Strona główna > NWO > Apokalipsa > Trzecia Świątynia Jerozolimska i moneta Trumpa czyli czas rozwiązania już bliski…

Trzecia Świątynia Jerozolimska i moneta Trumpa czyli czas rozwiązania już bliski…

Coraz więcej znaków widzimy, które świadczą o wypełnianiu się proroctw dotyczących nadejścia człowieka grzechu, syna zatracenia.

” 2 Prosimy was, bracia, przez wzgląd na przyjście naszego Pana Jezusa Chrystusa i nasze zgromadzenie się przy nim;

Abyście nie tak łatwo dali się zachwiać w waszym umyśle i zatrwożyć się ani przez ducha, ani przez mowę, ani przez list rzekomo przez nas pisany, jakoby już nadchodził dzień Chrystusa.

Niech was nikt w żaden sposób nie zwodzi. Ten dzień bowiem nie nadejdzie, dopóki najpierw nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia;

Który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co się nazywa Bogiem lub co jest przedmiotem czci, tak że zasiądzie w świątyni Boga jako Bóg, podając się za Boga.

Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, mówiłem o tym?

A teraz wiecie, co przeszkadza, tak że się objawi w swoim czasie.

Tajemnica nieprawości bowiem już działa. Tylko że ten, który teraz przeszkadza, będzie przeszkadzał, aż zostanie usunięty z drogi.

Wówczas pojawi się ów niegodziwiec, którego Pan zabije duchem swoich ust i zniszczy blaskiem swego przyjścia.

Niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów;

10 Wśród całego zwodzenia nieprawości wobec tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, by zostali zbawieni.

11 Dlatego Bóg zsyła im silne omamienie, tak że uwierzą kłamstwu;

12 Aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie niesprawiedliwość.

13 Lecz my nieustannie powinniśmy dziękować Bogu za was, bracia umiłowani przez Pana, że Bóg od początku wybrał was do zbawienia przez uświęcenie Ducha i wiarę w prawdę.

14 Do tego powołał was przez naszą ewangelię, abyście dostąpili chwały naszego Pana Jezusa Chrystusa.

15 Dlatego, bracia, stójcie niewzruszenie i trzymajcie się przekazanych nauk, o których zostaliście pouczeni czy to przez mowę, czy przez nasz list.

16 A sam nasz Pan Jezus Chrystus i Bóg, nasz Ojciec, który nas umiłował i dał wieczną pociechę i dobrą nadzieję przez łaskę;

17 Niech pocieszy wasze serca i utwierdzi was w każdym dobrym słowie i uczynku. „

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

To już nie jest żadna tajemnica ! TRZECIA ŚWIĄTYNIA zbliża nas do końca czasów, według proroctw chrześcijańskich, islamskich i żydowskich.

TRZECIA ŚWIĄTYNIA JEROZOLIMSKA doprowadzi nas do czasów ostatecznych jak o tym mówią proroctwa chrześcijańskie, islamskie i żydowskie w czasie kiedy Izrael i Trump forsują budowę Trzeciej Świątyni w Jerozolimie. To już nie jest żadna konspirologia, to się już teraz dzieje ! Chrześcijanie i muzułmanie, na podstawie proroctw biblijnych i koranicznych, wiedzą, że Trzecia Świątynia doprowadzi do nadejścia osoby Antychrysta, żydowskiego fałszywego mesjasza, wroga Jezusa Chrystusa.

Szrapnel, 30.01.2019

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *