Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Trzęsienie ziemi w stosunkach UE – izrahell

Trzęsienie ziemi w stosunkach UE – izrahell

okupacja

IMG_0006_waChoć stacje kontroli sejsmicznej nie wykryły żadnych wstrząsów, podobno w izrahellu było trzęsienie ziemi.

Premier rasistowskiego bantustanu pod nazwą „izrahell”, Bibi, zareagował gniewem na nowe środki UE, które zakazują państwom członkowskim zawierania umów z izrahellem bez uprzedniego otrzymania gwarancji, że przedmiotem tych umów nie są osiedla na Zachodnim Brzegu oraz inne zagarnięte przez żydów terytoria.

Jeden z urzędników opisał nową regułę, która wejdzie w życie w piątek, jako „trzęsienie ziemi” dla stosunków UE z izrahellem.

Unia Europejska ogłosiła, że umowy między państwami członkowskimi a izrahellem muszą zawierać klauzulę stwierdzającą, że wschodnia Jerozolima i Zachodni Brzeg nie są częścią państwa izrahell, a zatem nie stanowią części umowy.

W świetle tej regulacji unijnej gminy żydowskie są zbudowane na terenie, który prawo międzynarodowe określa jako ziemię palestyńską. Zatem są one uważane za nielegalne na mocy prawa międzynarodowego. Regulacja ma zastosowanie również do żydowskiej zabudowy na Wzgórzach Golan. Oznacza to ograniczenie współpracy UE z żydowskim tworem okupacyjnym do granic z 1967 roku.

„Ta decyzja jest podyktowana rasizmem i dyskryminacją wobec narodu żydowskiego, przypomina również zakazy narzucone na żydów w Europie ponad 66 lat temu”.

Bibi powiedział: „Jako premier izrahella, nie pozwolę, aby setki tysięcy izrahellczyków mieszkających na Zachodnim Brzegu, Wzgórzach Golan i w naszej stolicy, Jerozolimie, doznało jakiejkolwiek szkody. Nie przyjmujemy żadnych zewnętrznych dyktatów w sprawie naszych granic”.

Regulacje unijne wejdą w życie dopiero w 2014 roku. (http://www.washingtontimes.com/news/2013/jul/16/european-union-settlement-order-evokes-israeli-ire/)

Jest to kontynuacja zasłony dymnej pod nazwą „rozwiązanie w postaci dwóch państw” i stanowi de facto wyłącznie środek legalizacji okupacji żydowskiej. W świetle praw Boskich i zwykłego ludzkiego poczucia przyzwoitości nie istnieje żaden „izrahell”, tylko stado koczowniczych morderców pod zbiorczą nazwą „synagoga szatana” i tłum jej pomagierów, który przy pomocy różnych sztuczek próbuje to coś zalegalizować.

Źródła:

INVESTING IN APARTHEID NOW ILLEGAL IN THE EU

http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/anger-as-eu-cracks-down-on-west-bank-settlements-no-aid-for-israel-without-guarantee-it-wont-go-to-disputed-territory-8711089.html

przygotował: stophasbara

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.