Strona główna > Świat > Trump Zdementował Wiadomości O Zestrzelonych W Syrii Rakietach Zachodniej Koalicji

Trump Zdementował Wiadomości O Zestrzelonych W Syrii Rakietach Zachodniej Koalicji


„Pierwszą ofiarą wojny jest prawda.”
The first casualty when war comes is truth. (ang.)
Hiram Johnson (1866–1945) – amerykański polityk.
Źródło: przemówienie w Senacie, 1918

(bezmetki)


Prezydent USA Donald Trump oświadczył, że wszystkie skierowane na terytorium Syrii rakiety, osiągnęły swoje cele i ani jednej z nich, nie udało się strącić, syryjskiej obronie przeciwlotniczej, powiedział Trump, podczas przemówienia na Florydzie, poświęconemu zmniejszeniu podatków dla małych firm.

Wystrzelono ponad 100 rakiet , i oni nie zdołali strącić ani jednej. Wszystkie pociski dotarły do celu. Wygląda na to, że broń działa wystarczająco dobrze” — powiedział Trump (na żywo kanałowi telewizyjnemu NBC News).

On dodał również, że były różne doniesienia o zestrzelonych „15 lub nawet 40 rakietach” zachodniej koalicji. „Ale one wszystkie dotarły do celu” — dodał amerykański prezydent.

Przy tym ministerstwo Obrony Rosji donosi, że około 70 z 103 z wystrzelonych rakiet koalicji udało się albo strącić, albo nie osiągnęły one swoich celów. Przedstawiciel rosyjskiego resortu wojskowego Igor Konaszenkow powiedział, że do odparcia ataku syryjscy wojskowi używali radzieckiego uzbrojenia, w tym systemu S-200, Z-125, „Osa”, „Kwadrat”, „Buk” i „Streła”, a także opracowany w Rosji system „Pancir”.

W Londynie i Waszyngtonie nie zgodzono się z ocenami rosyjskimi, wskazując na wysoką efektywność swojego ataku. „Operacja, przeprowadzona w nocy, była udana. Nie straciliśmy ani jednego samolotu, wszystkie cele zostały trafione”, — powiedział przedstawiciel Pentagonu Dana White. Także, jej zdaniem, nie została zestrzelona żadna rakieta.

——————-

YouTube:


Trump calls military action on Syria a ‚perfectly executed strike’

—————————–

źródło:
РБК: Война в Сирии,
„Трамп опроверг сообщения о сбитых в Сирии ракетах западной коалиции”
Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/rbcfreenews/5ad4e3789a794769675fa03e
16 апр,2018 21:13

————————-

Wybór,tłumaczenie i opracowanie: bezmetki
Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów:
dozwala się wyłącznie na darmowych
platformach elektronicznych, ze wskazaniem
adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.


2 thoughts on “Trump Zdementował Wiadomości O Zestrzelonych W Syrii Rakietach Zachodniej Koalicji

 1. Zydowska propaganda w USA pokazala jeden zniszczony budynek w Syrii, a przeciez na Syrie bylo wystrzelonych ponad 100 pociskow sterujacych, ktore nie stanowia trudnego celu do zestrzelenia przez obrone p-lot, ze wzgledu na niezbyt duza predkosc pocisku sterujacego, ktora wynosi okolo 1000 km/h.
  Poza tym biorac pod uwage dane z poprzednich lat, pociski sterujace „tomohawk” cechuje duza rozrzutnosc i nie trafiaja w cel.
  Mimo tego D.Trump odtrabil sukces, a po minie W.Putina widac, ze zostal olany przez Trumpa, May i Macrona, ktorzy narzucali rakiet na Syrie w czasie obecnosci zolnierzy rosyjskich, ktorzy mieli rzekomo chronic Syrii i al Asada.
  Poza tym zachowanie sie W.Putina wskazuje, ze zostal zepchniety do defensywy i pomrukuje, ze jak jeszcze raz wydarzy sie cos podobnego w Syrii to…..(???) , zwazywszy na fakt, ze Izrael wali w Syrie jak w kacza dupe i Putin tez pomrukuje.
  Zabawna jest rowniez argumentacja zwolennikow bolszewika W.Putina z WPS Zieminskiego i Kosiura, ktorzy krzycza na bandytyzm zydo-anglosaskiej mafii i maja racje, ale nie pisza nic o tym, ze W.Putin podwinal ogon pod dupe i skomli.
  Nawet nie slyszalem, zeby Chiny protestowaly przeciw barbarzynstwu zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej na Syrie, zapewne z tego powodu, ze D.Trump podkrecil Chinom srube wprowadzajac cla zaporowe na chinskie towary i produkty oraz ograniczyl naplyw amerykanskich technologii do Chin.
  Z kolei syjonisci u wladzy w Polsce z A.Duda na czele poparli bandytyzm zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej w Syrii, mafii, ktora realizuje interesy lokalne Izraela i globalne interesy zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej (bankierow, przemyslowcow, syjonistow i talmudystow) z pomoca LOBBY ZYDOWSKIEGO I ZYDOWSKICH MEDIOW, ktore urabiaja mozgi swiatowej opinii publicznej, zwazywszy na fakt, ze wojny na Srodkowym Wschodzie (Middle East) zostaly zaplanowane przez NEO-KONSERWATYSTOW SYJONISTOW, o czym pisal i mowil w 2007r gen. armii amerykanskiej W.Clark i jemu podobni, co jednoczesnie dowodzi, ze zydo-anglosaska mafia miedzynarodowa probuje zaprowadzic JWO (Jew World Order – zydowski porzadek swiata), czyli ZYDOSTWO, ktore stanowi okolo 2.5 promila (0.0025 %) populacji swiata chce rzadzic calym swiatem.
  Skoro 99.9975 procenta gojow na swiecie nie reaguje odpowiednio na zydowski bandytyzm i probe przejecia kontroli nad swiatem przez zydow to swoja bezczynnoscia, goje nie sa w stanie zmienic biegu historii swiata na swoja korzysc.

  fiesta

 2. Skoro 99.9975 procenta gojow na swiecie nie reaguje odpowiednio na zydowski bandytyzm i probe przejecia kontroli nad swiatem przez zydow to swoja bezczynnoscia, goje nie sa w stanie zmienic biegu historii swiata na swoja korzysc.
  ———————————————————– BO TYM NEDZNYM GOJOM DAC WODKI PAPIEROSKOW I DNI WEEKENDOWE I MATERIALIZM I PO ZA TYM TO NIC ICH NIE OBCHODZI NAWET JAK BEDA ZYC W REZERWATACH LUB ZIEMJANKACH I GOJE TO W WIEKSZOSCI SA LENIE A LEN TO MUSI ZLE SKONCZYC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *