Trzy lata Wolnej Polski

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragniemy poinformować, że Wolna Polska obchodzi właśnie trzecią rocznicę swej działalności! Pod koniec kwietnia 2013 r. dokonaliśmy zakupu domeny, w maju zasiedliśmy za sterami witryny na własnym serwerze, a w czerwcu, zaczynając od zera, działaliśmy już na 101% obrotów i niczym lodołamacz przedzieraliśmy się w internetowych wyszukiwarkach aby móc do Was dotrzeć.

Od trzech lat jesteśmy z Wami pod szyldem W-P i dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami w coraz szerszym gronie i w tych mrocznych czasach okazujecie nam bezcenne wsparcie, za co serdecznie pragniemy Wam raz jeszcze i po stokroć podziękować. Pragniemy Wam przede wszystkim podziękować za umożliwienie bytu Wolnej Polsce a więc i za to, że to dzięki Waszym cegiełkom z portalu może korzystać tysiące internautów każdego dnia i o każdej porze, a nasza wspólna praca nie poszła na marne. Nie możemy ujawnić kosztów W-P ponieważ są to dane strategiczne, świadczące np. o parametrach technicznych serwera, ale wiedźcie kochani, że od dwóch lat mocny i wymagający serwer W-P, domenę, certyfikaty bezpieczeństwa czy koszta związane z pomocą i profesjonalną opieką techniczną 24h na dobę, pokrywane są dzięki Waszej krwawicy.

Dwa lata działania W-P to koszta naprawdę dobrego aczkolwiek używanego samochodu. Udźwignęliście ten bezcenny portal gdy właściciel W-P z powodów osobistych nie był w stanie temu podołać. Za ten poniesiony ciężar przyjmijcie wyrazy wdzięczności i skromny prezent ale o tym na koniec.

Zapewne wielu z Was, którzy są z nami od niedawna, zastanawia się jak powstała Wolna Polska i kto ją założył? Pora rozwiać zabawne podejrzenia co niektórych równie zabawnych tropicieli spisków jakoby W-P była dziełem szalonych syjonistów, KGB, czy innych ciemnych mocy z ostatnich kręgów piekieł! A takie dowcipy na poczcie redakcyjnej i nie tylko zdarza się czytać do porannej kawy. Kochani, Wasza wiedza o syjonistach pochodzi bezpośrednio i pośrednio z materiałów rozsianych po całym polskojęzycznym internecie które dostarczyliśmy na długo przed powstaniem W-P. A dostarczyliśmy ich najwięcej w Polsce i zdominowaliśmy tematykę Chazarów, syjonistów, czy generalnie NWO. Te materiały oszlifowały światopogląd niezliczonej ilości internautów, którzy obecnie to Was „zarażają” Prawdą. I Wy także będziecie nią „zarażać”. A ona nie wyskoczyła z kapusty lub nie spadła Wam na głowy z choinki.

Wracając do tematu…

Ideą, która przyświecała nam w powołaniu do życia Wolnej Polski, była próba konsolidacji niezależnych działaczy z blogosfery (niestety nie udało się) w celu stworzenia witryny z jak najsilniejszą siłą przebicia w celu zadania bolesnego ciosu mainstreamowej barierze informacyjnej i wyjścia z tematyką do naszych rodaków, do mas, na większą niż dotychczas skalę w tzw. blogosferze, gdzie ludzki wysiłek trafia do kameralnego grona i po latach człowiek boleśnie sobie uświadamia, że jego wysiłki i choćby najlepsze chęci, przypominają walenie głową w bambus.

A zatem Wolna Polska została założona przez działaczy z blogosfery, którzy spędzili wcześniej nieco czasu hobbystycznie drążąc tematykę NWO. W chwili obecnej, W-P jest kulminacją doświadczenia niezliczonych internautów, którzy na przestrzeni lat dołożyli do naszej wspólnej sprawy cegiełkę od siebie. Nasz łączny wkład w niezależną sieć i budzenie świadomości Polaków (także z czasu przed powstaniem W-P) to ponad 10 tysięcy materiałów, tysiące tłumaczeń z całego świata, artykuły Polaków z całego świata, a ponadto udostępnienie kilkudziesięciu książek – zeskanowanych i wrzuconych do sieci bądź przetłumaczonych przez nieocenioną Olę Gordon (pierwsze tłumaczenia Oli w naszym archiwum pochodzą z 2009 roku).

Natomiast sama nazwa witryny – Wolna Polska – wyszła bezpośrednio od internautów i zarazem Czytelników „Stop Syjonizmowi”, którzy w wyniku ankiety na tymże blogu, w większości zagłosowali właśnie za „Wolną Polską” jako nazwą dla witryny której została powierzona wyżej wspomniana misja – czyli zaprzestanie walenia głową w bambus i wyjście z tematyką NWO do ludzi.

Sprawy nieubłaganie zmierzają do smutnego finału i klapki taśmowo spadają z oczu roztrzaskując się o ziemie gdzie kiedyś była Polska. Ostatni nasz bastion wolności to internet i na tym polu zrobiliśmy co w naszej mocy aby Polak miał dostęp do niezależnych informacji, samodzielnie i krytycznie myślał, nie popełnił duchowego samobójstwa prawdę nazywając kłamstwem a kłamstwo nazywając prawdą, czy nie dał się zarżnąć w żydowskich żniwach czyli żydowskich wojnach dla Gojów. W tym celu poświęciliśmy kilka lat pracy pod poprzednim szyldem ale dziś można śmiało stwierdzić, że decyzja ta okazała się wydać plony wykraczające daleko poza nasze oczekiwania.

Czas nagli.

Drogie Czytelniczki i Czytelnicy, nie łudźmy się, że obecne namiastki wolności w internecie będą trwały w nieskończoność. Jej czas także powoli dobiega końca i pętla na szyjach polskich antyNWO działaczy coraz mocniej się zaciska. Każdy z nas jest zębatką w sporej już i dobrze naoliwionej machinie Prawdy, którą wspólnymi siłami udało wprawić się nam w ruch (pokolenia pracy + internet). Aby ta machina nie stanęła w miejscu, nie zardzewiała i z biegiem czasu nie uległa zniszczeniu, musimy o nią zadbać i przygotować na czasy gdy zostanie wystawiona próbie.

Jak? Po pierwsze organizacja!

Wolna Polska to nie tylko witryna o charakterze informacyjnym, ale także jedno z niewielu niezależnych polskich Forum, na którym Polacy mogą wymieniać się informacjami, organizować jawnie bądź prywatnie z dala od czujnego oka wielkiego brata – zachowując dyskrecję i anonimowość jeśli tego sobie życzą. Tych możliwości nie zastąpią nam żadne portale społecznościowe. Te, niech nam służą do szerzenia informacji, ale nie do organizacji i współdziałania. Dlatego serdecznie zachęcamy do korzystania z tych możliwości na Forum W-P:

http://forum.wolna-polska.pl/

(pierwszych kilka wpisów podlega moderacji, następnie hulaj dusza 😉

Docierajcie do podobnych Wam ludzi w miejscach Waszego zamieszkania. Nie bójcie się zawierać znajomości i organizować np. lokalnie w akcjach propagandowych. Twórzcie alternatywne możliwości wzajemnych kontaktów daleko poza unijnymi serwerami a także poza portalami społecznościowymi. Osobom, które za sprawą Forum W-P zaangażują się w w/w działalność bądź po prostu będą uczestniczyć w budowaniu forum i dostarczaniu nań informacji, oferujemy prywatną skrzynkę pocztową na serwerze W-P . Przykładowe adresy:

[email protected]

[email protected]

Skrzynki e-mail na polskich serwerach mainstreamowych koszernych portali, wszech-totalna inwigilacja czy portale społecznościowe, wykluczają dziś organizowanie się oraz wymianę informacji bez wiedzy tzw. wielkiego brata. W-P taką możliwość Wam oferuje, a na nią nie stać u nas nawet Rotszyldów.

Naturalnie, darczyńcy na rzecz serwera W-P proszeni są o przysłanie na naszą pocztę redakcyjną propozycji loginu do własnego adresu e-mail (wzór powyżej). Oczywiście jeśli zechcą. W odpowiedzi zwrotnej zostanie przesłany link z którego logujemy się do skrzynki i na dzień dobry zabezpieczamy ją hasłem. Za sfinansowanie tej namiastki wolności w internecie przyjmijcie w zamian jej cząstkę na własność.

Działaczy z Forum prosimy o kontakt w podobny sposób.

Także kochani, oby udało się przetrwać następne trzy lata i robić to, co do nas należy. A gdyby ktoś miał wątpliwości co do nas należy, to słowa Henryka Pająka w prawym górnym rogu będą mu o tym przypominać.

Ukłony i wyrazy należnego szacunku. Redakcja.

P.S.

Henryk Pająk

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *