Strona główna > Bez kategorii > To była prowokacja – zdjęcia milicjantów

To była prowokacja – zdjęcia milicjantów

Zobacz także:

Źródło: http://pietkun.nowyekran.pl

To policja rozbiła Marsz Niepodległości. Na rozkaz z rządu. Zapędziła ludzi na plac i zaczęła do nich strzelać. Nie było żadych burd ze strony uczestników Marszu Niepodległości. Przebrani policjanci rozpoczęli uliczną bitwę. Mamy ich zdjęcia.

Policja przygotowała się doskonale. Prawie doskonale – zamaskowani kominiarkami policyjni prowokatorzy dali się przyłapać na noszeniu pod cywilnymi kurtkami kamizelek z napisem policja. Widać było, jak wnosili na plac kostkę brukową – kamienie, które chwilę później poleciały w stronę ich kolegów, a które absolutnie nie pochodziły z ulic, na których rozgrywały się dramatyczne wydarzenia. To akurat doskonale widać na zdjęciach. I filmach, które nasi blogerzy i dziennikarze obywatelscy dostarczyli mi masowo jeszcze w czasie trwania marszu, i które spływają do naszej redakcji w każdej minucie.

Podobnie race – na filmach i zdjęciach widać kto je rzuca. Wiadomo również, że nie były to race dostępne na rynku. W znakomitej większości to były instrumenty służb ratowniczych – czyli wykorzystywane m.in. przez policję.

Manewry, które wykonywała policja nie pozostawiają wątpliwości – to był poligon. Uzbrojone w karabiny policjantki celowały w klatkę piersiową i głowę. Tylko jedna celowała w ziemię podczas oddawania strzałów z gumowych kul do przestraszonych i spanikowanych uczestników marszu otoczonych przez policję w centrum Warszawy. W tym do kobiet i dzieci.

Dzisiaj prezentujemy zdjęcia policyjnych tajniaków i prowokatorów, którym – choć bardzo tego chcieli – nie udało się uniknąć zdjęć i zachować anonimowości.

Policyjni prowokatorzy i tajniacy – część z nich – w torbach i plecakach mieli kaski.

Wcześniej policyjni tajniacy obserwowali rejony Nowego Ekranu

Tajniaków i prowokatorów doskonale widać również na tym filmie:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=F91c4moUpsI]

Posel Artur Górski: „Zdejmijcie kominiarki”

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=h71NBPwRZ-4]

Policja na Marszu Niepodległości 2012, brygady 'po cywilnemu'. [dawaj dokumenty]

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=F91c4moUpsI]

Zobacz także:

Jeden mały detal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.