Strona główna > NWO > Projekt Trzeciej Świątyni … Plemię zabójców Boga już świętuje

Projekt Trzeciej Świątyni … Plemię zabójców Boga już świętuje

Uwaga Redakcji: „Bracia i siostry, w najbliższej przyszłości będziemy świadkami katastrofalnych wydarzeń, przygotowanych przez zabójców Boga. Wszystko już mają przygotowane do realizacji ostatniego etapu ich satanistycznego planu, dotyczącego zdobycia Wzgórza Świątynnego i budowy Trzeciej Świątyni, w której będą koronować swego Antychrysta. Niech Pan Bóg im zabroni!

„Zdjęcie, ofiarowane ambasadorowi USA w Izraelu Davidowi Friedmanowi, wywołało głośny protest ze strony Palestyńczyków. Na zdjęciu, przetworzonym w Photoshopie, żydowscy ekstremiści przerobili terytorium, na którym znajduje się prawdopodobnie najsłynniejsza świątynia islamska. Na miejscu meczetu Al-Aksa poprzez proste manipulacje Żydzi „ulokowali” żydowską świątynię.

Żydowska organizacja ekstremistyczna przekazała przetworzony photoshop (ros. – „фотожабу” Friedmanowi w mieście Bnei Brak, okupowanym na terytoriach palestyńskich w 1948 roku. Nie był on wcale zawstydzony, a nawet dał się utrwalić na tym zdjęciu.

Zdjęcie to stało przedmiotem burzliwych potępień w sieciach społecznościowych. Sekretarz generalny OWP Saib Ureyikat powiedział, że uśmiech na twarzy ambasadora w momencie wręczania mu zdjęcia najlepiej charakteryzuje amerykańską politykę w kwestii palestyńskiej. Wezwał świat arabski i islamski do potępienia zachowania amerykańskiego emisariusza.

Źródło:

ПРОЕКТ ТРЕТИЙ ХРАМ… Племя богоубийц уже празднует

http://3rim.info/11417-proekt-tretiy-hram-plemya-bogoubiyc-uzhe-prazdnuet.html

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

12.6.2018 r.

P.S. Materiał wideo nt III Świątyni który udostępniliśmy w 2012 r.:

NWO: talmudyzacja świata innowierców, część III Sanhedryn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *