Strona główna > Polska > To już nie są żarty, Judeopolonia coraz bliżej. Zbyszek Koreywo

To już nie są żarty, Judeopolonia coraz bliżej. Zbyszek Koreywo

W Muzeach Żydów i tych w USA i tych w Polsce puszcza się zwiedzającym ten film gdzie „żydzi” wyjaśniają, kto jest panem polskiej ziemi.

https://www.youtube.com/watch?v=d7GoQio5eQo

Proszę posłuchać co ta wyleniała Chazarka na tym filmie mówi ! Z jej wypowiedzi wynika, że tutaj nigdy nie mieszkały inne ludy tylko chazarskie dzikusy zasiedlały te dzikie ostępy, po których hasały niedźwiadki i jelonki a nazwę Polska zawdzięczamy hebrajskiemu brzmieniu „ziemi obiecanej” !! Najśmieszniejsze to to, że sami Chazarzy używają JIDISH czyli język, który jest dialektem niemieckiego i nie ma nic wspólnego z hebrajskim. Prawdziwi żydzi nie maja nic wspólnego z Chazarami tymi nibyżydami o turkomongolskiej haplogrupie krwi. Nikt w Polsce nie wie, że wyraz „żyd” nie oznacza narodowości lecz pochodzi z angielskiego jewellery – handlarz drogimi kamieniami, w skrócie jew i pojawił się w angielskich słownikach dopiero w XVIII wieku. Taki właśnie przekaz idzie do wycieczek zagranicznych zwiedzających muzeum żydów polskich !! Powoli przyzwyczaja się świat i tubylców, że to my jesteśmy gośćmi na ziemi podarowanej Chazarom przez siły wyższe !!! MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !!

Film jest pod patronatem loży – B’nai B’rith – Loża Poli, doglądanej i zaproszonej do Polski przez Kalkszteina, który dla zmyłki nazywany jest przez tubylców Kaczyńskim. To on ich zaprosił do Polski. „W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.”
Adam Banaś.

To ta sama żydowska wypłosza, która mówiła, że Polska to „anomalia”. Tfu!

Zbyszek Koreywo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

37 − 27 =