Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Trzecia Świątynia Jerozolimska !

Trzecia Świątynia Jerozolimska !

To nie jest teoria spiskowa !!! Trzecia Świątynia Jerozolimska, koniec czasów, Antychryst !!!

Trzecia Świątynia przyniesie CZASY KOŃCA dla całej ludzkości, wydarzenia te są zawarte w proroctwach chrześcijańskich, islamskich oraz żydowskich. Proroctwa opisują czasy ostateczne w których się znajdujemy, a w szczególności Izrael i wydarzenia wokół, Trzeciej Świątyni a także nadejścia Antychrysta. Wszystko poparte Pismem Świętym, faktami, wypowiedziami, oraz wiadomościami. Tak iż nie jest to kolejna teoria spiskowa, lecz PRAWDA!

Opublikowany 6 maja 2019

5 thoughts on “Trzecia Świątynia Jerozolimska !

  1. To nie będzie 3a świątynia a 1a żydowska.żaden z synów Jakuba nie miał na imię żyd.Dawid nie miał żadnej gwiazdy,gwiazda żydowska to gwiazda remfana. To co żydzi kombinują będzie a właściwie jest oszustwem na skalę światową.

  2. To nie będzie 3a świątynia a 1a żydowska.żaden z synów Jakuba nie miał na imię żyd.Dawid nie miał żadnej gwiazdy,gwiazda żydowska to gwiazda remfana. To co żydzi kombinują będzie a właściwie jest oszustwem na skalę światową.trzecia świątynia ma przyjść z Nieba a tą świątynią jest sam Jezus.

  3. Technologia i wszystko to co ze sobą przyniesie to antychryst. Ludzie błędnie zakładają że będzie on pod postacią człowieka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.