Strona główna > NWO > Apokalipsa > Trzecia Świątynia Jerozolimska – rozwiązanie już blisko…

Trzecia Świątynia Jerozolimska – rozwiązanie już blisko…

Antychryst żąda przekazania mu Wzgórza Świątynnego. 

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Na naszych oczach dokonuje się Apokalipsa, o której mówi się w Objawieniu Świętego Jana Apostoła. To są właśnie te czasy a innych już nie będzie. Dlatego musimy koniecznie nieustannie czuwać i modlić się ażeby nie wpaść na pokuszenie i nie zdradzić Boga, gubiąc na wieki swoją nieśmiertelną duszę. Dopomóż nam Panie !
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

USA ŻĄDAJĄ OD JORDANII SPRZEDAŻY DLA ARABII SAUDYJSKIEJ STATUSU STRAŻNIKA MIEJSC ŚWIĘTYCH NA WZGÓRZU ŚWIĄTYNNYM.
Jordania już od ponad 100 lat jest  strażnikiem miejsc świętych na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie ale teraz USA, jak donosi „Israel ha-yom”, w ramach „transakcji wieku” żądają przekazania tego statusu albo podzielenia się nim Riyad’em. Za to USA obiecują Jordanii 45 miliardów dolarów, których wystarczy na pokrycie 40-to miliardowego długu zagranicznego Amman’u i jeszcze pozostanie coś na stabilizację gospodarczej sytuacji kraju.
Jednakże król Abdullah próbuje opierać się Waszyngtonowi ponieważ naruszenie status quo może nieść ze sobą utratę przez niego władzy ponieważ Palestyńczycy stanowią w Jordanii większość społeczeństwa. W odpowiedzi na żądania Waszyngtonu Jordania wzmacnia swoje związki z Autonomią Palestyńską i zgodziła się na włączenie do Rady Wakfa, która nadzoruje z ramienia Ministerstwa Spraw Religijnych Jordanii procedury religijne na Wzgórzu Świątynnym, przedstawicieli administracji palestyńskiej. Król Abdullah poszedł nawet na kontakt z Bractwem Muzułmańskim, które ma wielkie wpływy w Jordanii.
Ponadto Jordania polepsza kontakty z Turcją, traktując ją jako partnera w stawianiu oporu USA, i z Marokiem. Podczas wizyty króla Jordanii u Muhammada IV, króla Maroka, Abdullah pozyskał jego przychylność w kwestii zachowania statusu strażnika miejsc świętych. Od Egiptu i Iraku, pomimo wszystkich wysiłków, Abdullah takiego poparcia nie uzyskał.
Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Właśnie odbywa się najprawdziwsze epokowe starcie apokaliptycznych sił w Ziemi Świętej. Przecież Arabia Saudyjska znajduje się pod całkowitą kontrolą USA, a to znaczy, że Izraela. Dlatego, jeżeli ten targ z przekazaniem kontroli nad Wzgórzem Świątynnym nie zakończy się dla pomiotów diabła sukcesem to oni rozpętają terror i wojnę ze wszystkimi swoimi przeciwnikami, wykorzystując USA w charakterze swojej pałki.
Apokalipsa odbywa się na naszych oczach. I najważniejszą jej fazą jest właśnie walka judeosatanistów o Wzgórze Świątynne. Jak tylko zdołają oni zburzyć stojący na Wzgórzu Świątynnym meczet to będzie to oznaczało nadejście finału całej ludzkości…
Za: https://3rm.info/main/76236-tretij-hram-v-ierusalime-razvjazka-blizka-video.html
Data publikacji: 8.07.2019
Nadesłał Borys

4 thoughts on “Trzecia Świątynia Jerozolimska – rozwiązanie już blisko…

    1. u nich tak oni to umiatrump to i tak juz jest w piekle i tak nawet i usarmia mu nie pomoze

  1. usa daja forse innym panstwom nic nie znaczace bo obecnie dolar to tylko kupa malulatury beznajdziejnej wystarczy aby panstwa zaczeli w swojej walucie sie rozliczac to yankesi ida na dno z tym swoim dolcem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.