Strona główna > Świat > TRUMP – Pułapka dla głupców. Rafał Gawroński

TRUMP – Pułapka dla głupców. Rafał Gawroński

DLACZEGO TRAMPKI ŚMIERDZĄ ?

a

Generalna zasada judeo-satanistów to nie utracić raz zdobytej władzy, a ręce które sięgną po nią należy odrąbać siekierą. Tak w skrócie można zdefiniować podbój świata przez dzieci szatana. Ciekawy komentarz godny publikacji oraz nagłośnienia dla Polaków Słowian.

« Ludzie, obudźcie się proszę.

Przedruk mojego komentarza z 13 grudnia, zamieszczonego pod Gawroński War information z 6.12.2016

Ostatnio dużo czasu poświęcam Donaldowi Trumpowi. Niektórzy powtarzają opinie najróżniejszych internetowych żydowskich trolli i twierdzą, że Donald Trump jest wielkim antysemitą i że żydzi nie chcą aby Donald Trump został amerykańskim prezydentem.

Nic bardziej fałszywego.

Wczoraj obejrzałem video « The Donald Trump video every Jew MUST watch! »

Jak wszystkie żydowskie produkcje również i ta pełna jest kłamstw i przeinaczeń wymieszanych z półprawdami, no ale znaleźć tam też można kilka sprawdzalnych faktów na temat Donalda Trumpa i jego rodziny.

Sprawdźmy więc co mówi żydowski troll, Ezra Levant, na temat rodziny Donalda Trumpa.

Otóż według Ezry Levanta wszystkie dorosłe dzieci Donalda Trumpa mają za partnerów żydów.

Mężem Ivanki Trump jest żyd, Jared Kushner. Sama Ivanka « podobno » przeszła na judaizm, a to oznacza, że, zgodnie z żydowskim prawem, Ivanka jest 100% żydówką (piszę « podobno », bo potem wykażę, że Ivanka wcale na judaizm przechodzić nie musiała). Oznacza to, że cała trójka jej dzieci to żydzi.

Ale nie dotyczy to tylko Ivanki.

Żoną Donalda Trumpa Juniora jest żydówka Vanessa Hayden. Piątka ich dzieci to, zgodnie z żydowskim prawem, żydzi.

Również drugi syn Donalda Trumpa, Eric Trump, ma za żonę żydówkę. To Lara Yunaska.

Narzeczonym najmłodszej córki Donalda Trumpa, Tiffany, jest także żyd, Ross Mechanic, syn nowojorskiego żydowskiego adwokata Jonathana Mechanica i żydówki Wendy Sue Levine.

Matka Tiffany Trump, Marla Maples, która była drugą żona Donalda Trumpa, jest podobno baptystką i niby regularnie chodzi do kościoła, ale przestrzega szabat, je koszernie i studiuje kabałę. Tak podobno postępują wszyscy chrześcijanie na całym świecie – przestrzegają szabat, jedzą koszernie i studiują kabałę, a w wolnych chwilach regularnie chodzą do kościoła. Pytanie tylko jakiego?

Ezra Levant jest przekonany, że również najmłodszy syn Donalda Trumpa, Barron, który w tej chwili ma zaledwie 10 lat, również w przyszłości ożeni się z żydówką.

Następnie Ezra Levant wziął na warsztat firmę Donalda Trumpa, The Trump Organisation, która jego zdaniem jest również nieźle zażydzona. Oprócz Donalda Trumpa i jego dzieci jedynymi wiceprezydentami tej firmy nie będącymi członkmi rodziny Trumpa są żydzi: Michael Cohen – Executive Vice President (EVP) i Jason Greenblatt, również EVP. Chief Financial Officer (CFO) Organizacji Trumpa to także żyd, Allen Weisselberg.

Również na czele komitetu wyborczego Donalda Trumpa znajdowali się sami żydzi: Steven Miller – speach writer, Michael Abboud – communications coordinator i Steven Mnuchin – finance chair.

Pozostaje teraz tylko zapytać czego nam żydowski troll Ezra Levant nie powiedział?

A żydowski troll, Ezra Levant, nie powiedział nam najważniejszego – że Donald Trump jest żydem.

Prawdziwe nazwisko Donalda Trumpa to DRUMPF. Każdy kto chce może o tym się dowiedzieć stąd:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3219262/Wills-millions-Americans-available-online.html

Dziadek Donalda Trumpa, Friedrich Drumpf, urodził się w Kallstadt, w Niemczech w 1869 roku i przyjechał do Ameryki jako 16 latek bez grosza przy duszy, a kiedy umarł 33 lata później (a swoją drogą 33 to ciekawa liczba), to zostawił swojej żonie, Elizabeth, małą fortunę wartą, wg dzisiejszych przeliczeń $542.000, którą to sumę Elizabeth zainwestowała w byznes ze swoim najstarszym synem, również Friedrichem (Fredem Jr), który miał wtedy zaledwie 15 lat. Fred Jr to ojciec Donalda Trumpa. I tak powstało żydowskie imperium na czele którego stoi obecnie kryptożyd Donald Trump.

Żydowski troll, Ezra Levant, nie powiedział nam także, że pierwsza żona Donalda Trumpa, Ivana, także była żydówką.

Jej pierwszym narzeczonym był George Syrovatka, żyd, a jej pierwszym mężem był agent nieruchomości, o bardzo ciekawym koszernym nazwisku Alfred Winklemeier.

Panieńskie nazwisko Ivany Trump to Zelníček. Z nazwiska tego wystarczy tylko wyrzucić drugą literkę “e” i już mamy bardzo koszerne i znane wśród żydów nazwisko Zelnick, które w języku jidysz oznacza kupca galanterii męskiej lub handlarza pasmanterią, co było dawniej typowo żydowską profesją.

Tak więc Ivanka Trump mogła sobie oszczędzićj komedii konwersji na judaizm. Była przecież po matce 100% żydówką, no ale wówczas wydałoby się, że Donald Trump jest żydem.

Ponad 60.000.000 milionów Amerykanów skanduje dzisiaj Trump! Trump! Trump! Trump! Trump! A powinno skandować Drumpf! Drumpf! Drumpf! Drumpf! Drumpf!

Na koniec chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że Donald Trump w rzeczywistości nie będzie 45-tym prezydentem Stanów Zjednoczonych, tylko 44-tym. W historii USA prezydent Cleveland dwukrotnie zajmował fotel prezydencki, ale z przerwą i dlatego liczy się go jako dwóch prezydentów. Jeżeli jednak policzy się go jako jednego prezydenta, co jest właściwe, to okaże się, że Donald Trump będzie 44 prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Liczba 44 reprezentuje Szatana.

Biblia Tysiąclecia, Ewangelia wg św. Jana, 8:44

44 « Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. »

Czas pokaże.

Snake Pliskin »

Pragnąc odpowiedzieć na pytanie zawarte w tytule muszę zaznaczyć, iż społeczeństwo trupów cywilizacyjnych zawsze śmierdzi i nie ważne w jakim obuwiu chodzi lub leży jednak Trampki mimo wywietrzników śmierdzą wyjątkowo.

a4

Za: https://rafzen.wordpress.com/2017/01/26/dlaczego-trampki-smierdza/

Data publikacji: 26.01.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *