Trump własnością satanistów tak jak i 95% mediów

Materiał demaskujący satanistów, którzy kontrolują Trumpa i 95% mediów, opowiada o toczącej się duchowej wojnie. Kluczowe wydarzenia, wśród nich poświęcanie narodów Chrystusowi Królowi i Niepokalanemu Sercu Maryi w 2016 roku jako ostry kontrast do bezbożnych, szatańskich działań innych narodów, proroctwa o klęsce Nowego Porządku Świata i triumfie nadchodzącego Nowszego Nowego Porządku Świata, a mianowicie Katolickiego Porządku Świata (Christianitas i prorokowany, przepowiadany i obiecany triumf Niepokalanego Serca Maryi).

wojna-duchowa

Nie chcesz oglądać całego filmu? To kliknij na poniższe znaczniki czasu żeby przeskoczyć do pożądanej części w celu jej obejrzenia.

Oto co znajduje się na tym filmie:

Najwyraźniej nie każdy prezydent i nie każdy naród pragnie być pionkiem/niewolnikiem bezbożnego, szatańskiego Nowego (nie)Porządku Świata. Informacje o ostatnich poświęceniach narodów Chrystusowi Królowi i Niepokalanemu Sercu Maryi, które zostały dokonane przez biskupów i prezydentów (0:00). Obejmuje poświęcenia Polski, Peru i Ukrainy. Nowy Porządek Świata jest szatański, napedzany jest przez mroczną duchowość i pomoc upadłych aniołów. Jedynym sposobem pokonania szatańskiej duchowości jest duchowość chrześcijańska (modlitwa, pokuta, cnota, dobre uczynki) a nie wyłącznie środki polityczne, ludzkie. Ci powyżej wspomniani prezydenci i biskupi uznali ten fakt. Jest już najwyższy czas żeby wszyscy chrześcijanie także to uczynili.

Video clipy od Jeff’a C., który jest jednym z najlepszych truther’ów (demaskatorem globalnych spiskowców) (4:23). Zerknij na jego linki na dole, poniżej tego komentarza. Opowiada on o znanym fakcie, że 95% mediów jest kontrolowane przez sześć korporacji, opowiada jak kontrolowany jest prezydent USA oraz o tym jak wielu z tych kontrolerów należy do satanistów. Mówi o dowodach i o zdroworozsądkowej analizie pokazującej, że Donald Trump jest kontrolowany i jest w składzie drużyny Nowego Porządku Świata. Mówi także o tym, że jest to głupie kiedy myśli się, że Trump zamierza się sprzeciwić Nowemu Porządkowi Świata albo wesprzeć zwykłego człowieka.

trump-syjonista-1

Jeff opowiada o tym jak zwycięstwo wyborcze Donalda Trumpa może być prawdopodobnie tylko uspokojeniem społeczeństwa po to żeby dać fałszywe poczucie bezpieczeństwa i żeby zapobiec budzeniu się jeszcze większej ilości ludzi w tej grze szachowej, która polega na dążeniu elity do kontroli ludzkości i uzyskania absolutnej władzy nad światem.

Biskup Williamson mówi w maju 2016 roku o Władimirze Putinie, spotkaniu Putina z papieżem Franciszkiem, kiedy poprosił on o konsekrację Rosji a ojciec Gruner mówi o rosyjskim aspekcie Fatimy (16:17). Biskup Williamson mówi o tym, że świecki, globalny system polityczny, który eliminuje Boga, jest utopią, która nie potrwa długo i że obecny system światowy jest jak Matrix.

Video Michaela Sestak’a: „Bishop Williamson: The Globalist Game Plan”, w którym biskup, między innymi, wyjaśnia, że nieuchronnie religia zawsze przebija politykę i ekonomię. Video clip ojca Malachi Martina (który czytał III Tajemnicę Łacińską) w którym przepowiada (i to w latach 1990-tych), że Rosja i Kijów są częścią ostatecznego rozwiązania problemów światowych, które są obecnie przez nas doświadczane (29:10) co jest interesującą przepowiednią, o tyle że wspomniał on o Kijowie zważywszy, że zwierzchnik Ukraińskiego Kościoła Greko-Katolickiego poświęcił w Fatimie, akurat niedawno bo 23 października 2016 roku, Ukrainę Niepokalanemu Sercu Maryi.

Wiązanie się tematów z punktami reszty video ojca Isaaca Reylea (syna duchowej córki świętego ojca Pio) mówi o uznanych przez Kościół przepowiedniach Matki Bożej Dobrego Zdarzenia, które mówią, że Kościół będzie odnowiony po wojnach i o przepowiadanym, nadchodzącym, bezkompromisowym papieżu (30:43).

Przepowiednie, uznanej przez Kościół, mistyczki i stygmatyczki Marie-Julie Jahenny, dotyczące Europy, muzułmańskiego zalewu Francji, lucyferiańskiego charakteru demokratycznego reżimu i tego jak Francja będzie odnowiona po krwawym odkupieniu za swoje grzechy (36:36). Nasz Pan mówi jak wykorzystuje i jak wykorzysta działania i plany złoczyńców i prześladowania żeby ostatecznie osiągnąć swoje cele przy pomocy swojej potęgi.

Bezpośrednio wiążą się z tym wszystkim liczne ujawnione proroctwa związane z mającym nadejść Wielkim Katolickim Monarchą. Tradycja mówi nam, że będzie on potomkiem królewskim pochodzącym z rodu Dawida i bezpośrednim potomkiem historycznych krewnych Jezusa i Jego Matki (59:02).

https://www.youtube.com/watch?v=zlSlupLtmkU

The audio clip from Jeff C. in this video is from his talk here: http://y2u.be/TNJKc3m6dmk

For the channels of Jeff C., click here:
New World Agenda: http://yt.vu/c/UC9vrYkPaH1D60jr4jwGDIlg
Supreme Lord Commander: http://yt.vu/c/UCABsCi4KoMTp9VcwEG7_pyA
FreeRadioRevolution Classics!: http://yt.vu/c/UCl-03iQuVIb66oZDMCvFAzA

For more prophecies of Marie-Julie Jahenny, see: http://www.mysticsofthechurch.com/201…

For more information about the coming Great Catholic Monarch, see the video description of:http://y2u.be/KxVGkaHAzwY

In this video, I refer you to this video’s description for more details about comments about Bishop Williamson. You can read these comments in the video description of: http://y2u.be/qmVXp0gNVu4

For more prophecies, see my first comment in the comments section.

Data publikacji: 1.12.2016

Opracowanie GREGORIUS

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *