Strona główna > Polska > Tomasz J. Kostyła: Kolejny holokaust Polaków

Tomasz J. Kostyła: Kolejny holokaust Polaków

Powoli nadciąga kolejny holokaust Polaków. Coraz bardziej staje się jasne, czemu służy nadęty kult Żołnierzy Wyklętych, wykraczający poza badania historyczne i skutecznie omijający ściganie sprawców zbrodni na tychże Żołnierzach. Oprawcy żyją sobie bezpiecznie obok ofiar, a młode pokolenie – ostatnie pokolenie demograficznego wyżu, które jeszcze do końca nie wkroczyło w dorosłe życie, ma do odegrania swoją krwawą rolę w światowym spektaklu.

Warszawa, 01.07.2012. Kibice w Strefie Kibica w Warszawie, przed meczem fina?owym pi?karskich mistrzostwa Europy: Hiszpania - W?ochy, 1 bm. (gj) PAP/Andrzej Hrechorowicz

Zamiast wprowadzić powszechne prawo do broni, tworzy się zastępy kamikadze, wskazując urojonego wroga. Problem w tym, że współczesny teatr wojny, to nie wojna leśnych ludzi z Einsatzkommando lub z NKWD. Chyba celowo już nie mówi się o modernizacji polskiej armii, za to ochoczo chce się uzbroić dzieci i posłać je na barykady, jak w Powstaniu Warszawskim. 

Gdyby to chociaż była śmierć za Polskę, za Najjaśniejszą Rzeczpospolitą, za Lwów, Wilno czy Polesie. Ale gdzie tam. Będziemy ginąć za kliki, układy, niemieckie fabryki, za banki w obcych rękach, za nienaruszalność ZUS-u i ciągłość rat kredytowych. Padniemy na bruku, ułożonym z unijnych dotacji i zakopią nas w ziemi, której dzierżawa wieczysta się kończy, a nowy bauer zmiecie mogiłę amerykańskim buldożerem. Aby zaś walka szła gładko do samego końca, to do boju będą nas zagrzewać „narodowcy” w rozgłośniach, umieszczonych bezpiecznie na Wschodnim Wybrzeżu USA. Walczcie! Idźcie pod prąd! Marines już są w drodze, SAS niebawem wyląduje – tak codziennie po kilka godzin.

Żeby jeszcze wróg nie miał wątpliwości, jaka armia mu rośnie, to stopień tajności tego przedsięwzięcia jest bardzo ambitny. Wystarczy przewertować internet. Niemal każdego domniemanego partyzanta można od razu zidentyfikować i określić jego preferencje. Skoro lewactwo nie ma z tym problemu, to czy GRU, Mossad, BND, CIA etc. połamie sobie zęby na dyslokacji naszej przyszłej armii oraz ich rodzin?

Ktoś, coś wspominał o wojnie partyzanckiej. Jacy to w niej jesteśmy dobrzy. Nie zaprzeczam. Walczyliśmy w niej od 1939 roku do 1963. I nadal jesteśmy w niewoli. Nadal nas to niczego nie uczy?

Żołnierze Wyklęci nie mieli wyboru. Musieli walczyć, nie było innej opcji. Natomiast nasze pokolenie ten wybór już ma. Nie musi dać się omamiać wrogom naszej demografii. Nawet jeśli obecna władza rozdaje ordery i organizuje seanse kinowe.

Tomasz J. Kostyła

Źródło: http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2016/03/tomasz-j-kostya-kolejny-holokaust.html?spref=fb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.