Strona główna > Świat > Trump jest 44 prezydentem a nie 45…I jest pod całkowitą kontrolą satanistycznej sekty Chabad Lubavitch

Trump jest 44 prezydentem a nie 45…I jest pod całkowitą kontrolą satanistycznej sekty Chabad Lubavitch

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

My nie poddajemy się fantazjom w celu wywołania paniki wśród ludzi! Analizujemy najnowsze wydarzenia zachodzące w świecie. Czy nasze wnioski są trafne czy nie to czas pokaże. Pan wzywa nas do śledzenia znaków czasu a to oznacza, że na miarę swoich możliwości i sił powinniśmy to czynić. Diabeł, Antychryst i ich pachołki działają nadzwyczaj podstępnie i przebiegle ażeby zwieść nawet i wybranych, najwierniejsze dzieci Boże. Oby tak się nie stało!

Dopomóż nam Boże i ochroń przed podstępnymi pułapkami Antychrysta! Chwała Bogu za wszystko! Amen.

——————————————————————————————————————

W historii USA był prezydent Cleveland , który dwukrotnie zajmował fotel prezydencki, ale z przerwą (tak jak Putin w Rosji) i dlatego liczy się go jako dwóch prezydentów. Jeżeli jednak policzy się go jako jednego prezydenta, co jest właściwe, to okazuje się, że obecny prezydent USA, Donald Trump, jest 44 prezydentem.

a1

W Ameryce wystarczająco wielu prostych Amerykanów znajduje się właśnie w takim stanie wyczekiwania, jeżeli już nie końca świata, to końca Ameryki. Rzecz w tym, że jest wiele różnego rodzaju prognoz, przede wszystkim kabalistycznych, które mówią o tym, że 44 prezydent USA będzie ostatnim prezydentem.

Oczywiście, od razu wierzyć w ten okultyzm nie trzeba ale rzecz cała polega na tym, że w dzisiejszych czasach świat jest właśnie kontrolowany przez okultystyczne, satanistyczne i antychrystowe siły, które wyznają i podporządkowują się tym kabalistycznym przepowiedniom jako scenariuszom rozwoju świata.

Jeżeli przeanalizuje się ostatnie wydarzenia i weźmie się pod uwagę to, że Donald Trump, poprzez swoją córkę i wnuki, znajduje się pod całkowitą kontrolą satanistycznej sekty Chabad Lubavitch, to jest nad czym się zadumać.

a0

Ponadto na oficjalnej stronie internetowej sekty Chabad Lubavitch, www.moshiach.ru, dnia 14 listopada, czyli natychmiast po wyborach prezydenta USA, zostało opublikowane oświadczenie zatytułowane „Pełne ujawnienie Najwyższego w czasach Wyzwolenia”, w którym to oświadczeniu pisze się jak następuje: „Prawdziwe i pełne Wyzwolenie, które powinno teraz nastąpić, będzie pod każdym względem przewyższać wszystkie poprzednie wyzwolenia z wygnań. Będzie ono nawet wyższe od Wyjścia z Egiptu, które było tymczasowe ale przecież po pewnym czasie powtórnie nastąpiło wygnanie. A nasze Wyzwolenie będzie wieczne, po nim nie będzie już więcej cierpień i wygnań. Powiedziano o tym w Talmudzie, że po wszystkich cudach (wyzwoleń) są cierpienia oprócz (wyzwolenia, które nastąpi) w przyszłości, po którym nie będzie cierpień. Ponadto w czasie przyszłego Wyzwolenia dokona się ujawnienie Istoty Najwyższego, jak o tym powiedziano (Yeshayahu 30:20): << I już więcej nie będzie się ukrywał twój nauczyciel>>…”.

Zwróćcie uwagę na ilustrację, która towarzyszy temu oświadczeniu na tej żydowskiej stronie internetowej. Moshiach jest ukazany na końcu tunelu. Jak w tym momencie nie przypomnieć sobie niedawnego otwarcia tunelu Gottharda.

Podczas odprawiania tego diabolicznego obrzędu, wyobrażającego zaproszenie i spotkanie Antychrysta-moshiacha, były obecne pierwsze osobistości europejskiej „elity” politycznej, w tym także Angela Merkel.

a00

I jeszcze jeden rys. Odradzający się Sanhedryn wezwał prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władimira Putina, i wybranego na stanowisko prezydenta USA Donalda Trumpa, do połączenia sił i do wypełnienia biblijnego przeznaczenia odbudowy żydowskiej Trzeciej Świątyni w Jerozolimie.

Kto ma rozum niech rozumie!

SUPLEMENT

Światowi przywódcy biorą udział w ceremonii przebudzenia Antychrysta w 2016 roku!

Za: http://3rm.info/main/65261-tramp-ne-45-y-prezident-a-44-y-i-on-pod-polnym-kontrolem-sataninskogo-habada.html

Publikacja: 17.11.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *