Strona główna > NWO > „To my jesteśmy terrorystami!” – Paul Craig Roberts

„To my jesteśmy terrorystami!” – Paul Craig Roberts

Musimy się zapytać: Kim są prawdziwi terroryści?

Te dwa odrębne artykuły autorstwa wybitnego analityka politycznego Paula Craiga Robertsa są najnowszą aktualizacją o paryskich atakach. Zostały lekko skrócone i połączone w jeden 2-częściowy artykuł.

Grafika, nagłówki i komentarze Lashy Darkmoon

Część 1: To my jesteśmy terrorystami

a

Na zachodni świat rozpuszczono terroryzm, i to jest terroryzm zachodnich rządów przeciwko zachodnim narodom” – Paul Craig Roberts

Paryskie ataki rozgrywane są tak jak oczekiwałem. Francuski rząd atakuje francuskie wolności obywatelskie legislacją podobną do US PATRIOT Act.

Czytelnicy we Francji poinformowali mnie, że 84% francuskiego narodu, jak mówi badanie, zgadza się na inwigilację siebie, tak długo jak to zapewni im bezpieczeństwo. To oznacza, że tylko 16% narodu nie ma obumarłego mózgu.

a

Inny czytelnik donosi mi, że stacja TV odczytała list pozostawiony przez jednego z rzekomych zamachowców ISIL, list napisany perfekcyjnie po angielsku. Naprawdę! Naprawdę! Ci ze swoimi tajnymi programami wiedzą jak głupie są zachodnie narody, zbiorowe wariactwo.

Francuscy i amerykańscy politycy żądają by skorzystać z Art. 5 NATO i wprowadzić jego wojska do Syrii. To jest ważne nie po to by walczyć z ISIL, co robią Rosjanie, ale by obalić Assada pod pretekstem zwalczania ISIL, szalona polityka która może wywołać konflikt z Rosją.

Alternatywnie, żeby uniknąć konfliktu z Rosją, Waszyngton może wykorzystać nadzieję rosyjskiego rządu, że paryski atak pokaże zachodowi, że Putin miał rację w tym, że zachód powinien dołączyć do Rosji w walce z ISIL. Kiedy już ustanowi się koalicję NATO-Rosja, za czym opowiada się francuski premier Manuel Valls, Putin stanie się więźniem [wspólnikiem?] zachodu w obaleniu Assada.

Żeby zagwarantować by nikt nie dostawał informacji o prawdziwych faktach z anglojęzycznych rosyjskich mediów takich jak RT i Sputnik, Senat zorganizował przesłuchania o zagranicznej propagandzie. Kenneth Weinstein, członek Zarządu Gubernatorów US Broadcasting, czyli cenzorów, powiedział senatorom, że RT, Sputnik i inne prawdomówne źródła informacji są „dobrze finansowanymi placówkami państwowej propagandy”.

Inaczej mówiąc, wierz tylko w to co czytasz / oglądasz w kontrolowanych przez Waszyngton mediach propagandowych takich jak New York Times, Washington Post, Fox News, CNN, BBC, NPR itp.

Skutek paryskiego ataku jest taki jak skutek tzw. zamachu na Bostońskim Maratonie. Pięćdziesięciu uzbrojonych policjantów zaatakowało i zamordowało dwie osoby. Zamordowana kobieta jest opisana nawet przez RT jako „kobieta-zamachowiec-samobójca”. Jeśli zamordowana kobieta jest zamachowcem-samobójcą, to w jaki sposób ona wciąż żyje, by być zamordowaną przez policję? Nawet „rosyjski organ propagandowy” RT pyta, dlaczego 50 ciężko uzbrojonych policjantów nie mogło schwytać dwu osób żywych i musiało je zabić!

https://www.rt.com/news/322507-gunfire-paris-night-police/
https://www.rt.com/news/322507-gunfire-paris-night-police/

Wielu czytelników przysłało mi informacje wskazujące na to, że o paryskim ataku pisały Wikipedia i Twitter dzień wcześniej, zanim się wydarzył. Nie wiem co o tym myśleć. Pamiętam, że BBC doniosła o zawaleniu się budynku 7 WTC zanim się zawalił. Reporter BBC faktycznie stoi przed jeszcze stojącym budynkiem WTC7 kiedy mówi o jego zawaleniu się. Innymi słowy, zdarzają się błędy organizacyjne. Ale rzadko zauważa je wyprana z mózgów publiczność.

Liczba ofiar paryskiego ataku terrorystycznego zwiększa się do co najmniej 120, 270 rannych
Liczba ofiar paryskiego ataku terrorystycznego zwiększa się do co najmniej 120,
270 rannych

 http://bosniapress.info/index.php/news-in-english-articles/2459-paris-attack-reported-on-

Pytanie które samo się nasuwa to w jakim stopniu jest to paryski atak fałszywej flagi. Dlaczego nie widzimy dużej liczby zabitych i rannych. Wydaje się, że mamy aktorów kryzysowych bez żadnych obrażeń.

Co my tu mamy? http://winteractionables.com/?p=27146
Co my tu mamy?
http://winteractionables.com/?p=27146

Gdzie są filmy naocznych świadków?

Świadkowie w imieniu oficjalnej historii, wydaje się, spełnili tę samą funkcję przy innych okazjach. Będąc na szczycie władzy, dziennikarstwa i nauki przez całe życie, jest dla mnie jasne, że jest wiele złego w przekazywanych ludziom wyjaśnieniach. Ale większości ludzi na zachodzie dokładnie wyprano mózgi, by uwierzyli, że ktoś kto wątpi w oficjalne wyjaśnienia jest „teoretykiem spiskowym”.

Inaczej mówiąc, tylko rządy i ich medialne presstytutki mówią prawdę.

To bardzo ułatwia rządom w ich tajnych programach ochronę tych programów przed faktami. Kto uwierzyłby mi, kiedy alternatywą jest wierzenie Fox News, CNN, the BBC, NPR, Dubya, Obama, Wolfowitz, Hollande, Merkel, Cameron, Weekly Standard?

Jeśli rząd Putina i naród chiński są tak desperacko zdecydowani by stać się częścią „wspaniałego zachodu”, że zaakceptują fałszywą rzeczywistość, to świat jest stracony.

Skoro to zależy od zachodnich polityków, to świat na pewno jest stracony. Dla większości mężczyzn i kobiet oni są podżegaczami wojennymi. Reakcja na atak fałszywej flagi / oszustwo jest bezmyślna. Moroni deklarują, że zachód jest atakowany dlatego, że pozwala na edukację kobiet. Zachód jest atakowany z powodu „francuskich wartości i francuskiego sposobu życia, bo my tańczymy” – jak mówi francuski minister spraw zagranicznych Laurent Fabius. (Zob. komentarz 1 poniżej).

Inaczej mówiąc, nonsens który działał dla idioty prezydenta USA George’a W Busha, działa dla Francuzów. Widocznie atakuje się nas „bo jesteśmy dobrzy„.

Pomysł, że my dobrzy ludzie tu na zachodzie w ogóle moglibyśmy zostać zaatakowani bo przez 100 lat grabiliśmy i okradaliśmy Bliski Wschód, a potem dalej grabiliśmy przez 14 lat wojskową destrukcję 700 lat, produkując miliony zgonów i wysiedlonych ludzi – to przekracza wyobraźnię większości nas – „dobrych ludzi”.

Dziwne, że nie ma całą dobę PRAWDZIWYCH ATAKÓW TERRORYSTYCZNYCH na kraje zachodnie! – na co na pewno zasługują.

Will The Matrix Prevail? — Paul Craig Roberts

Komentarz 1 Lashy Darkmoon

Paul Craig Roberts próbuje tu wykazać bankructwo intelektualne naszych przywódców. Ten cytat z ostatniego artykułu Philipa Giraldi, podkreślający niski poziom debaty jaki teraz przeważa wśród większości polityków jest dobrym tego przykładem. Tutaj amerykański senator Marco Rubio sięga głębi morońskiej głupoty:

„Uważam, że świat jest silniejszy i lepszy kiedy Stany Zjednoczone są najsilniejszą potęga militarną na świecie… Nigdy nie spotkałem Wladimira Putina, ale wystarczająco dużo wiem o nim by wiedzieć, że jest gangsterem. Zasadniczo jest on postacią ze zorganizowanej przestępczości który rządzi krajem, kontroluje $2-trylionową gospodarką. I on wykorzystuje ją by szybko budować swoją armię pomimo że jego gospodarka jest katastrofą. On rozumie tylko siłę geopolityczną. I za każdym razem kiedy działał gdziekolwiek na świecie, czy w Ukrainie albo wcześniej w Gruzji, albo teraz na Bliskim Wschodzie, to dlatego że wierzy w słabość… nasi sojusznicy w regionie nam nie ufają.

Na litość boską, jest tylko jedna proamerykańska demokracja wolnej przedsiębiorczości na Bliskim Wschodzie. Jest nią państwo Izrael. I mamy prezydenta który traktuje premiera Izraela z mniejszym szacunkiem niż ayatollaha w Iranie.

Wszystkie te radykalne grupy terrorystyczne… przychodzą do nas. Oni werbują Amerykanów wykorzystując media społecznościowe. I oni nienawidzą nas nie tylko dlatego, że wspieramy Izrael. Oni nienawidzą nas z powodu naszych wartości. Oni nas nienawidzą bo nasze dziewczęta chodzą do szkoły. Oni nienawidzą nas bo w Stanach Zjednoczonych kobiety prowadzą auta”.

Więc wszystko jest jasne! ISIS właśnie zabiło 132 niewinnych ludzi w Paryżu, bo są wściekli na nas za wysyłanie dziewczyn do szkoły. Oni chcą zniszczyć zachodnią cywilizację, ci źli dżihadyści, bo nie mogą zdzierżyć pomysłu damskich kierowców! (LD)

Część 2: To my jesteśmy terrorystami

a

„O paryskim ataku poinformowały Wikipedia i Twitter dzień wcześniej zanim się wydarzył” — Paul Craig Roberts

Tych którzy nie wierzą w oficjalną historię paryskiego ataku niepokoi pytanie: dlaczego muzułmańscy zamachowcy-samobójcy wysadzają się sami dla ataku fałszywej flagi. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Ale najpierw odpowiedzmy na pytanie czy zamachowcy się wysadzili. Czy to jest coś co wiemy, albo czy jest to częścią historii którą się nam mówi? Na przykład mówi się, że 11 IX pasażerowie w porwanych samolotach używali komórek by zadzwonić do krewnych, ale eksperci zeznali, że ówczesna technologia nie pozwalała na kontakt komórek z samolotów na tych wysokościach.

Żeby pozbyć się pytania czy mamy czy nie mamy prawdziwych dowodów na to, że zamachowcy się wysadzili, zakładam że się wysadzili.

Więc mamy zamachowców którzy się wysadzili w powietrze.

Teraz zajmijmy się pytaniem które niepokoi niektórych sceptyków: dlaczego zamachowcy wysadzają się w ataku fałszywej flagi?

Jak powiedziałem, odpowiedź jest prosta: dlaczego zakładamy, że zamachowcy wiedzieli kto organizował ten atak?

Wydaje się być wiele dowodów na to, że ISIL to amerykańska kreacja, taka która dalej zależy od amerykańskiego aktywnego lub biernego wsparcia – stąd konflikt między Putinem i Waszyngtonem w kwestii ataku na ISIL.

Ataki terrorystyczne we Francji zorganizował i przeprowadził zachodni i izraelski wywiad z zamiarem zmuszenia zachodniego świata do toczenia żydowskich wojen agresywnych na Bliskim Wschodzie pod pozorem 'zwalczania ISIL'.
Ataki terrorystyczne we Francji zorganizował i przeprowadził zachodni i izraelski wywiad z zamiarem zmuszenia zachodniego świata do toczenia żydowskich wojen agresywnych na Bliskim Wschodzie pod pozorem 'zwalczania ISIL'.

ISIL wydaje się być tym co Waszyngton wykorzystał do obalenia rządu w Libii, a później został wysłany przez Waszyngton do Syrii by obalić Assada.

Oczywiście, Waszyngton zinfiltrował ISIL.

Waszyngton od dawna wykazywał swoją zdolność wykorzystywania islamskich ekstremistów. Waszyngton wykorzystywał ich w Afganistanie przeciwko sowietom. I w Libii i Syrii przeciwko niezależnym rządom. Waszyngton wykorzystał ich w Paryżu!

Według moich ostatnich rachunków, FBI przy 150 okazjach udało się nabrać ludzi do uczestnictwa w organizowanych przez FBI „spiskach terrorystycznych”.

Ale teraz przejdźmy do lepszych pytań:

Dlaczego terroryści atakują zwykłych niewinnych ludzi, którzy nie mają ani świadomości o działaniach ani o kontroli nad nimi „ich” rządu? Ofiarami 11 IX nie byli neokoni i członkowie waszyngtońskiego establiszmentu, którego polityka na Bliskim Wschodzie uzasadniała ataki na innych ludzi. Tak samo było w przypadku Bostońskiego Maratonu, i tak samo z paryskimi atakami. Niewinni byli ofiarami, a nie ci którzy odbierali życie muzułmanom.

Historycznie, ataki terrorystyczne nie są przeciwko niewinnym, ale przeciwko rządzącym i tym którzy są winni. Na przykład to arcyksiążę Austrii / Węgier został zamordowany przez serbskiego terrorystę, a nie wysadzeni w powietrze zwykli ludzie, albo zastrzeleni w ulicznej kafejce.

Ciekawe jest to, że ataki terrorystyczne przypisywane muzułmanom dotykają tylko zwykłych ludzi, a nie elity polityczne które ciemiężą muzułmanów.

W przeszłości kilka razy pisałem w swoich artykułach o całkowitym narażeniu neokonów na zabójstwo. Ale jeszcze nie było ani jednego atatku terrorystycznego na życie neokona, a neokoni są źródłem przemocy rozpętanej przez Waszyngton na muzułmański świat. Neokoni spacerują bez zagrożeń, wolni jak ptaki.

Jak wiarygodne jest to, że muzułmańscy terroryści przelewają swój gniew na niewinnych, kiedy sam prezydent Francji, który wysłał żołnierzy by mordowali muzułmanów, siedział na zaatakowanym stadionie i łatwo mógł zostać wyeliminowany przez zamachowca-samobójcę? (Zob. komentarz 2)

More Paris Puzzles — Paul Craig Roberts

Komentarz 2  Lashy Darkmoon

Paul Craig Roberts wykazał wcześniej, z wyjątkową elokwencją, że jeśli ci tzw. islamscy „terroryści” byli na tyle dobrzy by dokonać 11 IX, uzbrojeni jedynie w niewielkie noże do cięcia kartonów, to nic nie powstrzymałoby ich przed wymordowaniem całego gangu neokonów, którzy byli pierwotną przyczyną wszystkich ich cierpień. W końcu po co mordować niewinnych ludzi, jak znowu w paryskich atakach, kiedy byłoby dużo łatwiej mordować winnych polityków?

Tutaj Paul Craig Roberts napisał po prostu tak w artykule kilka lat temu:

„Skoro muzułmanie mogli dokonać 11 IX, to na pewno mogli zamordować Rumsfelda, Wolfowitza, Perle’a, Feitha, Libby’ego, Condi Rice, Kristola, Boltona, Goldberga, i mnóstwo innych w tym samym czasie tego samego dnia.

Nie jest wiarygodny argument, że rząd który nie był w stanie zapobiec 11 IX jest tak wszechwiedzący, że może zapobiec zabójstwu niechronionych neokonów.

Spróbujcie sobie wyobrazić wartość propagandową terrorystów likwidujących nekonów za jednym zamachem, a potem ogłosić, że każdy członek rządu federalnego do najniższego rangą, każdy członek Izby i Senatu, każdy gubernator był następny w kolejce do likwidacji”.

(Cały artykuł tutaj here)

Dlatego to w tym kontekście Roberts pyta zupełnie rozsądnie, nawiązując do paryskich ataków: „Jak wiarygodne jest to, że muzułmańscy terroryści przelewają swój gniew na niewinnych, kiedy sam prezydent Francji, który wysłał żołnierzy by mordowali muzułmanów, siedział na zaatakowanym stadionie i łatwo mógł zostać wyeliminowany przez zamachowca-samobójcę?”

To nie wygląda dobrze.

„Kim są prawdziwi terroryści?” musimy się zapytać.

Podejrzewam, że to Zwykli Podejrzani i ich dobrze opłacane i wysoko ulokowane pionki – ci sami gangsterzy, którzy dali nam 11 IX, teraz pochłonięci zrobieniem ze świata dystopijnego gułagu.

Źródło: https://www.darkmoon.me/2015/terrorists-paul-craig-roberts/

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.