Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Tomasz Gryguć „Pan Nikt” o PiSowskich Szabes Gojach i „karmieniu Żyda”

Tomasz Gryguć „Pan Nikt” o PiSowskich Szabes Gojach i „karmieniu Żyda”


Tomasz Gryguć „Pan Nikt” przedstawia informacje, które ukrywają przed obywatelami Polin media, zarówno te prorządowe jak i antyrządowe starając się ukryć fakt, że rządzący Krajem Nadwiślańskim wypełniają dyrektywy mocodawców z Londynu i Waszyngtonu oraz żydowskich i masońskich organizacji.

 

Wszystkie „polskie” ministerstrwa rozdają pieniądze żydowskim organizacjom aby rządzący mogli utrzymać się u władzy. Podpisana przez Trumpa ustawa 447 jest tylko początkiem na drodze do ograbienia Polaków z wypacowanego przez naszych przodków majątku.

 

Czym jest akcja „Nie karm Żyda” dowiemy się w poniższym materiale wideo z „Pan Nikt”.

 


3 thoughts on “Tomasz Gryguć „Pan Nikt” o PiSowskich Szabes Gojach i „karmieniu Żyda”

 1. ale Polactwo nie ma czasu na sluchanie pana Grygucia bo jest bardzo zajete robieniem kasy, ktora im potem Zydzi i tak odbiora.
  Lub ogladaniem ” M jak milosc” lub innego filmu bardzo ‚naukowego’.

 2. Niech Polacy sie nadal boja. Niech siedza cicho jak te myszy pod miolta i uwazaja aby sie nie wychylac. Niech licza ,ze to inni, Pan Gruguc, Pan Braun, Pan Jablonowski, etc , maja nadstawiac za nich swe karki i glowy, a oni sobie tak cichutko jakos przezimuja.
  Grunt to sie nie wychylac . Niech inni sie wychylaja i ryzykuja.

 3. Lektura uzasadniająca tezę,że jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA:
  NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Michael Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *