Strona główna > NWO > Tila Tequila stała się celem ataku za ujawnienie satanicznych iluminatów żydowskich i ich zamiarów?

Tila Tequila stała się celem ataku za ujawnienie satanicznych iluminatów żydowskich i ich zamiarów?

Źródło: http://mrfriendsblog.blogspot.com/

14/03/2012

Tłum. wMordechaj

Około dwa tygodnie temu, okazało się, że celebrytka i modelka Tila Tequila z “reality TiVi”, cierpi na tętniaka mózgu po rzekomej próbie samobójczej:

Tila Tequila jest na oddziale ratunkowym po tym, jak doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu.

30-letnia niewielka gwiazdka reality doznała niemal śmiertelnego urazu w postaci tętniaka mózgu, jaki zmusił ją do hospitalizacji, donoszą E! News.

Tętniak najwidoczniej ujawnił się, gdy sanitariusze odpowiedzieli na telefon chłopaka Tili o jej „próbie samobójczej”, który utrzymuje, że gwiazdka połknęła za dużo pigułek. Nie wiadomo, czy leki wywołały tętniaka, czy był to tragiczny zbieg okoliczności związany z jednoczesnym targnięciem się na życie”. 

30-latka dostaje nagle tętniaka mózgu? Dla mnie to brzmi podejrzanie….

Krótko po rzekomej próbie samobójczej, trafiła do kliniki rehabilitacyjnej na Florydzie.

Dzisiaj, Charlie Guiliani, gospodarz Truth Hertz Radio, omawia tę sprawę na podstawie danych z POPEYE at FEDERALJACK.com:

“Na MSM to było wszystko, czego można się było dowiedzieć – prawie śmiertelny tętniak mózgu i przedawkowanie leków gospodarza programu reality w TV, Tili Tequili. Pomijając jej szalony sposób życia i prawdopodobne nadużywanie różnych używek, należy pamiętać, że kilka lat temu rozsiała trochę informacji o iluminatach i planie NWO w amerykańskim przemyśle rozrywkowym.

Znalazłem trochę cudacznych szczegółów o jej życiu, które sugerują, że MOŻE, powtarzam MOŻE, jej tętniak mózgu jest związany z jej nagłaśnianym stylem zachowania.

Tila Tequila szybko zdobyła popularność. Jest śliczna i to jest powód jej sławy. Według programu CIA, MK-ULTRA Mind Control Program, wiele kobiet jest programowanych, aby stały się „niewolnicami seksu” dla Sił, które istnieją, a więc Iluminatów/New World Order”.

„Lady Gaga”

“…kilka lat temu, przekazy video z nagraniami pop music były zabawne, sexy, fajne, itp. (Ale) od niedawna, w ciągu ostatnich kilku lat, szczególnie gdy na scenie pojawiła się Lady Gaga, wszystkie teledyski stały się jakieś ciemne i satanistyczne! Nie żartuję”.

“Nawet Beyonce w tym teraz siedzi. Nie powiem wam tego, co wiem, NA RAZIE, bo „ONI” nas obserwują. Od dawna toczę WIELKĄ walkę z „innymi” i muszę przyznać, że są potężni. Ale musi znaleźć się ktoś, kto stanie przeciw nim, ktoś musi to zrobić, żeby nasz świat wrócił na nowo do pokoju i harmonii”.

“Jest cała masa ukrytych przekazów w teledyskach, symboli, które dowodzą, że oni wielbią szatana. I nie bierzcie tego za żart. Mówię serio. Rząd nawet w tej chwili ma sposób, żeby wysłać takie częstotliwości przez TV, jakich nie słyszysz, ale mają one wielkie oddziaływanie na twój mózg, i mieszają wszystko z obrazkami z muzycznych video, w ten sposób stajesz się zahipnotyzowany, nawet tego nie wiedząc. Brzmi całkiem crazy, no nie? Ale to prawda. Miałam z tym do czynienia przez 7 lat i przez długi czas o tym milczałam, chyba że byłam na czacie z innymi ludźmi, którzy też wiedzieli o „innych”. Gdybym powiedziała całą prawdę, rozerwałoby wam to głowy. Ale uważam, że TO WAŻNE, żeby ludzie wiedzieli, co im robią”.

“Coś musiało się wydarzyć, co spowodowało wysłanie sygnału “CZERWONY ALARM” “PILNE”, i dlatego teledyski stają się coraz bardziej szatańskie, a artyści, którzy to robią, są w bliskim związku z „INNYMI”, a zatem wiedzą, co robią. Słyszeliście pojęcie „zaprzedać duszę diabłu” i to, że (jak to zrobisz), będziesz mieć, czego sobie zażyczysz? I to jest prawda…diabeł jest prawdziwy. Rihana, Lady Gaga, Beyonce, XTINA, Miley Cyrus, a nawet Taylor Swift, oraz setki innych, są częścią tego układu. Ale o wszystkim „cicho, sza”, lecz ja o tym wiem i sądzę, że część z was też to wie. Ja tego nie powiem, bo jak to zrobiłam na Twitterze, wszystkie moje wiadomości zablokowali i nikt nie mógł ich zobaczyć, również Myspace wciąż blokuje moje biuletyny o tych rzeczach. Crazy, no nie?”

“…ukryty powód, że tak robią w pośpiechu teledyski to dlatego, że POTRZEBUJĄ, aby twój mózg zamienił się w papkę, żebyś zamienił się w warzywo, robota, zombie, pod ich rozkazami i nie zdawał sobie z tego sprawy. Widzieliście film „Oczy szeroko zamknięte”? to jest BARDZO DO TEGO PODOBNE, jak i „Adwokat diabła”. Mówię wam, to idzie znacznie dalej niż „rozrywka”. Za kulisami jest teraz od cholery tego pierd…gówna…Boże, żałuję, że nie mogę więcej powiedzieć. Teraz to przerwę, może innym razem”.

“Teraz spadam, nie chcę zrobić jeszcze większego rozgardiaszu, zanim przyjdą i zrobią mi coś złego. Któregoś dnia powiem wam, jak mi zaszkodzili, bo wiedziałam o ich sztuczkach. WIELKICH sztuczkach, a gdy odkryli, że wiem, zrobili mi masę pier… gówna. Mają większość w mediach. Mogą zrobić i powiedzieć, co tylko zachcą. Tak, czy inaczej, tyle na tę chwilę”.

********************

Illuminati Przemysł Muzyczny

http://www.youtube.com/watch?v=fBxi53QQ98U

Dalsze części w źródle na bocznym panelu – link

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.