Strona główna > Zdrowie > Tortury medyczne noworodków – to musi się skończyć!!!

Tortury medyczne noworodków – to musi się skończyć!!!

W zamieszczonym poniżej video zobaczycie nowonarodzone dziecko systematycznie torturowane i trute neurologicznie przez system medyczny. Rodzice dziecka popierają i pozwalają na to. Dziecko jest siłą przytrzymywane. On/ona WRZESZCZY nie tylko z powodu terroru i bólu fizycznego, ale też ekstremalnego cierpienia neurologicznego jakie on/ona doświadcza jako skutek trujących szczepionek wchodzących do jej/jego ciałka. Te trucizny zakłócą każdy aspekt funkcjonowania dziecka, a w wielu przypadkach spowodują nieodwracalną szkodę. Dziecku brakuje tlenu, co widać po sinych stopkach. On/ona nie dostaje żadnej MIŁOŚCI.

Trucizna, piekąca maź umieszczana jest w oczach dziecka pod postacią robienia czegoś pożytecznego (rzekomo w celu zapobiegania infekcji wenerycznej). Prawdę mówiąc, maść piecze oczy dziecka, powodując ból. Zniekształca on również wizję dziecka, powodując dezorientację i niezdolność dziecka do nawiązania kontaktu wzrokowego z rodzicami. Brak kontaktu wzrokowego spowoduje brak oksytocyny i przeszkodzi w nawiązaniu więzi rodzic /dziecko.

Neurobiologia miłości, która ma uaktywnić się po urodzeniu, zostanie zablokowana. Co więcej, czapka na głowie dziecka zablokuje także neurobiologię miłości i zapobiegnie wypływ korzystnych chemikaliów i hormonów, które powodują więzi między rodzicami i dziećmi. Jeśli rodzice nie mogą czuć swojego dziecka (z powodu czapek i pieluszek) i nie mogą wyczuć feromonów wychodzących z głowy dziecka, rodzice nie będą mogli zidentyfikować dziecka jako własnego, i neurobiologia miłości jest skutecznie blokowana. Skutkiem tego jest zakłócona więź i dziecko z uszkodzonymi miejscami receptora oksytocyny (tj. uszkodzenie mózgu). Przeczytaj moją książkę „Trauma narodzenia i ciemna strona nowoczesnej medycyny” / Birth Trauma and the Dark Side of Modern Medicine.

Każdy aspekt tego so system  medyczny robi naszym dzieciom jest zły. Wszystko co robią jest szkodliwe. Każdy dotyk tych obłąkanych ludzi powodują ból i cierpienie dla dziecka. Powtarzam, rodzice na to pozwalają.

Boże, pomóż dzieciom Ziemi, bo większość rodziców nie nadaje się na rodziców i do ochro-ny własnych dzieci. Prawdę mówiąc większość rodziców to zombie, sami uczestniczą w ataku na swoje dzieci. To one są łatwą zdobyczą dla lucyferycznych psychopatów chcących rządzić światem.

Nadszedł czas by się obudzić. To musi się skończyć.

Źródło video:

https://www.facebook.com/gregwyatte/videos/vb.1607784521/10213326701634530/?type=2&video_source=user_video_tab

http://crazzfiles.com/medical-assault-in-all-its-ugliness/

https://birthofanewearth.blogspot.com/2018/01/the-medical-torture-of-newborn-infants.html

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *