Strona główna > Polska > Trzecie rozdanie z Wałęsą – gra trwa nadal

Trzecie rozdanie z Wałęsą – gra trwa nadal

Żydzi chcą się wykpić zbyt tanim kosztem. Jeden „Bolek” za całą bandę syjonistycznych morderców i złodziei – czy to aby nie przesada?

W związku z działaniami administratorów portalu, które powodują szybkie spadanie z witryny tekstów o treściach niezgodnych z poglądami administratorów, zamieszczam poniższy tekst ponownie.

W ciągu dwudziestu godzin ilość odsłon wyniosła 2720, a więc tekst i poruszany temat wydają dość się istotne, o czym świadczy fakt promowania przez administratorów tekstów o identycznej tematyce.

D.Kosiur

a2

Żyd ponownie chce nas ograć Wałęsą, ale skłonnych wierzyć geszefciarzom jest już coraz mniej?

Agentura w PRL – dla kogo pracowała?

Pierwszy raz agentura posłużyła się Wałęsą (Bolkiem) już w grudniu 1970r. 15 grudnia 1970r. Wałęsa wezwał stoczniowców do wyjścia na ulice Gdańska, ale sam znalazł się na komendzie MO, gdy w tym czasie do jego kolegów strzelano (http://niezalezna.pl/40453-walesa-sluzyl-sb-juz-15-grudnia-1970-r).

Do dzisiaj nie wiadomo, kto wydał rozkaz strzelania do stoczniowców (?). Zbrodnia miała skompromitować W.Gomułkę i pozostałych Polaków z KC PZPR – po 1968r. była to druga próba przejęcia władzy w PRL przez żydostwo.

Drugi raz posłużono się Wałęsą w sierpniu 1980r. Marynarka Wojenna dostarczyła Wałęsę na teren Stoczni Gdańskiej (wtedy im.Lenina). 6 września 1980r. odsunięto od władzy E.Gierka – to jest informacja oficjalna -, a faktycznie W.Jaruzelski i Cz.Kiszczak oraz podległe im służby przeprowadzili tzw. pałacowy zamach stanu. – Itu trzeba powtórzyć pytanie: kto wydał rozkaz strzelania do stoczniowców w grudniu 1970r.? –Oczywiście ci, którzy chcieli obalić polskie władze PRL i ustanowić żydowskie rządy.

W czasie stanu wojennego, 8 października 1982r. ustawą sejmu PRL zdelegalizowano NSZZ Solidarność, której faktycznie nigdy nie reaktywowano, a wybory władz w NSZZ Solidarność przeprowadzono dopiero w 1990r. – (?). Gdyby „S” nie zdelegalizowano i gdyby przeprowadzono wybory władz związku w 1989r., to z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że element żydowski zniknąłby z kierownictwa „S” niemal całkowicie – to stan wojenny ratował żydowski projekt obalenia systemu przy pomocy żydowskiej „S”.

Nie może ujść naszej uwadze i pamięci, że wybory parlamentarne w 1989r. organizowała żydowska junta pod wodzą Jaruzelski-Kiszczak do spółki z Żydami z Komitetu Obywatelskiego przy L.Wałęsie – czyli teoretycznie agent Wałęsa sam dobierał kandydatów do parlamentu, w tym także J. i L.Kaczyńskich.

Warto wiedzieć, że delegalizacji Solidarności domagał się także JPII jako warunku normalizacji stosunków PRL – Watykan (?).

W 1989r. W.Jaruzelski wraz z Cz.Kiszczakiem wydali polecenie zniszczenia stenogramów z posiedzeń KC PZPR – czego się obawiali?

Po 1990r. Wałęsa jest oskarżany, głównie przez polityków powiązanych z J. i L.Kaczyńskimi, o współpracę ze służbami PRL – z komunistycznym aparatem władzy działającym przeciwko Polsce i Polakom.

Jak z przytoczonych powyżej faktów wynika, Wałęsa faktycznie współpracował ze służbami PRL tylko, że te służby, a z pewnością specjalnie wyselekcjonowane i dobrane departamenty, czy może tylko niektórzy funkcjonariusze tych służb, działali na rzecz obalenia polskich władz PRL i ustanowienia żydowskich rządów.

Paradoksalnie, więc jest prawdą, że służby PRL, czyli ich funkcjonariusze podlegający Jaruzelskiemu i Kiszczakowi działali na szkodę Polski realizując żydowski plan podboju naszego kraju.

Zagrać Bolkiem po raz trzeci

 Najważniejszą polityczną instytucją w Polsce, swoistym sanhedrynem, jest Fundacja S.Batorego. To ona, jako pas transmisyjny między Waszyngtonem a Warszawą, daje polityczne legitymacje do sprawowania władzy w IIIŻydo-RP. Może nie wszyscy pamiętają, ale to właśnie w tej fundacji J.Kaczyński w 2005r. składał obietnicę, że gdy zostanie premierem to usunie z sejmu LPR i Samoobronę. Możemy więc przypuszczać, że sanhedryn wyraził zgodę nie tylko na rządy PiS, ale i na zrzucenie z cokołu Bolka.

Żydzi zdają sobie sprawę, że po 26 latach okradania, niszczenia narodu i państwa kurczy się margines przyzwolenia społecznego Polaków na dalszą degradację, a przede wszystkim zdają sobie sprawę z tego, że rośnie świadomość społeczna. A więc znów chcą – i muszą – zagrać Bolkiem, ikoną „S”, „odzyskania wolności”, integracji z Zachodem, itp. żydowskich sloganów, żeby jeszcze raz zmanipulować Polaków. Jednak chcą się wykpić zbyt tanim kosztem. Jeden „Bolek” za całą bandę syjonistycznych morderców i złodziei – czy to aby nie przesada? Czy pójdziemy na taki geszeft?

walesa_chce_wlaczyc_polske_do_17058230

„Bolek” to dzisiaj słaba karta, to już blotka, nie As, nie Joker, to karta bita. Ale Żydzi nie mają lepszej karty – to ich ostatnia sztuczka i szansa. Bolek stracił swój spiżowy charakter, nawet patynę szlag trafił. Więc oprócz Bolka rzucają Polakom program 500+ – to musi starczyć, bo więcej niczego dać i nie chcą i nie mogą.

Żyd przez 26 lat nie wykreował żadnej nowej kreatury, która mogłaby spełnić tę rolę, co Wałęso-Bolek, bo przecież nie zastąpią go kreatury pokroju Petru, czy Kukiza (pośpiewywał sobie z żydo-rebelinatami na Majdanie). Żyd także nie stworzy już żadnej żydowskiej Solidarności, nie nabije w butelkę klasy robotniczej, dzisiaj istniejącej jako klasa bezrobotnych i najemnej, najtańszej na Zachodzie siły roboczej – to już koniec. Na politycznym horyzoncie zaczyna majaczyć szubienica – „elity” są coraz bardziej przerażone.

_______________

W sieci pojawił się poniższy film „Magdalenka 1989r.”, który nie zawiera żadnych ciekawych treści, czy wypowiedzi bohaterów biesiady, ale jest ważny z dwu istotnych powodów:

– po pierwsze, z powodu widocznej menory, symbolu żydowskiego zwycięstwa (kadry z menorą: czas 0.31; 2.22; 6.49; 8.49),

– po drugie, z powodu familiarnej atmosfery, jaka panowała przy stole.

https://www.youtube.com/watch?v=_SRtVyPsLfc

Tylko pozornie nie jest istotny fakt, że widoczny świecznik ma zaledwie sześć ramion, a nie jak nakazuje tradycja żydowska siedem.

Prawidłowa menora zgodna z opisem Księgi wyjścia 1-18 winna posiadać sześć ramion – takie zalecenia konstrukcyjne dał Abramowi (Abrahamowi) Bóg.

Żydzi przywiązują dużą wagę do symboliki, a sześcioramienna menora ma związek z tzw. prawem kontynuacji przymierza synajskiego, o którym jest mowa w Starym Testamencie.

W przymierzu synajskim Bóg dał Izraelitom Torę, dał im również prawo interpretowania jej, Tora stała się odtąd „ich”, nie Boga. W znaczeniu najszerszym Tora to całość żydowskiego prawa i nauczania.

A więc to, co widzimy na filmie – a przecież nie jest to biesiadowanie władzy z opozycjonistami, to biesiadowanie grupy zaprzyjaźnionych osób – to radosne przyklepanie powrotu Żydów do władzy, którą utracili w 1956r. i od teraz, od 1989r., nastąpi kontynuacja ich władzy.

(Oczywiście na filmie jest także kilku Polaków, np. prof. M.Kozakiewicz, I.Sekuła, L.Wałęsa)

Dariusz Kosiur

Za: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/129832,trzecie-rozdanie-z-walesa-gra-trwa-nadal

Data publikacji: 21.02.2016

One thought on “Trzecie rozdanie z Wałęsą – gra trwa nadal

  1. Więc oprócz Bolka rzucają Polakom program 500+ – to musi starczyć, bo więcej niczego dać i nie chcą i nie mogą.
    Witam czy słyszałeś o 5 Kaczyńskiego? A czy pamiętasz co było mówione podczas obietnic dot. 500+ przez wielu Red. Itp. i tde. Że to porażka i nas nie stać to czemu jednak padło „dokonało się !?” A widzisz.
    Przynajmniej ktoś z nas zadał sobie pytanie Hilary Clinton czy Donald Trump ? Pamiętacie to które jest „mniejszym złem”? Podobnie jest u nas jeżeli nie opowiemy się za tym co nasze m.in standardowym modelem rodziny to nas zjedzą i to dosłownie brońmy za wszelką cenę co nasze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.