Strona główna > NWO > Towarzysze kielni i cyrkla

Towarzysze kielni i cyrkla

Ahmadinejad, ukryty żyd

9Znak kielni i cyrkla towarzyszy Persji od XIX wieku, ale szczególnie znamionuje wydarzenia tzw. rewolucji irańskiej z 1979 r. Kasta szyickich mułłów, jaka utworzyła w Iranie reżim religijny, składa się w przeważającej części z masonów, ukrytych żydów albo krypto-żydów. Domniemany konflikt z izrahellem na tle programu atomowego Iranu to nic innego jak strategia napięcia, realizująca kolejny etap tworzenia żydowskiego NWO. Wydaje się to paradoksem, lecz tylko pozornie. Zasada dialektyki heglowskiej, na jakiej bazuje międzynarodowe żydostwo w drodze do ustanowienia rządu światowego, zakłada że suma przeciwieństw tworzy nową jakość. Jaką rolę ma odegrać w tej syntezie masoński reżim mułłów w Iranie można zaobserwować na podstawie analizy wielu dziedzin i faktów:

Projekt masoński irańskiego reżimu

Masoński Iran

Reżim mułłów NWO w Iranie

Dodajmy, że największa diaspora żydów na Bliskim Wschodzie mieszka w Iranie.

imagesCAKR0CQ1

Kwatera główna lotnictwa irańskiego. Google Earth znajduje heksagram na irańskim budynku.

http://www.youtube.com/watch?v=3QoDI4Hfntk

Oto poczet niektórych towarzyszy kielni i cyrkla, jacy pełnili lub pełnią najważniejsze funkcje w państwie, jakie rzekomo ma być ostoją oporu wobec żydowskiego NWO.

 1

Seyed Mohsen Nourbakhsh (18.05.1948 – 23.03.2003 r.) (perski: سید محسن نوربخش) był irańskim ekonomistą, najbardziej znanym jako gubernator Banku Centralnego Iranu i ministrem gospodarki i finansów z Iranu.

 2

Ali Ardashir Larijani (perski: علی اردشیر آملی لاریجانی), (ur. 03.06.1958), irański filozof, polityk i obecny przewodniczący parlamentu Iranu. Larijani był Sekretarzem Najwyższej Rady Bezpieczeństwa Narodowego od 15 sierpnia 2005 r. do 20 października 2007 r. Został powołany na to stanowisko przez prezydenta Mahmuda Ahmadineżada, zastępując Hassana Rouhaniego.

3

 Ali Shariati (perski: علی شريعتی,), był irańskim rewolucjonistą i socjologiem, który koncentrował się na socjologii religii. Uważany jest za jednego z najbardziej wpływowych intelektualistów irańskich XX wieku i został nazwany „ideologiem rewolucji irańskiej”. Zginął w 1977 r.

4

Saeid Imami lub Ghavami, krypto-żyd. Saeed Emami (perski: سعید امامی; né Saeed Eslami znany również jako Mojtaba Ghavami, 1959 – 1999), był irańskim wiceministrem wywiadu w okresie kierownictwa Ali Fallahian oraz oficerem wywiadu podczas kierownictwa Ghorbanali Dorri-Najafabadi. Islamski rząd oskarżył go o zorganizowanie niezależnej akcji dokonania wielu zabójstw dysydentów (akcja znana jako „łańcuch mordów”), krótko potem przypuszczalnie popełnił samobójstwo.

5

Khalid Mashal. Przywódca biura politycznego Hamasu (islamskiej organizacji oporu). Khalid Mashal często odwiedza Teheran, informuje ISNA.

6

Seyed Kamal Kharazi (perski: کمال خرازی, ur. 01.12.1944 r.), irański polityk i dyplomata, który był ministrem spraw zagranicznych od 20 sierpnia 1997 r. do 24 sierpnia 2005 r, mianowany przez prezydenta Mohammada Chatami. Został zastąpiony przez Manouchehra Mottaki’ego, którego wyznaczył następny prezydent, Mahmud Ahmadineżad.

7

Ebrahim Yazdi (ابراهیم یزدی ur. 04 kwietnia 1931), irański polityk i dyplomata, który służył jako wicepremier i minister spraw zagranicznych w tymczasowym rządzie Mehdi Bazargana, aż do rezygnacji w listopadzie 1979 roku w proteście wobec kryzysu zakładników w Iranie. Od 1995 do 2011 roku stał na czele Ruchu Wolności Iranu, który jest uważany za „partię nielegalna”, potencjalnie terrorystyczną przez różne ugrupowania w irańskim rządzie.

8

Hoseinian, ukryty żyd. Hojatoleslam Ruhollah Hosseinian (perski: روح الله حسینیان, ur. w 1955 r., w Shiraz), irański polityk, pryncypalista. Służył w irańskim ministerstwie wywiadu i bezpieczeństwa narodowego (VEVAK) jako zastępca Ali Fallahiana, a w kwietniu 2007 r. został mianowany przez prezydenta Ahmadineżada, doradcą ds bezpieczeństwa przy prezydencie.

Asgar

Ghazi Asgar, irański minister spraw zagranicznych.

10

„Rzeźnik”, żydowski morderca 50 tysięcy irańskich dysydentów.

11

Davoud Ahmadineżad (ur. 13 marca 1950 r. w Aradan), irański polityk i starszy brat byłego prezydenta, Mahmuda Ahmadineżada. Po wyborze brata na prezydenta w 2005 roku, został powołany na szefa prezydenckiej komisji inspekcyjnej. Podał się do dymisji, a później ogłosił, że ma trudności z porozumieniem się z bratem, prezydentem.

12

Gholam Ali Haddad-Adel (غلامعلی حداد عادل, ur. 9 maja 1945 r.), irański filozof, polityk, były przewodniczący parlamentu. On jest pierwszym nie-duchownym na tym stanowisku od chwili wybuchu irańskiej rewolucji z 1979 roku. Był jednym z kandydatów w wyborach prezydenckich w 2013 r., ale wycofał się na cztery dni przed wyborami. Uchodzi za człowieka grupy „neo-pryncypalistów” na irańskiej scenie politycznej.

Kolekcja krypto-żydowskich mułłów

13

http://s248.photobucket.com/user/kaveh0dk/library/Irans%20Masons%20annd%20Hidden%20Jews?sort=3&page=1 (irańscy masoni i krypto-żydzi)

A

Masoński znak irańskiego mułły podczas transmisji tv

Kasta szyickich mułłów w Iranie to przeszkolona przez lichwokrację agentura żydów, krypto-żydów i masonów. To jeden z powodów, aby postrzegać Iran jako ważne ogniwo żydowskiego NWO, a cały teatr ze „strategią napięcia” jako część dialektyki. To dlatego Iran nie został do tej pory zaatakowany i prawdopodobnie zaatakowany nie będzie.

Żydo-masoneria kontroluje obie strony konfliktu. Prezydent Ahmadineżad należał do globalnej elity i jego następca na pewno też. Globalna kabała rozgrywająca plan NWO przypisała Iranowi określoną rolę w tym planie i irańscy masoni realizują wyłącznie otrzymane polecenia.

Tzw. konflikt między Zachodem a Iranem to scenariusz zgodny z zasadami dialektyki heglowskiej. New World Order już rządzi światem.

http://www.cuttingedge.org/News/n2318.cfm

SH

Zobacz także:

Czego boją się żydzi, gdy mówią o Iranie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.