Strona główna > Bez kategorii > Triumf Tuska . Za rok polski robol tańszy od chińskiego

Triumf Tuska . Za rok polski robol tańszy od chińskiego

Źródło: http://mojsiewicz.nowyekran.pl

Rząd Chin co roku podnosi płace o około ….20 procent .„Produkują w Polsce, bo koszty pracy w Chinach ciągle rosną. Obecnie są już zaledwie o 15-20 proc. niższe niż w naszym kraju.

„Produkują w Polsce, bo koszty pracy w Chinach ciągle rosną. Obecnie są już zaledwie o 15-20 proc. niższe niż w naszym kraju. „….(źródło)
Wczoraj Tusk stwierdził ,że dla Polaka lepiej nie skończyć studiów i być spawaczem . Najlepiej ze znajomością języka obcego….i tutaj Tusk ugryzł się w język . Bo po co spawaczowi znajomość języka. Tuskowi łatwiej wyeksportować spawacza z ze znajomością niemieckiego do fabryk niemieckich. Warto tu wspomnieć o ukrytym rasizmie , który z góry skazuje Polaków nie ważne jak wykształconych do roli niemieckich , francuskich roboli , orwellowskich proli . Teraz nawet bezie jeszcze lepiej. Niemiecki fabrykant i polski robol …w Polsce . Tusk dalej chce przekształcać Polskę w zagłębie prymitywnej , taniej siły roboczej . Aby zapewnić tania siłę roboczą dla niemieckich , zachodnich fabryk w Polsce nomenklatura II Komuny zniszczyła praktycznie konkurującą na rynku pracy klasę średnia. Proces dobijania polskich przedsiębiorców bandyckimi podatkami i gorsetem chorych przepisów, tudzież wszechwładzą urzędników z kilkudziesięciu instytucji kontrolnych nasila się.
 Dlaczego Tuskowi o oligarchii II Komuny opłaca się niszczyć polskich przedsiębiorców, zapewniając tym samym dopływ taniej siły roboczej dla obcych fabryk . Chodzi o ekonomię eksploatacji. Duże , w większości obce firmy płacą Tuskowi iII Komunie haracz za każdego Polak . Tym haraczem jest podatek dochodowy, zus. oraz vat od tegoż zusu i podatku . W Polsce zbudowano modelowy feudalizm państwowy. Elity , oligarchia na szczycie drabiny , a na dole polskie chłopstwo pańszczyźniane robiące jak niewolnicy.
Logika takiego systemu, oligarchia , II Komuna wynajmująca dużym firmom , obcym fabrykom i fabrykantom polskie chłopstwo pańszczyźniane wymaga aby zlikwidować większość szkolnictwa, w tym szczególnie wyższego .
Wrócę do Chin i faktu ,że Tusk i II Komuna doprowadzili w krótkim czasie Polaków do nędzy , do roli robiących za miskę ryż niewolników ekonomicznych .
To co się stało jest najlepszym dowodem na to ,że socjalistyczna polityczna poprawność , a to jej zawdzięczamy system bandyckich podatków , nędzę , biedę i ubezwłasnowolnienie dużo wiesze niż w Chinach jest totalitarnym zagrożeniem dla wolności , dla struktur społecznych , dal istnienia państwa . Rząd chiński robi rzecz całkowicie odwrotną od tego co robi Tusk i jego ferajna . Kończy z darmową pracą swoich obywateli dla zachodu .Rozbudowuje szkolnictwo, priorytetem jest zwiększa zatrudnienie naukowców , zwiększanie nakładów na badania i rozwój .Chiny dążą i dotego ze skutkiem do tego aby mieć najlepsze uniwersytety na świcie , do zapewnienia jak najlepszego wykształcenia Chińczykom . Rząd Chin co roku podnosi płace o około ….20 procent . Po to , aby Chińczycy mogli normalnie żyć, aby skończyć z ich wyzyskiem . Jak to Chiński inżynier ma zarabiać tyle samo co zachodni . Chińska sprzątaczka tyle samo co zachodnia. A dlaczego nie. Teraz Chińczycy pracują dla siebie. Nikt ich nie okrada z ich pracy zusami, vatami . Zachodnim fabrykantom to nie w smak . Na szczęście dla nich w środku Europy pojawiło się państwo , które swoich obywateli stręczy im jako tanie bydło robocze .
Gdyby taki Tusk w takich Chinach zaproponował aby zamiast na uczelnie Chińczycy szli do zawodówek i szkolili się na spawaczy to służby natychmiast by go zamknęły . I skończyłyby w więzieniu jako dywersant, w najlepszym wypadku umieszczono by go w zakładzie dla psychicznie chorych .
Robotyka , nowe generacje elektrowni jądrowych, przemysł kosmiczny, przemysł samochodów elektrycznych i związana z tym rewolucja urbanistyczna w miastach ,nanotechnologie, informatyka , biotechnologie, zaawansowana logistyka finansowa. Do tego wszystkiego potrzeba uniwersytetów, a nie zawodówek, wykształconych inżynierów , naukowców, a nie spawaczy .
Konkludując . II Komuna jest państwem technologicznie zacofanym ,posiadającym prymitywne uniwersytety , zmuszającym ekonomicznie obywateli do rezygnacji z wykształcenia , do podejmowania prostych nie potrzebujących żadnych kwalifikacji prac. W porównaniu z przyjaznymi ekonomicznie obywatelom Chinami II Komuna jest państwem bandytyzmu podatkowego , państwem , które przekształciło Polaków w klasę państwowych chłopów pańszczyźnianych.
Marek Mojsiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.