Strona główna > Świat > Trump i wszyscy inni prawicowi politycy to syjonistyczne pachołki

Trump i wszyscy inni prawicowi politycy to syjonistyczne pachołki

Dodatkowo: Fałszywe „chrześcijaństwo” Donalda Trumpa (jest żydem!) jest ukształtowane przez judeomasona 33° stopnia.

"Jestem najlepszą rzeczą jaka mogła przydarzyć się Izraelowi" - Donald Trump
„Jestem najlepszą rzeczą jaka mogła przydarzyć się Izraelowi” – Donald Trump

[Od Redakcji: ONZetowski Wysoki Komisarz ds. Praw Człowieka Zeid Ra’ad Al Hussein naprawdę trafił w sedno sprawy. Nie tylko prawidłowo wykazał, że Trump, Nigel Farage, Marine Le Pen, Geert Wilders i cała reszta skrajnie prawicowych przywódców stosuje taktykę strachu i nietolerancji ale także poprawnie zidentyfikował ich programy jako promocję nienawiści mającej na celu, w konsekwencji, ewentualne wywołanie „kolosalnej przemocy”.

Jednakże nie idzie on dostatecznie daleko w obnażaniu tych drani, najprawdopodobniej dlatego, że wie, że stałby się tarczą strzelniczą dla wszystkich syjonistów stojących za tymi kukiełkami. Czego do końca nie powiedziano to fakt, że ci wszyscy ludzie są pachołkami syjonistów i Izraela, są oni zadaniowani do tworzenia okropnych podziałów w naszych społeczeństwach, szczując białych przeciwko brązowym i czarnym, chrześcijan przeciwko muzułmanom, miejscowych przeciwko imigrantom.

To jest syjonistyczny program osłabiania i zniewalania za pomocą strategii „dziel i rządź” jak to jest wyłożone w „Protokołach mędrców Syjonu”. Oni chcą zniszczyć nasze narody poprzez propagowanie nienawiści rasowej i przemocy; chcą ujrzeć narodowe państwa Zachodu wypalające się w fali przemocy na tle rasowym; dlatego Trump wyrzuca z siebie także stwierdzenia nienawistne i obrzydliwe w stosunku do Meksykanów, czarnych i muzułmanów, bo to jest promocja wojny rasowej, która zniszczy Amerykę. Ian].

TELEWIZJA TeleSUR – Trump i europejskie, skrajnie prawicowe, gorejące płomienie nienawiści.

ONZetowski szef Komisji Praw Człowieka oskarżył amerykańskiego kandydata Partii Republikańskiej na stanowisko prezydanta USA, Donalda Trumpa, o rozpowszechnianie „upokarzających rasowych i religijnych uprzedzeń” i ostrzegł przed wzrostem populistycznej polityki, która mogłaby się przekształcić w przemoc. W komentarzach na Konferencji Bezpieczeństwa i Sprawiedliwości, ONZetowski Wysoki Komisarz Praw Człowieka, Zeid Ra’ad Al Hussein, powiedział, że miał na myśli holenderskiego, skrajnie prawicowego polityka, Geerta Wildersa, i innych „populistów, demagogów i politycznych fantastów”. Wskazując na Trumpa, Nigela Farage’a w Wielkiej Brytanii i Marine Le Pen we Francji, między innymi, oskarżył on ich o wykorzystywanie taktyki „strachu”, podobnej do tej stosowanej przez grupę Państwa Islamskiego, także znaną jako arabski akronim DAESH. „Nie popełnij błędu, z pewnością nie zrównuję czynów nacjonalistycznych demagogów z tymi z DAESH” – powiedział on. „Ale w jej sposobie komunikacji, jej wykorzystywaniu półprawd i uproszczeń, propaganda DAESH wykorzystuje taktykę podobną do tej stosowanej przez populistów”.

Na Twitterze Wilders nazwał Zeid’a „idiotą”. Zeid napiętnował platformę wyborczą Wildersa „Marsz 2017”, która stawia hasła: „żadnych imigrantów muzułmańskich, zamknięcie meczetów i zakazanie Koranu”, jako groteskową. „Pozbądźmy się biurokratów”. Ale Zeid powiedział, że styl przemówień Wildersa może mieć straszne konsekwencje. „Historia, być może, nauczyła pana Wildersa i jemu podobnych jak skutecznie ksenofobia i nietolerancja mogą być użyte jako broń” – powiedział Zeid. „Atmosfera stanie się gęsta od nienawiści i w tym momencie może się przemienić w kolosalną przemoc” – ostrzegł Zeid.

a6

Amerykańscy żydzi głosują na Trumpa

a55

Yael Kaner wychowała się w lewicującym domu w Massachusetts, w latach 60-tych i 70-tych. „Zostałam wychowana jako demokratka. To była moja tradycja rodzinna” – mówi Kaner, wiek 57, która przeniosła się do Izraela z Baltimore w 2011 roku. Ale kiedy Kaner stała się bardziej religijna to”skręciła ostro na prawo”. To było w latach 90-tych podczas prezydentury Clintona, kiedy została zatwardziałą republikanką. „Myślę, że to był dzień kiedy Bimbo nr 5 został wystawiony. Znalazłam książkę telefoniczną, wyszukałam Partię Republikańską, wypisałam czeki na każdą organizację jaką mogłam znaleźć” – mówi Kaner, która mieszka w Ma’ale Adumin, mega-osiedlu w pobliżu Jerozolimy. Od tamtej pory Kaner głosowała na republikanów w każdych amerykańskich wyborach i planuje głosować na Donalda Trumpa w listopadzie.

Donalda Trumpa fałszywe „chrzescijaństwo” jest ukształtowane przez judeomasona 33°.

Każdy, kto pokłada nadzieję w prezydenturze Teda Cruz’a albo Donalda Trumpa powinien naprawdę obejrzeć to video. Obie te kreatury posiadają mocne związki z judeomasońskimi mistrzami i zasadami. Niewątpliwie doznacie wstrząsu, kiedy zobaczycie jak Donald Trump potyka się na pytaniu „czy kiedykolwiek prosił Boga o przebaczenie?”. Na końcu mówi: „Nie, w rzeczywistości nie prosiłem” i następnie przechodzi do opisywania Wielkiego Normana Vincenta Peale’a, jego pastora, który „prowadził” go, ożenił go z jedną z jego żon, i poślubił jedną z jego córek.

Norman Vincent Peale jest powszechnie znany jako judeomason 33 ° Rytu Szkockiego. Jest on fałszywym nauczycielem znanym z takich cytatów jak następujące: W wywiadzie udzielonym Philowi Donahue w 1984 roku, Peale powiedział: „Nie trzeba się powtórnie narodzić. Masz swoją drogę do Boga. Ja mam swoją. Znalazłem wieczny spokój w sanktuarium shintoistycznym…Byłem w sanktuariach shintoistycznych i Bóg jest tam wszędzie”. Donahue wykrzyknął: „Ależ jest pan chrześcijańskim pastorem! Czy nie zamierza mi pan powiedzieć, że Chrystus jest Drogą i Prawdą i Życiem, nieprawdaż?”. Peale zareplikował: „Chrystus jest jedną z dróg! Bóg jest wszędzie!”.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Donald Trump żydem?

https://www.youtube.com/watch?v=BmX6DOBPLDQ

Donald Trump judeomasonem Rytu Szkockiego

https://www.youtube.com/watch?v=rXyZ3K3bje8

Karty iluminatów już przewidziały SETKI wydarzeń, które już miały miejsce…czy to będzie następne? Czy możliwe jest zabójstwo Trumpa?

a66

Za portalem katolickim (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową): http://tradcatknight.blogspot.com/2016/10/elections-trump-and-all-other-far-right.html#more

Data publikacji: 28.10.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *