Strona główna > Bez kategorii > Towarzysze i Towarzyszki Polskiej Zjednoczonej Partii przeciw Okrągłostołowej. Marginesie Robotniczy i Inteligencki Polski, Europy, Świata

Towarzysze i Towarzyszki Polskiej Zjednoczonej Partii przeciw Okrągłostołowej. Marginesie Robotniczy i Inteligencki Polski, Europy, Świata

Źródło: http://polacy.eu.org

Zenon Jaszczuk

Donald Tusk. W tle "druga Irlandia".

Bezrobotni, bezdomni, matki i ojcowie upadających rodzin, głodnych dzieci, umierających bliskich z powodu reformy służby zdrowia. Włóczędzy światowi za chlebem – chociaż  zapijcie się na …….. , jeśli nie potraficie obronić własnych rodzin, własnych zakładów pracy, własnych domów, własnej Ojczyzny.

Zróbcie coś!!! Cokolwiek!!! Ja wiem, że milczenie jest złotem. Tylko po co nieboszczykom złoto?!!

Już nawet zły się denerwuje z waszej nieudolności. Już wał ensa zabrania wychodzić wam na ulice. Myślicie, że w ciszy przetrzymacie własną śmierć wam zaplanowaną. Myślicie, że jak będziecie cicho siedzieć to po was nie przyjdą. Biedota żydowska też tak myślała. Po co bogaczom łachmaniarze. Myślicie, że pozwolą wam psuć ich „bogaty” krajobraz. „Spieprzaj dziadu” – mówi wam to coś. Zapytajcie starych rodziców jak to było przed wojną. Kto na chodnikach, komu ustępować musiał miejsca. W czasie IIwś była oczywiście zmiana. II wś jednak niczego nie nauczyła tych „panów” – znów jest spieprzaj dziadu. Spieprzaj dziadu z flagą Polską bo ci kości panowie połamią.

Jesteśmy wszyscy 'członkami” , „towarzyszami” niedoli, niewoli. Zjednoczcie się a będziecie największą partią współczesnego świata. Ja proponuję wstępną nazwę – Polska Zjednoczona Partia przeciw Okrągłostołowa marginesu Robotniczego i Inteligenckiego Polski, Europy, Świata. Bo takiego dziadostwa to świat w Polsce jeszcze nie widział.

Może weźcie przykład z KPP (Komunistyczna Partia Polski) potem przekształconą w PZPR. Jak nie wiecie co zrobić, jak nie wiecie jak ci towarzysze doszli do władzy w Polsce. To może ich zapytajcie, może poczytajcie historię najnowszą. Oni powinni wam wytłumaczyć, oni są jeszcze wszędzie. Niech wam opowiedzą jak z dziadów porobili się panami.

Oni jako element obcy w Polsce mieli o wiele trudniej „robić karierę” po wyeliminowaniu Polaków z życia. Wy jesteście we własnym domu-Ojczyżnie.

Może czas się zamienić rolami. Niech 'panowie” powrócą do dziadowskich korzeni, a dziady przez nich zrobione powrócą na  gospodarzy we własnym domu.

A może jeszcze czekacie na igrzyska piłki kopanej. Właśnie czytam, że możecie już nie doczekać. Bo oto mosad już „wie”, że powiedzmy wyleci w powietrze stadion narodowy. Ile tam ludzi będzie, bo się tym nie interesuję. Pięćdziesiąt czy sto tysięcy wyleci z dymem prosto do nieba. Tak, tak to wy wylecicie z własnymi żonami , dziećmi, wnukami. Wiem, wiem . Według was to jest nie możliwe. Myślę, że nie zdążycie się zdziwić.

Panowie świata szukają pretekstu do ataku na Iran – rząd światowy tuż, tuż. Oni z takiej perspektywy nie zrezygnują na 100%. Jeśli wysadzą stadion czy coś innego? To kto będzie sprawcą medialnym? Tak, tak Irańscy pastuchowie kóz. Tak samo jak wysadzone wieżowce w Ameryce były potrzebne do ataku na Irak i Afganistan. Że co? Że tylu ludzi nie wysadzą?!! :-))). Nu, ja nie myślę, że to dla nich za dużo.

Może zakopcie się w piwnicach i już nie wychodźcie na ulice. Znajdą was, jak znaleźli waszych ojców , matki ,dziadków i babcie.

Musicie pamiętać, że jesteście faszystami. Że co, że to nie prawda? A kogo to obchodzi. Liczy sie otumaniona opinia Zachodu przez żydostwo i niemcy. Potwierdzona przez waszego prezydenta o pseudonimie Kwaśniewski w Jedwabnem. Przemilczana prawda, czyli potwierdzone kłamstwo przez całą piątą kolumnę zarządzającą Polską. Czyli przez wszystkie tzw partie pookrągłostołowe oraz resorty przez nich zarządzane.  Nikt z nich nie upomniał się o prawdę, o dobro imienia Polaków i Polski.

Za to jeszcze wezmą odszkodowanie. Nie żadne tam 65 mld$. Wezmą całą Polskę. Nie wiem czy to widzicie – zezwolenie polityczne świata jest „wydane”.

Chyba nie udał mi się tym razem humor. Jednak musiałem ten tekst wstawić w ten dział. Zawsze to jakiś immunitet…….

Pozdrawiam państwa

Znalazłem ten tekst po opublikowaniu mojego art. Myślę, że warto podać link – SYTUACJA W ROSJI: PUŁKOWNIK KWACZKOW Z WIĘZIENIA ODPOWIADA ROSJANOM –

Łubianaja Olga Alieksandrowna (Rosjanka): Co ja mam robić, prosta kobieta rosyjska w wieku 42 lat? Jestem gotowa kopać okopy i wydobywać torf, tak jak moje babcie podczas wojny wezmę automat, tak jak moi dziadkowie poniosę wszystkie trudy i życie oddam ale przecież tam był wróg widzialny! Co robić? Przecież cały kraj sprzedali! Nasze babcie grzebią na śmietniskach a młodzież? Przerażenie ogarnia!!!

Kraj rozpity a na naszym podwórku można kręcić film pt. „Jak nie wolno żyć”. Całkowity upadek!!! Ile jeszcze można czekać? –

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/04/23/sytuacja-w-rosji-pulkownik-kwaczkow-z-wiezienia-odpowiada-rosjanom/#more-21412

Pozdrawiam raz jeszcze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.