Strona główna > NWO > Apokalipsa > Trump, Trzecia Świątynia i Antychryst

Trump, Trzecia Świątynia i Antychryst


Trump mógłby ogłosić Jerozolimę stolicą Izraela już w następnym tygodniu.

Ojcowie Kościoła mówili, że Jerozolima będzie uczyniona przez Antychrysta „stolicą świata”. Trump podejmuje kroki w kierunku realizacji celu syjonistów w świetle tej najnowszej wiadomości…

Antychryst będzie rządził światem z Jerozolimy, którą uczyni wspaniałym miastem” – Święty Anzelm.

a,a

TRUMP JEST JUDEOMASONEM 33 STOPNIA RYTU SZKOCKIEGO. JEST ON KUKIEŁKĄ W RĘKACH SYJONISTÓW BUDUJĄCYCH NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (NWO).

Izraelski rząd jest przekonany, że amerykański prezydent Donald Trump powinien zadeklarować Jerozolimę jako stolicę Izraela i ogłosić przeniesienie amerykańskiej ambasady z Tel Aviv’u, w najbliższych dniach, według informacji podanych przez izraelską telewizję HADASHOT (poprzednio Kanał 2).

a0

„W Jerozolimie uważa się za bardzo prawdopodobne, że prezydent Trump ogłosi w najbliższych dniach, być może na początku przyszłego tygodnia, uznanie Jerozolimy za oficjalną stolicę Izraela i ogłosi rozpoczęcie przygotowań do przeniesienia ambasady” – taką informację podał reporter z izraelskiej TV, cytując źródła z kręgów aparatu państwowego.

Wiadomości telewizji HADASHOT zostały podane w dniu, zaraz po tym jak amerykański wiceprezydent Mike Pence powiedział, że Trump „poważnie rozważa” przeniesienie amerykańskiej ambasady z Tel Aviv do Jerozolimy, kiedy prezydent USA powiedział w październiku, że odkłada tę obietnicę wyborczą.

Wiceprezydent, którego spodziewano się w grudniu w Izraelu, wygłosił w Nowym Jorku oświadczenie, podczas wystąpienia z okazji 70 rocznicy uchwalenia rezolucji Organizacji Narodów Zjednoczonych, która doprowadziła do utworzenia państwa Izrael.

Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

TRUMP PLANUJE PRZENIESIENIE AMBASADY USA DO JEROZOLIMY

„Prezydent Donald Trump poważnie studiuje kiedy i jak przenieść amerykańską ambasadę w Izraelu z Tel Aviv’u do Jerozolimy” – powiedział Mike Pence żydowskim dyplomatom i przywódcom w Queens Museum.

Miało to miejsce w tym budynku, który służył za tymczasową siedzibę Organizacji Narodów Zjednoczonych krótko po jej utworzeniu 29 listopada 1947 roku, kiedy Zgromadzenie Generalne ONZ zatwierdziło podział Palestyny na trzy podmioty umożliwiające współistnienie państwa. Żydowskie państwo, arabskie państwo i Jerozolima z przedmieściami pozostająca pod zarządem międzynarodowym.

Dnia 7 października Donald Trump powiedział, że wbrew jednej z jego obietnic wyborczych, ambasada amerykańska nie zostanie przeniesiona z Tel Aviv’u do Jerozolimy zanim nie zostaną podjęte próby ożywienia izraelsko-palestyńskiego procesu pokojowego.

„Pragnę dać szansę” temu procesowi „przed rozważeniem przeniesienia ambasady do Jerozolimy” – powiedział Donald Trump w telewizyjnym show. „Podejmiemy decyzje w niedalekiej przyszłości” – powiedział dalej.

W początkach czerwca Biały Dom ogłosił, że Donald Trump, który wielokrotnie zobowiązywał się do przeniesienia amerykańskiej placówki dyplomatycznej do Świętego Miasta, ostatecznie odłożył swoją decyzję na, co najmniej, sześć miesięcy.

a00

Sprawa ta powróciła do jego zięcia, Jareda Kushnera, poinstruowanego przez amerykańskiego prezydenta, by wznowić wstrzymany od wiosny 2014 roku proces pokojowy.

Społeczność międzynarodowa nigdy nie uznała Jerozolimy za stolicę Izraela, ani nie uznała aneksji zdobytej przez niego w 1967 roku wschodniej części i dlatego zagraniczne ambasady zostały umiejscowione w Tel Aviv’ie.

Jeżeli Izrael uważa Święte Miasto za „odwieczną i odzyskaną” stolicę to Palestyńczycy są przekonani, że wschodnia Jerozolima musi być stolicą przyszłego państwa palestyńskiego.

Jest to jeden z głównych punktów spornych pomiędzy Izraelczykami a Palestyńczykami.

UZUPEŁNIENIE:

„Antychryst, syn zatracenia, urodzi się w Corozain, zostanie wychowany w Bethsaida i rozpocznie panowanie w Capharnaum, według tego co nasz Pan Jezus Chrystus powiedział w Ewangelii: „Biada tobie, Corozain… Biada tobie, Bethsaido…I ty Capharnaum, aż do nieba wyniesione, aż do piekła będziesz pogrążone.” (Ewangelia Świętego Łukasza Apostoła 10:13). Antychryst będzie dokonywał tysiące cudów na Ziemi, sprawi, że ślepi zobaczą, głusi usłyszą, chromi będą chodzić, umarli zmartwychwstaną, tak, że nawet Wybrani, jeśli to możliwe, będą zwiedzeni przez jego magiczne sztuczki. Nadęty pychą, Antychryst wkroczy triumfalnie do Jerozolimy i zasiądzie na tronie w Świątyni żeby odbierać uwielbienie jakby był Synem Bożym. Jego serce zatrute arogancją spowoduje, że zapomni, ze jest jedynie człowiekiem i synem kobiety z pokolenia Dan.” (Święty Zenobiusz).

„Antychryst będzie rządził światem z Jerozolimy, którą uczyni wspaniałym miastem” (Święty Anzelm).

„Antychryst będzie uzdrawiał chorych, ożywiał umarłych, będzie przywracał ślepym wzrok, słuch głuchym, mowę niemym, będzie wzbudzał burze i uciszał je, będzie przemianowywać góry, na jego słowo zakwitać będą drzewa i będą usychać, odbuduje Świątynię Jerozolimską i uczyni Jerozolimę stolicą świata z ogromnym bogactwem ukrytych skarbów.” (Rabanus Maurus).

„Antychryst jest tutaj i wkrótce się pojawi”

Na podstawie : http://tradcatknight.blogspot.com/2017/11/trump-third-temple-and-antichrist.html

Data publikacji: 30.11.2017

Opracowanie GREGORIUS