Strona główna > Bez kategorii > Tolerancyjna Europa. Ofiary pedofilów płacą im odszkodowania

Tolerancyjna Europa. Ofiary pedofilów płacą im odszkodowania

Źródło: http://3rm.info/29908-tolerantnaya-evropa-zhertvy-pedofilov-vyplachivayut-im-kompensacii.html

Data publikacji: 1.11.2012

Tłum.RX

Norweski sąd zasądził zgwałconej ośmioletniej dziewczynce zapłatę jej gwałcicielowi odszkodowania w wysokości 300 tysięcy rubli (30 tysięcy zł). Informuje o tym serwis prasowy międzynarodowego ruchu „Russkije matieri” (Rosyjskie matki), powołując się na największą gazetę norweską „Aftenposten”. 63-letni mężczyzna był skazany na 5 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa o charakterze seksualnym w stosunku do 8-letniej dziewczynki ale został uniewinniony ze stawianych mu zarzutów po wniesieniu apelacji.

Dziewczynka, która doświadczyła gwałtu, znajduje się obecnie w szpitalu po przejściu operacji. Jej adwokat i ojczym są w rozpaczy z powodu decyzji sądu o odszkodowaniu i jego wysokości.

„Zostaliśmy z uczuciem, że lepiej nie zwracać się do sądu w takich wypadkach jak ten”- powiedział dziennikarzom ojczym dziewczynki.

Ostatnie wiadomości z Norwegii dowodzą o moralnej zgniliźnie i chorobie psychicznej norweskiego społeczeństwa. Przypomnijmy, że niedawno w mieście Bergen miała miejsce dziecięca „parada sodomicka” w której sodomici wykorzystali dzieci do propagowania swoich zboczeń.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.