Strona główna > Polska > Tomasz J. Kostyła: Bezkarność sodomitów i wyroki dla obrońców Dekalogu

Tomasz J. Kostyła: Bezkarność sodomitów i wyroki dla obrońców Dekalogu

Dlaczego się dziwicie, że „katolicko- patriotyczne” rządy „prawicowego” PiSu prześladują obrońców Życia i normalności, a pobłażają bolszewii LGBT? Przecież to jest cena jaką władza warszawska musi płacić za judeoanglosaski protektorat. To nie tylko kupowanie wojskowego sprzętu za każda cenę, to również wytyczne rewolucyjne, które pozwalają na tzw. „kompromis aborcyjny” i na obecność wszelkich zboczeńców na ulicach i na uczelniach.
Bezkarność sodomitów i wyroki dla obrońców Dekalogu. Pacyfikacja patriotów i dotacje unijne dla marksistów. To wyrosło na etosie TW Bolka, JPII, IIIRP, smoleńskich miesiączkach, amerykańskich obietnicach.

Nie ma co liczyć na zmianę przy tym układzie sił. Pozbądźmy się złudzeń, że coś się samo zrobi za pomocą kartki wyborczej, czy internetowego biadolenia. Dalsze umocowanie się PO- PiSu wraz z lewackimi satelitami uczyni z nas nieszkodliwych marzycieli, bo nawet jeśli jakakolwiek siła narodowa osiągnie sukces wyborczy, to musi minąć kilka lat, zanim owi wybrańcy narodu zaspokoją swoje socjalne potrzeby i zaczną dostrzegać zwykłych ludzi na ulicach, marzących o podniesieniu kwoty wolnej od podatku.
Za: facebook.com
Za: http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2019/10/tomasz-j-kostya-bezkarnosc-sodomitow-i.html
1.10.2019

One thought on “Tomasz J. Kostyła: Bezkarność sodomitów i wyroki dla obrońców Dekalogu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.