Strona główna > Świat > Tony Blair: Wielka Brytania musi dołączyć do armii UE by odeprzeć „retrospektywnych” eurosceptyków

Tony Blair: Wielka Brytania musi dołączyć do armii UE by odeprzeć „retrospektywnych” eurosceptyków

Wielka Brytania powinna być częścią proponowanej armii UE i pozostać w unii mimo wysiłków„retrospektywnych” eurosceptyków do wycofania się z Unii, twierdzi kontrowersyjny były premier Tony Blair.

a5

Pisząc dla Newsweeka Blair powiedział, że w obronności nigdy nie istniała silniejsza potrzeba jedności europejskiej i UE musi się silniej powiązać ignorując tych, którzy „cały czas patrzą wstecz, aby rozerwać unię na kawałki.”

G. Celente: Efektem krachu ekonomicznego będzie wojna:

Blair powiedział, że wzrost znaczenia Chin i Indii jako głównych światowych potęg oznacza przesunięcie balansu globalnej siły. Twierdzi, że jeśli Brytania chce pozostać istotną to musi się związać z Europą.

Powiedział, że mniejsze kraje, które mają populację poniżej 100 mln byłyby rozsądne gdyby polegały na własnych „relacjach geograficznych”, aby wyprzedzić fakty i że dużą tego częścią są siły obronne Europy.

Link do oryginalnego artykułu: http://www.prisonplanet.com/tony-blair-britain-must-join-eu-army-fend-off-backward-looking-euroskeptics.html

(przypis prisonplanet.pl
Jest to plan promowany od długiego czasu przez Javiera Solane, który zajmuje się rozszerzaniem globalizacji i zarządzaniem wynikłymi z niej konfliktami, który jest zaangażowany od lat wraz ze Zbigniewem Brzezińskim w proces destabilizacji Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu. W 2014 roku zaproponował on rozszerzenie systemu bezpieczeństwa europejskiego na globalny kontekst. Ni mniej ni więcej chce aby Europa zaangażowała się w rozwiązywanie/tworzenie konfliktów na podobnej zasadzie jak to obecnie robi USA, oczywiście obarczając kosztami populację europy. Armia Europy zatem nie będzie tylko systemem bezpieczeństwa Europy ale systemem do ataków na zewnętrzne terytoria na całym globie oraz do ataków na niepodporządkowujące się regiony Europy.

Data publikacji: 16.01.2016

Za: http://www.prisonplanet.pl/polityka/tony_blair_wielka,p1678529771

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *