Strona główna > Świat > „The Times”: W tajemnicy przygotowywane są dokumenty do utworzenia Armii Unii Europejskiej

„The Times”: W tajemnicy przygotowywane są dokumenty do utworzenia Armii Unii Europejskiej

Brytyjski dziennik The Times zdradził informacje o ukrywanych przed opinią publiczną planach stworzenia armii UE, dokumenty są przygotowywane od 18 miesięcy i mają być przedstawione na szczycie przywódców europejskich 28 czerwca.

CULSb-WWsAE63OL

The Times (26.05.2016) informuje, że plany o utworzeniu armii UE są ukrywane przed wyborcami ze względu na zbliżające się referendum dotyczące opuszczenia UE przez Wielką Brytanię.

Kroki w kierunku stworzenia armii europejskiej są trzymane w tajemnicy przed brytyjskimi wyborcami do następnego dnia po referendum. – „The Times”

W dalszej części artykułu czytamy:

Plany, przygotowane przez szefa polityki zagranicznej UE, przewidują rozwój nowych europejskich struktur wojskowych i operacyjnych, w tym centrali. Są one wspierane przez Niemcy i inne kraje jako pierwszy krok w kierunku utworzenia armii UE. 

Artykuł „The Times” w linku poniżej:

http://www.thetimes.co.uk/article/eu-army-plans-kept-secret-from-voters-3j3kg3zwj

Ustawa 1066

Ustawa 1066, której formalna nazwa to: Ustawa o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej przeszła przez Sejm BEZ KONSULTACJI ZE SPOŁECZEŃSTWEM.

Zgodnie z zapisami ustawy wojska tworzącej się na naszych oczach armii UE będą miały prawo prowadzić operacje zbrojne na terenie Polski, gwarantuje to art 12 ustawy 1066 dotyczący ZASAD I WARUNKÓW UŻYCIA BRONI PALNEJ.

Art. 8 ust. 1 pkt 3 gwarantuje  możliwość „wwozu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiadania broni palnej, amunicji oraz materiałów pirotechnicznych i środków przymusu bezpośredniego”.

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=1066

Ewidentnie trwają przygotowania do III wojny światowej, po której wyłoni się nowy podział geopolityczny nazywany także Nowym Porządkiem Świata, warto w tym kontekście posłuchać przed czym ostrzega Polaków: Grzegorz Braun i Aleksander Jabłonowski.

Zobacz także:

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *