historia żydostwa z perspektywy współczesnej Rosji. E-book

TRZY TYSIĄCLETNIA ZAGADKA: Historia żydostwa z perspektywy współczesnej Rosji. E-book


Mamy przyjemność udostępnić Szanownym Czytelniczkom i Czytelnikom Wolnej Polski wybitną żydoznawczą pracę pt: Trzy tysiącletnia zagadka: Historia żydostwa z perspektywy współczesnej Rosji, autorstwa Igora Rostisławowicza Szafarewicza. O ile tematyka żydoznawcza jest polskiemu czytelnikowi bdb znana z perspektywy zachodniej, dzięki niezliczonym wybitnym pracom przetłumaczonym z j. angielskiego na j. polski, o tyle książki ze wschodu można u nas policzyć na palcach jednej ręki. Poniższe dzieło jest jedną z tych prac, które wypełnia tę lukę.

Serdeczne podziękowania dla Pana Janusza za przetłumaczenie i udostępnienie pracy.

Kliknij, pobierz i przekaż dalej:

TRZY TYSIĄCLETNIA ZAGADKA

Historia żydostwa z perspektywy współczesnej Rosji

 


6 thoughts on “TRZY TYSIĄCLETNIA ZAGADKA: Historia żydostwa z perspektywy współczesnej Rosji. E-book

 1. Ksiazka jest poprzeplatana mitami, faktami i przemilczeniami i okreslanie jej mianem „wybitnej pracy zydoznawczej” jest powaznym naduzyciem w swietle obecnie dostepnych informacji o zmijowym plemieniu i dzieciach diabla.

 2. wystarczy poczytać polskich autorów z XIX i XX w, choćby Prusa Orzeszkową, Niemojewskiego
  – lecz najlepiej Torę(Stary Testament – ze zrozumieniem), Talmud, oraz poobserwować co współcześnie wyczyniają w Polsce, z Palestyńczykami na ziemi palestyńskiej okupowanej przez Izrael, w USA, na Bliskim Wschodzie, w banksterstwie, szczepionkarstwie, gmo, harpie it.itd.

  1. Opinie znanych i slawnych ludzi o zydach
   http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=496&start=350

   Wiekszosc narodu polskiego jest oglupiona ZYDOWSKA PROPAGANDA plynaca z prasy, radia i telewizji.
   Mimo tego zydowska PERFIDIA i SQURWYSYNSTWO znane sa od ponad dwoch tysiecy lat.
   Ciceron, Diodor i Tacyt ostrzegali spoleczenstwo przed „zmijowym plemieniem” i „dziecmi diabla”:

   Cyceron / właśc. Marcus Tullius Cicero / (106-43 p.n.e.), rzymski mąż stanu, wybitny mówca, pisarz i filozof, powiedział:
   „Żydzi to siła ciemna i odpychająca. Wiadomo jacy są liczni, jak solidarni i jaką w swej spójności rozporządzają siłą. To naród łotrów i oszustów.”

   Diodor (30 p.n.e.-20 n.e.):
   „Już doradcy i przyjaciele króla Antiocha (242-187 przed Chryst.) radzili królowi, by wytępił naród żydowski do szczętu, gdyż żydzi, jako jedyny naród na świecie, opierali się wszelkiemu zmieszaniu się z innymi narodami. Uważali wszelkie inne narody za wrogów swoich i przenosili nienawiść tą, jako dziedzictwo na dalsze pokolenia. Księgi ich święte, zawierają wrogie dla całej ludzkości i niesprawiedliwe przepisy.”

   Tacyt (ok.55-120 n.e.):
   „Prawa żydowskie stoją w sprzeczności do praw wszystkich innych narodów. Pogardzanym jest u nich wszystko, co dla nas jest święte i odwrotnie: miłe jest wszystko, co w nas obrzydzenie wzbudza. Żyją ściśle zespoleni, wspierając się nawzajem, nienawidząc natomiast obcych i rozkładając ich.”

   W Polsce na przestrzeni kilkunastu wiekow tez odezwaly sie slowa krytyki pod adresem zydostwa, ale ten temat byl trzymany w scislej tajemnicy przez ostatnie 65 lat, kiedy Polska rzadzila ZYDO-KOMUNA w latach 1944-1989, a od 1990r do chwili obecnej rzadza ich pobratymcy z SLD, PSL, PO i PiS.
   Brak wiedzy u wiekszosci Polakow na temat zydowskiej perfidii i squrwysynstwa jest przyczyna masowego oglupienia polskiego spoleczenstwa, w czym glowna role odgrywaja POLSKOJEZYCZNE MEDIA oraz robi to takze Watykan i Episkopat od czasu zakonczenia Soboru Watykanskiego II w 1965r.
   W okresie miedzywojennym tematem zydowskim zajelo sie kilkanascie wybitnych jednostek w Polsce, jak: Niemojewski, Trzeciak, Kruszynski, Jeske-Choinski etc, ktorzy z duza dokladnoscia opisali „zydowskie tajemnice”, m.inn. dzieki przekladowi Talmudu na inne jezyki przez ks.prof.J.B.Pranajtisa (znawce hebraistyki) w 1892r.

   Opracowanie naukowo-historyczne „POZNAJ ZYDA” jest jak elementarz podstawowej wiedzy o ZYDOSTWIE jaka powinien posiadac kazdy Polak i Polka bez znajomosci, ktorej Narod polski bedzie ciagle naiwny i glupi, i bedzie ulegal zydowskiej propagandzie w nieskonczonosc, skazujac siebie i nastepne polskie pokolenia na zniewolenie i uzaleznienie od ZYDOSTWA i ZAKLAMANEJ ZYDOWSKIEJ PROPAGANDY.

   „POZNAJ ZYDA”, wydawnictwa Samoobrony Narodu – Poznan 1937r, autorstwa Kazimierza Gajewskiego, Red. Nacz. Samoobrony Narodu jest na stronie:
   http://www.polonica.net/Poznaj_Zyda.htm

   p.s.
   Ksiazka „Poznaj Zyda” K.Gajewskiego jest dostepna w formacie pdf na stronie:
   http://webcache.googleusercontent.com/s … clnk&gl=us

   ZAGADNIENIE ZYDOWSKIE A KATOLICYZM – strona 25 Kalendarza Samoobrony Narodu z 1938r

   http://jbc.bj.uj.edu.pl/Content/377502/ … 38_001.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *