Strona główna > NWO > Traktujmy Żydów tak samo. Dokładnie tak jak oni traktują Palestyńczyków i wszystkich innych

Traktujmy Żydów tak samo. Dokładnie tak jak oni traktują Palestyńczyków i wszystkich innych

Nadszedł czas by przestać pytać, prosić, mówić czy kazać Żydom by przestali traktować wszystkie nie-żydowskie narody świata jakby były niewolnikami, albo, jak mówi święta żydowska literatura, jak zwierzęta.

a

Nadszedł czas dla wszystkich nie-żydowskich narodów świata by zareagowały na barbarzyńskie i psychopatologiczne zachowanie Żyda tak samo, czyli, traktować Żydów dokładnie w taki sam sposób jak wszystkich innych – z bezwzględną skutecznością, by skończyć z nimi wszystkimi jeśli wyznają skrajne uprzedzenie, co jest takim samym sposobem jak Żydzi traktują resztę świata.

Ujmując to prościej, żydowska święta księga, nazywana Talmudem, nalega iż Żydzi mogą bezkarnie zabijać nie-Żydów, co robią w tysiącach każdego dnia. Nadszedł czas by odwrócić ten nakaz, i wyeliminować wszystkie kary za zabijanie Żydów przez nie-Żydów. Tylko w ten sposób świat może uciec przed tyranią planety-więzienia rządzonej przez Żydów.

Ta surowa realizacja odzwierciedla tylko to, co dzieje się w realnym świecie, kiedy Żydzi, dzięki ich opętanej kontroli pieniądza, mediów i polityki na całym świecie, są w zasadzie w trakcie wyciskania życia z tych wszystkich, którzy nie są Żydami. Żydzi już przejęli kontrolę wszystkich rządów na świecie, instytucji edukacyjnych, mediów publicznych, placówek medycznych, agencji policyjnych i sił zbrojnych. Tylko wspólny wysiłek tych wszystkich, którzy nie są Żydami, w wyeliminowaniu Żydów z planety, zapobiegnie przekształceniu ludzkiej cywilizacji w olbrzymi obóz, który dzisiaj praktycznie już jest, dzięki Departamentowi Bezpieczeństwa Wewnętrznego i innym totalitarnym agencjom prowadzonym przez Żydów dla Żydów.

Ta wyjątkowo konieczna praktyka odnosi się nie tylko do samych Żydów, ale także dla tych nie-Żydów, którzy pomagają Żydom w ich morderczej manii, i odnosi się szczególnie do amerykańskich oficjeli, którzy przekupstwem i wymuszeniami pomagają Żydom w ich niszczeniu struktur rządowych i eliminacji wolności i samostanowienia dla każdego człowieka na tej planecie.

Obecne rzezie niewinnych ludzi w Gazie, operacje fałszywej flagi na Ukrainie, które uczyniły świat chwiejącym się nad krawędzią III wojny światowej, rozpuszczenie chorych bez dokumentów, obcych w całych Stanach Zjednoczonych, i celowe uwolnienie wirusa ebola na świecie, dowodzą bez żadnych wątpliwości, że Żydzi stali się kryminalnymi pariasami na każdym szczeblu i w każdej sytuacji, których trzeba powstrzymać od wszelkich działań jakie podejmują, z powodu wyraźnego i obecnego niebezpieczeństwa i olbrzymiej krzywdy jakie wyrządzają wszystkim nie-Żydom na świecie.

Fakt, że przez ich kontrolę mediów i tworzenie szalonej, wywołującej obłęd rozrywki, która zainfekowała całą ludność różnorodnością autodestrukcyjnych zachowań, dowodzi, że Żydów nie da się odwlec od ich szkodliwych strategii, a ich spaczone poglądy i subtelne techniki pokazały poza wszelką wątpliwość, że nie da się ich przekonać z punktu widzenia żadnego rodzaju percepcji o współczującym ludzkim zrozumieniu.

Wystarczy zapytać martwe gazańskie dzieci i ich bolejących rodziców czy by się z tym zgodzili, a potem zapytać członków amerykańskiego Kongresu, którzy niemal jednogłośnie aprobowali żydowski masowy mord niewinnych Palestyńczyków, jak chcieliby zostać zabici za takie głosowanie.

a

Izrael przebił Hamas 1.410 do 59 w swojej najnowszej inwazji, jak pisze Huffington Post, wszystko z powodu 3 izraelskich nastolatków, którzy zostali prawdopodobnie zamordowani przez Izraelczyków po to, żeby dokonać tej najnowszej rzezi. I każdy wybrany oficjel w Ameryce przyklaskuje tego rodzaju masowemu mordowi żeby zachować skorumpowane stanowisko.

Fortel że Hamas zantagonizował Izrael nieszkodliwymi rakietami-petardami to tylko dowód na to, że jest to grupa utworzona przez Izrael i nadal kontrolowana przez Izrael, w celu zagwarantowania ciągłego pretekstu barbarzyńskim izraelskim Żydom, do kontynuowania eksterminacji bezsilnych i złapanych w pułapkę Palestyńczyków.

To że Żydzi totalnie kontrolują aparaty egzekwowania prawa w większości krajów, czyni przedsięwzięcie próby wyeliminowania ich z ludzkiej równości zadaniem wyjątkowo ryzykownym, a jeszcze fiasko zrobienia tego poskutkuje – faktycznie już poskutkowało – kastracją psychiczną, społeczną, polityczną i fizyczną każdego, kto nie zauważa wpływu jaki narzuciły światu żydowskie patologiczne zachowania.

Fałszywe nauki, trujące leki, skorumpowani politycy, nieprawdziwe strategie gospodarcze i umyślnie perwersyjna rozrywka wypaczająca naszą młodzież i trująca nasze dzieci, to tylko kilka sadystycznych spuścizn wykorzystywanych przez powichrowanych Żydów do zatruwania w każdym miejscu ludzkich umysłów.

Fakt, że Żydzi całkowicie przejęli wszystkie główne struktury polityczne w Stanach Zjednoczonych swoimi sprawdzonymi metodami przekupstwa, szantażu i mordu, oznacza, że ​​wszyscy Amerykanie, którzy nie sprzeciwiają się temu sabotażowi ochrony konstytucyjnej przez żydowskie podważanie amerykańskiego rządu, teraz sami mogą podlegać tym samym karom, które z pewnością przypadną Żydom, kiedy świat dowie się, co oni zrobili by przejąć kontrolę, grabić i zniewalać każdy kraj i każdego człowieka na tej planecie.

Fiasko podjęcia tego kursu akcji poskutkuje utratą wszelkiej waszej własności, waszej wolności i waszego życia w bardzo bliskiej przyszłości, dużo szybciej niż możecie sobie wyobrazić.

To że czekaliście tak długo żeby podjąć działania przeciwko zorganizowanej sile, która spiskowała przeciwko waszemu życiu i życiu waszych przyjaciół i sąsiadów przez setki lat, oznacza, że wasze szanse odzyskania wolnego społeczeństwa w którym zawsze mieliście nadzieję żyć, są naprawdę bardzo dalekie.

Ale alternatywa nie robienia niczego i pozwalania na to by obecna wzrastająca tyrania była realizowana, oznacza, że nie macie żadnej przyszłości, tylko odnaturzone i bezsilne przemijanie, kiedy nie będziecie mogli w ogóle nic powiedzieć o tym jak chcecie żyć, i nie będziecie mieć prawa sprzeciwiać się krótkości trwania dalszego życia.

Treat Jews equally

In the exact same way they treat

the Palestinians and everyone else

Źródło: http://therebel.org/en/kaminski

John Kaminski – 1.08.2014, tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *