Strona główna > NWO > Apokalipsa > The Voice in Poland – kult Szatana

The Voice in Poland – kult Szatana

Czy program nadawany przez telewizję państwową TVP na którą zrzuca się każdy Polak, będzie inny niż inne tego typu „dzieła propagandy” kultu Szatana-Saturna .Dziś przedstawiam analizę trzech odcinków programu TVP. Wredny humor Etera nie zostawi na tej farsie suchej nitki. Życzę miłego oglądania.

Czy zobaczymy dziś wspaniały konkurs najlepszych głosów w Polsce? Jeżeli nadal jesteś tak naiwny, że patologiczny system władzy chcący kontrolować fasolkę w twoim ogródku zmieniając jej DNA odpuści świat mediów jesteś w błędzie. Kreowanie swoich ludzi, gotowych jak na rozkaz na wykonywanie najbardziej zabójczych rozkazów z kultu Szatana-Saturna. Będą Cię okłamywać, co dnia z pięknymi uśmiechami na twarzy. Ty bądź kreatorem swojego życia i nie daj narzucić sobie ich „wizji świata”.

Trzeci mój odcinek analizy wielkiego oszustwa (ustawki) kultu Szatana-Saturna jakim jest program THE VOICE OF POLAND. Nazywają ten program szukanie najlepszego głosu w Polsce. Takie programy to niczym spluniecie widzom prosto w twarz. Ale większość Słowian mówi, że to tylko tylko deszcz i nie ma to znaczenia, że ujawniam takie fakty, bo nie ma to wpływu na nasze życie. Więc czy naprawdę prawda nie ma znaczenia? Niech to pytanie zada sobie 95% Polaków, którzy niesłusznie będą oskarżeni o morderstwo. Czy wtedy jak sędzia-prokurator powie im w oczy prawda nie ma znaczenia i pójdą siedzieć na dożywocie, bo jego wyrok nie ma wpływu na świat, że zgnije niesłusznie w więzieniu. PRAWDA MA ZNACZENIE I DLA JEDNOSTKI I DLA CIEBIE DROGI WIDZU. Walczmy o nią i informujmy o niej każdego.

Eter TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.