Strona główna > Świat > Trumpa prawdziwa misja: uczynienie Izraela znowu Wielkim

Trumpa prawdziwa misja: uczynienie Izraela znowu Wielkim

Podczas gdy my jesteśmy zafrapowani „problemami wewnętrznymi’, rodzaj ludzi nominowanych przez Trumpa świadczy, że jesteśmy prowadzeni w dół ścieżki prowadzącej do wojny z Iranem, co doprowadzi w rezultacie do III wojny światowej.

a

Wybór Trumpa zapowiada powrót do normalności w polityce wewnętrznej, ALE niepokojący dysonans poznawczy nadal istnieje pod względem Iranu oraz tak zwanej „wojny z terrorem”.

Wszyscy ludzie mianowani przez Trumpa są zwolennikami wojny z „wojującym islamem” i winią Iran za „sponsorowanie terroru”. Ignorują oni dowody wskazujące, że to Arabia Saudyjska i Katar, A NIE IRAN, wspierają i dotują ISIS.

Ignorują dowody na to, że ISIS był szkolony, uzbrajany i wspierany przez Mosad, CIA i Zachód.

Wszyscy ludzie nominowani przez Trumpa wskazują na nieuchronna konfrontacje z Iranem zaaranżowana przez Benjamina Netanjahu. To może łatwo doprowadzić do Trzeciej Wojny Światowej. W najnowszym wydaniu gazety The Atlantic, Uri Friedman pisze: „Kilku mianowanych przez Trumpa ludzi, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo narodowe, twierdzi, że Stany Zjednoczone są w stanie wojny z „radykalnym islamskim terroryzmem” lub „radykalnym islamem”, czy coś jeszcze szerszym, takim jak „islamizm”. Opisują oni tę wojnę, jako przede wszystkim ideologiczną walkę o zachowanie Cywilizacji Zachodniej, podobnie jak poprzednio wojny przeciwko nazizmowi i komunizmowi. Ta wojna nie ogranicza się do ekstremistów sunnickich lub ekstremistów szyickich; Islamskie Państwo (ISIS) oraz Islamska Republika Iranu SA POSTRZEGANE JAKO DWIE strony TEGO SAMEGO MEDALU. (Nadejście Wojny z „radykalnym islamem”)

Podczas gdy Trump ‚ochrania’ miejsca pracy w stanie Indiana, Izba Reprezentantów Kongresu Stanów Zjednoczonych wzywa do utworzenia „strefy zakazu lotów” w Syrii, a Senat planuje przywrócenie sankcji w stosunku do Iranu.

Podczas gdy Globaliści Żydowscy (Soros) są odpowiedzialni za zalanie Zachodu muzułmanami, syjonistyczni Żydzi (z Mossadu) podsycają płomienie islamofobii i organizują ataki terrorystyczne. Możemy się spodziewać kolejnej serii „ataków terrorystycznych ISIS-u” , jak ten w poniedziałek w Ohio, aby zwiększyć histerie wojenną.

Jest to zgodne z długoterminową produkcja Iluminatów zwaną „wojną cywilizacji”, pomiędzy islamem a Zachodem, przypominającą „proroctwo” Alberta Pikea o trzeciej wojnie światowej.

Trump do tej pory okazał się niewiele więcej niż AGENTEM syjonistycznym. On szybko wycofał się z obietnicy swej kampanii wyborczej że będzie „sprawiedliwy” dla Palestyńczyków i obiecał przenieść ambasadę USA do Jerozolimy. Udawał, że to muzułmanie cieszyli się z 9-11, kiedy wszyscy wiedzą, że to izraelskich agentów Mosadu aresztowano właśnie za to. On praktycznie dokonał masturbacji na delegatach lobby izraelskiego na konferencji AIPAC-u. Trump mianował Steve Bannona jako swego „doradce strategicznego”. Bannon przychodzi z grupy Breitbart.com, która powstała w Jerozolimie, jest obsadzona przez Żydów i bez wątpienia jest naczelnym frontem Mossadu. Jego zadaniem jest wprowadzanie w pole Amerykanów.

Trump mianował Michaels Flynn, jako doradcę w sprawach bezpieczeństwa narodowego. Od czasu bycia na emeryturze, Flynn stał się znany ze swoich skrajnych poglądów na temat muzułmanów. W czerwcu dołączył do komisji ACT dla Ameryki, części „wewnętrznego rdzenia „amerykańskiego przemysłu islamofobii, ogólnopolskiej sieci skrajnie prawicowych organizacji pozarządowych z dostępem do setek milionów dolarów, dedykowanych do szerzenia strachu i dezinformacji na temat
muzułmanów i islamskiej wiary.

W przemówieniu wygłoszonym w imieniu ACT, w dniu 9 sierpnia, w kościele w San Antonio, Texas, Flynn powtarza islamofobiczne dezinformacje na temat Muzułmanów, w tym poglądy, że muzułmanie chcą narzucić „prawo szariatu na Amerykanów. „Nie odbieram islamu jako religii. To znaczy, ja go widzę jako ideologie polityczną.” Flynn powiedział publiczności.„Studiowałem islam, mam pogląd na to i widzę to jako ideologię polityczna.” Inni ludzie, mianowani przez Trumpa,wyróżniają się swoja LOJALNOŚCIĄ wobec Izraela, a NIE USA.

Tu jest fragment ze strony Mondoweiss:

„Po przemówieniu Netanjahu w Kongresie USA w marcu 2015 roku, Tom Price, nowo mianowany sekretarz Zdrowia i Opieki Społecznej, kongresmen ze stanu Georgia i członek klubu sojuszników Izraela w Kongresie USA, chwalił Netanjahu nad prezydenta Obamę, który, według niego, za bardzo „przymilał się” Iranowi: „W czasie, gdy istnieją poważne obawy pogoni Iranu za bronią jądrowa, to jest moja nadzieja, że ​​kongres, a co ważniejsze, administracja Obamy, będzie uważnie słuchać punktu widzenia premiera Netanjahu. Nie możemy przymykać oczu lub próbować zaspokoić Iran, co przyczyniłoby się do dalszej destabilizacji Bliskiego Wschodu i co zagraża przetrwaniu Izraela. Taka sytuacja byłaby głęboko niebezpieczna dla pomyślności narodu amerykańskiego, naszych interesów oraz naszych sojuszników”.

A co z Nikki Haley, gubernatorem Pd. Karoliny którą Trump wybrał na ambasadora Narodów Zjednoczonych (ONZ). Z gazety Haaretz: „Pod jej kierownictwem, Karolina Południowa stała się jednym z dwóch pierwszych stanów USA, które zalegalizowały przepisy ZAKAZUJĄCE bojkotu, dezinwestycji i sankcji wobec Izraela.”

W styczniu, Haley nagłaśniała sprzeciw Benjamina Netanjahu wobec 2014 transakcji z Iranem, w oficjalnej odpowiedzi Partii Republikańskiej na przemówienie prezydenta Baracka Obamy. Podczas gdy nie wspominała ona Izraela z nazwy, Haley mówiła, ze gdyby GOP kontrolowały Biały Dom„to zawieralibyśmy takie umowy międzynarodowe, które byłyby celebrowane w Izraelu i protestowano w Iranie, a nie na odwrót.”

Zięć Trumpa, Jared Kushner o kontrowersyjnym Steve Bannonie: „Wszystko, co wiem o Stevenie oparte jest o moje doświadczenie pracy z nim. On jest niesamowitym syjonistą i kocha Izrael.” Kushner powiedział to gazecie Forbes.

Opinia z Jewish News Service w sprawie wyboru na prokuratora generalnego, senatora Jeffa Sessions: „Mobile Area Żydowska Federacja w ubiegłym roku nagrodziła senatora Jeff Sessions nagrodą-rzeźbą ,,Yedid L’Yisrael” [czyli „przyjaciel Izraela”].

Rzeźba jest ukształtowana z rakiety Hamasu, która została wystrzelona na Izrael. Federacja pochwaliła jego konsekwentne pro-Izraelskie głosowanie i jego orędownictwo na rzecz Izraela zgodnie z zasadą, że „leży to w interesie narodowym USA , aby sprzymierzyć się z Izraelem”. Jeff Sessions zdobył zerową ocenę z Instytutu arabsko-amerykańskiego. Opinia gazety Times of Israel na temat wyboru Mikea Pompeo na szefa CIA: „Pompeo jest wiarygodnym poplecznikiem Izraela i w listopadzie ubiegłego roku miał wysokie pochwały od premiera Benjamina Netanjahu po spotkaniu na wycieczce do Izraela.” Pompeo pisal na twiterze w [listopadzie 17]: „Liczę na wycofywanie się z tej katastrofalnej umowy z największym sponsorem państwowego terroryzmu”. Pompeo ostrzegł w ubiegłym roku, że to porozumienie „wzmacnia irański reżim, który ma zamiar zniszczyć Amerykę”.

Oczywiście to uczucie jest odwzajemnione: prawicowi izraelscy politycy mówią, że wybór Trumpa oznacza, iż ​​nigdy nie będzie państwa palestyńskiego, a zwykli Żydzi z Jerozolimy chwalą Trumpa pod same niebiosa.

WNIOSEK

Nie pozwól aby wybór Trumpa przysłonił ci fakt, że jesteśmy manipulowani przez SATANISTYCZNY KULT, którego celem jest, w słowach bankiera Otto Khan, „oczyszczenie idei [Boga], identyfikując go z narodem Izraela, który stał się swoim własnym Mesjaszem. Jego pojawienie się będzie umożliwione przez ostateczny triumf Izraela”.

Zdrajcy od wewnątrz ZAWSZE dążyli do ​​wytworzenia wroga na zewnątrz. Amerykanie nigdy nie będą wolni, dopóki nie zdadzą sobie sprawy, że to Iluminaci żydowscy oraz masoni, a NIE muzułmanie, są ich PRAWDZIWYMI WROGAMI.

Henry Makow

Tłumaczenie: Renata

Źródło: http://henrymakow.com/2016/11/trump-making-israel-greater-again.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *