Strona główna > Polska > To nie my, to Żydzi i ubecy

To nie my, to Żydzi i ubecy

Polacy są narodem wspaniałym – mądrym, walecznym, wierzącym w Boga. Kto by miał w tym względzie jakieś wątpliwości, jest Żydem, ubekiem i w ogólności nikczemnym łajdakiem. A przynajmniej paskudnym defetystą.

a

Większość Polaków zupełnie nie zna podstaw swej wiary, nie rozumie o co w ogóle chodzi z tym „Zbawieniem”, co to jest Trójca Święta i ile właściwie jest tych Przykazań. Łyka bez zastanowienia brednie serwowane przez Bergoglio. … Ale to przecież nie mogą być prawdziwi Polacy, to na pewno jacyś frankiści czy inni przebierańcy.

Polacy nienawidzą Rosji, pogardzają Rosjanami i oczekują lada chwila najazdu na nasz kraj. Mają ku temu podstawy: napaść Rosji na Gruzję, krwawe odbicie odwiecznie ukraińskiego Krymu (tysiące ofiar, o których się nie mówi), brutalne podbicie Czeczenii, nieustanne wkraczanie wojsk rosyjskich na ukochaną Ukrainę, czy – ostatnio – napaść na syryjską umiarkowaną opozycję. To są fakty…  ale zaraz, zaraz, to przecież nie Polacy, tylko tacy robiący za Polaków. Prawdziwi Polacy pragną wszak dobrosąsiedzkich stosunków z Rosją!

Polacy kochają Amerykę. Do tego stopnia, że gdy wojska amerykańskie rozpoczęły okupację naszej ziemi, posrali się ze szczęścia i do tej pory nie mogą sobie doprać kalesonów… no nie, znowu mi się coś popieprzyło. To nie Polacy, to przecież Żydzi. Dla prawdziwego Polaka obecność obcej armii w granicach państwa (w dodatku wyłączonej spod polskiego prawa) – to hańba i dowód na zniewolenie.

Polacy popierali każdą bandycką napaść USA na suwerenne kraje. Rozwalenie Jugosławii (przy wybitnym współudziale naszych innych przyjaciół, Niemców), bombardowania bezbronnej Serbii, zniszczenie Iraku, zniszczenie Libii… Święcie wierzyli w czystki etniczne na pokojowych muzułmanach w Bośni. Popierali powstanie państwa „Kosowo”… ech, to przecież nie byli Polacy, to jakieś pseudopolactwo, żydokomuna i masoneria!

Polacy widzą w Korei Północnej zagrożenie dla świata, choć kraj ten na nikogo nie napadł i chce tylko jednego – aby dać mu święty spokój i nie pouczać, co dla niego dobre. Ale czy to aby Polacy? Chyba nie. To znowu jacyś przebierańcy, podszywający się pod Polaków.

Dopiero co odbył się Marsz Niepodległości. Zależnie od tego, kto liczył, brało w nim udział 60 do 120 tysięcy osób. Patriotów.

Wśród tych kilkudziesięciu tysięcy nie znalazł się ani jeden człowiek protestujący przeciwko bezprawnemu i bezpodstawnemu trzymaniu Mateusza Piskorskiego w areszcie. Ani jeden transparent „Uwolnić Piskorskiego!”…

Wniosek może być tylko jeden: w Marszu Niepodległości nie brał udziału ani jeden Polak. Sami Żydzi, ubecy, masoneria i agenci obcych wywiadów.

Gajowy Marucha

Za: https://marucha.wordpress.com/2017/11/13/to-nie-my-to-zydzi-i-ubecy/#more-67435

Data publikacji: 13.11.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *