Strona główna > Świat > To jest wojna Izraela z Koreą Północną!

To jest wojna Izraela z Koreą Północną!

Za: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=8697&Itemid=56

Data publikacji: 25.04.2013

Zobaczmy na tytuły w „polskiej” prasie:

Gazeta Wyborcza: „Korea Północna: Atak na USA zatwierdzony. USA: Kolejna prowokacja, która zwiększy izolację”.

Dziennik.pl: „Koreę Północną trzeba traktować jak Andersa Breivika”.

Rzeczpospolita: „Armia Korei Północnej „zatwierdziła” atak nuklearny na USA” Itepe itede. Widać kto rządzi polskimi mediami.

A prawda jest zupełnie inna.

Jak wiadomo, USA jest izraelskim wasalem, nie ukrywają tego nawet żydowscy liderzy – w 2001 roku Ariel Sharon powiedział: „Za każdym razem gdy coś robimy, mówicie mi, że Amerykanie zrobią to lub tamto. Chcę powiedzieć jasno: nie obawiajcie się amerykańskiej presji na Izrael. My żydzi kontrolujemy USA i Amerykanie o tym wiedzą”.

<http://rense.com/general45/sharonsinfamouscomment.htm>.

Czy można mieć wątpliwości, że to co się dzieje w rzekomym konflikcie Korei Północnej z USA nie jest wynikiem presji Izraela?  Jak się okazuje, Izrael ma wystarczająco mocne powody by nienawidzić Korei Północnej.

W artykule „Tajna wojna Izraela z Koreą Północną”<http://www.tomatobubble.com/israel_northkorea.html> przypomniano kilka ważnych faktów, o których nie dowiemy się ze ścierwomediów:

  • Korea Północna nie uznała Izraela za kraj i głośno potępia traktowanie wygnanych Palestyńczyków.
  • Wspomaga zaawansowaną technologią wojskową kraje arabskie, które są na liście wrogów Izraela
  • W 2007 Izraelskie lotnictwo zbombardowało syryjskie laboratorium wojskowe zabijając 10 koreańskich naukowców
  • Są doniesienia o tym, że Korea Połnocna zaopatrzyła niektóre kraje arabskie w broń jądrową
  • Zatopienie torpedą południowo koreańskiego statku w 2010 roku, co o mało nie wywołało konfliktu wojennego pomiędzy obiema Koreami, było operacją fałśzywej flagi Izraela, który posiada niemieckie super-nowoczesne łodzie podwodne. Południowo koreańskie śledztwo wykazało, że torpeda była właśnie produkcji niemieckiej!
  • Syjonistyczny Hollywood promuje wojnę z Północną Koreą już od kilku lat. Np. film „Czerwony Świt”, który zrealizowano w 2010, a wypuszczono w 2012, opisuje totalnie absurdalną inwazję Korei Północnej na USA.

W wojnie z Koreą Północną, syjoniści używają więc amerykańskiego wasala, kóremu z kolei służy Korea Południowa, aby za wszelką cenę wszcząć tam wojnę. Lider północnokoreański być może ma na sumieniu wiele rzeczy, ale na pewno nie jest samobójcą. Podobnie eskalowane były konflikty z Irakiem, Libią czy Syrią, ale tym razem dla syjonistów nie będzie to jednak lekka przeprawa – zarówno Chiny, jak i Rosja nie będą się biernie przyglądać zbrodniczym działaniom syjonistów w tym regionie.

Kurt Nimmo widzi konflikt koreański w jeszcze szerszej perspektywie. W artykule „Globalna elita przygotowuje nową wojnę koreańską by wybuchła w tym samym czasie co ekonomiczna implozja” <http://www.infowars.com/global-elite-preparing-new-korean-war-to-coincide-with-economic-implosion/>. Nimmo twierdzi, że Rezerwa Federalna przygotowuje upadek ekonomii po to by wprowadzić autorytarne rządy globalne. Potrzebny jest jednak pretekst, a może być nim właśnie wojna z Koreą. Wybuch nowej bańki spowodowanej masowym dodrukowywaniem pieniędzym, tzw. quantative easing, jest pewny, a nastąpi już niedługo. Spowoduje on nową serię „pomocy” dla banków, tzw. bail-outów, oraz zanik resztek ekonomicznego wzrostu. Banksterzy zawsze używają depresji w inicjowaniu wojen, nie tylko dlatego że wojna jest sposobem na wzbogacenie kompleksu militarno – przemysłowego, ale przede wszystkim dla konsolidacji majątku i władzy. Wojna jest także sposobem na przymus do posłuszeństwa wobec ludności, a w USA w warunkach pokojowych jest to bardzo trudne, gdyż Amerykanie są uzbrojeni.

Szkoda, że Nimmo nie dodaje kim są ludzie z Rezerwy Federalnej i tzw. „globalna elita” i komu służą. Widać, że te media „alternatywne” też mają swoich panów…

Za: http://www.monitor-polski.pl/to-jest-wojna-izraela-z-korea-polnocna/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.